Şimdi Ara

Türk Telekom Herşey Para mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır kullanmadığım sabit hat parası ve pahalı internet. sürekli aldığım hizmetten fazla ödediğim, alınterimin çalındığı hissi

Böylece vodofone geçme maceram başladı
    Vodofone geçerken internetsiz kalmamak için Türk Telekom üyeliğimi de kestirmeden modem ayarlarıyla vodofone kullanmaya başladım

Anlayamadığım şekilde bazen hattımda internet ışığı sönmeye zaman zaman bağlanmama sorunları yaşadım

Neyse bir süre kullandım 10 gün kadar sonra Türk Telekom û tamamen kestirmek için dilekçe verdim öğlen dilekçe verdim 1 saat sonra vodofone adsl ışığıda gitti

Öğrendiğime göre vodofoneda da Türk Telekom altyapıyı sağlıyor ve bariz şekilde benim internet imi kestiler

Vodofone arıyorum servis yönlendiriyor uz diyor 3 gün yasal süresi varmış tt neti arıyorum bizi ilgilendirmez diyor

Sonrasında tt net genel merkezden aradım ve bana sınırsız internet teklif edildi dedimki şimdi ben evet dersem ne zaman internetim gelecek 5 dk içinde gelir dendi uzatmıyayım 30 tl fazla paraya ttnet te kalmak durumunda kaldım ve 5 dk sonra adsl ve internet ışığım yandı daha modem ayarlarını yapmadan

Aslında mahkeme mahkeme uğraşmak lazım ama kısa ömrümde maalesef ona vaktim yok belki bunu vodofone yapabilir

Yine çevremde günlerce vodofone A geçip internetsiz kalan modem değiştiren vs insan var
    Tahmin edin sebebi ne

Ancak Türk Telekom bu yapılan zorbalık tır ve etik değildir. Memleketim insanına da yazıktır

Ve vodofone ya doğru düzgün bir altyapı kur yada yeterli haklarını anlaşmalarını düzelt ve ve sağlam hizmet ver.

Farklı servis sağlayıcıya geçmek isteyen arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum ve zamanı olan uğraşabilecek olanlarında geçmelerinide tabiki tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Para olmuş çalışmadan para kazanmak bunların yaptıkları her ay gıram telefon konuşması yapmadan 30TL bayıl

Bir de rekabeti enğelemekten başka hiçbir halta yaramaz
  • Aman ha hocam vodafone gecinc 18 gun internetsiz kaldim gecis yaparken ttnet abonesinolduhumu belirttim aradan 1 hafta gecti iste aktivasyonunuz tamamlandi intwrnete giris yapabilirsini giremedim 3 kere ekip yonlendirdiler adamlar bile sorunu bulamadi megerse direk gecis yapmislar ttnetinaradim bole.bole fatura cikmis falan kullanmadim nese ben bunu vodafone bildirdim ses kayitlari istedim geriye donuk bisetler bulmuslar su adrese ttnet faturasi odendigine dair makbuzu gonder 120 tl ye kadar karsilarlar tamma dedim ttneti iptale gittim bayiye evragi doldurdum beni.1 gun aonra aradilar konustuk bana ikna kampanyasi yaptilar guzel bir kampanya yaptilar bana yalin ne 50mbps 200 gb akk pro extra 6 ay boyunca %50 indirimle tahhutsuz 74 lira dediler iyi dedim.vodafone aradim iptalmedin dedim iptalleride bir ugrastrmaca kimlik fotokopisi dilekce gondercekmisim.email.denen bir sey var dedim tamam oraya atin dediler neden sorunca sedim 18 gundur internetsizim ugrasamam dedim.sole bole falan dedim.ttnete gectim tekrar port cakismasindan internet gelmedigini anladim.2 abonelik varmis ustumde 2 gun sonrada ttnet portum takildi kurtuldum 2. Sinif isslerden uzakndurun faturamida odedim haram olsun 95 lira odedim vodafone yuzunden ttnete cunku port vodafonede ama abonelik sonlanmadigi icin indirim.yapamadim yoksa yapyolar normalde onlardan kaynikli hata oldugumda 19 gun kullnamadim onceki ay 8 lira odedim faturayi bunu yapyolar tekel mekel ama 10 lira daha fazla veririm ttnete gecerim tanidik teknik servisimde var aradimi yardimci oluyorlar bolgende fiber yada uydunet yolsa butun iss ler turk telekom alt yapisi ve ekibini kullanir

• TTNet pismanliktir

• hakkınız arayın tehdit edin. o bağlantıyı telekom size sunmak zorunda. bu devirde TTNet kullanılmaz, enayi yerine koyarlar işte böyle.
  • Maalesef hocam evet sunmak zorunda ama sunmuyor işte. Bazen olmak zorunda olanlar olmuyor. Şu anda yapabildiğimiz ancak daha fazla gündem oluşturmak için paylaşmak ve duyulmasını sağlamak. Tabiki fırsatım olduğunda bende ttnet kullanmıycam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.