Şimdi Ara

türk telekom hediye dağıtıyor (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
70
Favori
129.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sabah sabah sinir oldum dün tablet icin sifre aldim. Oradaki sss de sifreyi telekoma giderek onaylatip sonra adresinize yollanacak ibaresine inanarak telekoma gittim. Ondan sonrasi tamamen husran kimsenin biseyden haberi yok. Sinir oldugumla kaldim cok tamamentraji komik olaylar . bu telekoma be zaman isim olsa husran hicbirseyden haberi olmayan bu kadar elemani bi araya nasil topluyolar bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

12000 puanim olmasına rağmen 10000 puanlık tablet icin yeterli puaniniz yok diyor. Rezil türk telekom'dan anca bu beklenirdi zaten

Şu an var ama 24 ay taahhüt işi doğru mu gerçekten?

Taahhüt sürem dolmadan hattımı kapatmak veya kampanyadan ayrılmak istersem ceza öder miyim?
    Archos tablet ürünü alan ve 24 ay taahhüt veren abonelerimiz, 24 ay taahhüt süreleri dolmadan hattını kapatmak veya kampanyadan ayrılmak ister ise cihazın KDV dâhil piyasa bedeli tek seferde aboneden kampanyadan cezalı çıkış bedeli olarak tahsil edilir.

• Baya eski bir hattımız var ama ttnete geçtiğimizden kayıt yapılmıyor , Türk Telekom
  • bu tabletler hiçbir yerde yok
  • arçelik arçelik hediye çeki olarak aldım ama kullanan oldu mu alt limit görünmüyor sanırım direk harcanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

100 liralık yakıt aldım..hızlıal ı beklemedeyim:))

Abi 5 ayrı hattan aldın demektir bu peki hepsi için mesaj geldimi sana nasıl kullanacaksın indirimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

quote:

100 liralık yakıt aldım..hızlıal ı beklemedeyim:))

Abi 5 ayrı hattan aldın demektir bu peki hepsi için mesaj geldimi sana nasıl kullanacaksın indirimi ?

Hocam farkli cem nolari ile aldim.sms kodu yakit alimi sirasinda cep nolarina gelecek.sikinti yok yani.
  • Benim gibi tablet şifresi alıp da "Türk Telekom Ofislerine giden ve bizim böyle bir kampanyadan haberimiz yok" diye cevap alıp geri gönderilen oldu mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrikcim

Benim gibi tablet şifresi alıp da "Türk Telekom Ofislerine giden ve bizim böyle bir kampanyadan haberimiz yok" diye cevap alıp geri gönderilen oldu mu :)

burdan islem yapilmiyor sifreyi onternetten giroyosunuz.deyip gondermisler babami

• quote:

Orijinalden alıntı: elektrikcim

Benim gibi tablet şifresi alıp da "Türk Telekom Ofislerine giden ve bizim böyle bir kampanyadan haberimiz yok" diye cevap alıp geri gönderilen oldu mu :)

banada aynı şey oldu. ofisteki görevli bilgi için 4441444 ü arattırdı beni. aradım onlarında birşeyden haberi yok. birbirleriyle konuşturdum yine çözemediler. sonuç alabilen olursa yazsın lütfen.
  • Arkadaşlar hızlıal ve evmanya için sms ile kod geldi mi size?
  • quote:

Arkadaşlar hızlıal ve evmanya için sms ile kod geldi mi size?

gelmedi maile de gonder dedım oraya da sadece sıparısınız alınmıstır dıye mesaj geldi koskoca firmanın hem sayfası felaket hem hizmeti!
  • 31 aralıkta falan sıfırlanmıyor değil mi
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    6 adet aldim gelmedi sifre cozum bulan soylesin lutfen mailede gonderdim gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 aralıkta falan sıfırlanmıyor değil mi
  • Tabletin tam modelini bilmiyoruz degil mi ? 512 mb ram mi acaba ? Oyleyse kanser eder bu ..

• 7500 küsür puan var. Biraz beklesin bakalım. Belki ilerde yeni hediyeler neyn gelir

• opeti aldım hemen diğerlerine baktım bi halt kalmamış puanları bitireyim hattı kapattıracam çünkü yeter kazıklandığımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 26 Aralık 2014; 17:39:03 >
  • hızlıal çeki gelen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hızlıal çeki gelen oldu mu ?

Sorunsuz sms olarak geldi hocam..
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.