Şimdi Ara

türk telekom hediye dağıtıyor (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
70
Favori
129.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 bin puan var telefon gelme ihtimali varmı yeni yıl diye falan?
  • Arkadaşlar sene sonunda bu puanlar sıfırlanacak mı bi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

8 886 Puanım var tablete yetmiyor pf avans puan olayı yok mu bunda ?

Puanları ne zamana kadar kullanabiliriz? Yıl sonu silinior mu

+1 kritik soru :) 8.000 puana ne alınır

Kazanılan TEKNO PARA'lar ne kadar süre ile geçerlidir?
    TEKNO PARA'ların kullanım süresi 2 yıldır. Kazanıldığı halde harcanmayan TEKNO PARA'lar 2. Yılın sonunda geçerliliğini yitirecektir (Örneğin, 2014 yılının Mayıs ayında kazanılan puanlar, 2016 yılının Mayıs ayına kadar kullanılabilir).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 26 Aralık 2014; 3:47:45 >
  • 8494 Puan çıktı. Fakat stokta olan ürün neredeyse yok. Bu stoklar güncelleniyor mu ?
  • teknokumbaradan mesaj geldi bir sğrğ yeni hediye diye bi cacık yok aynı şeyler hala :D stok yenıler oyle gonderırsın dımı yok ama :D
  • Tabletin özellikleri nasıl dandik bir seyse hic ugrasmayayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

teknokumbaradan mesaj geldi bir sğrğ yeni hediye diye bi cacık yok aynı şeyler hala :D stok yenıler oyle gonderırsın dımı yok ama :D

demekki sene sonu bütçeyide müşteri sms hizmetine harcamışlar site hit yapsın diye googleda.çok zekice çoook

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10bin puan vardı. şartlara bakmadan tableti aldım. Şimdi ne yapacağım? Türk telekom ofisine mi gitmem gerekiyor? Tecrübeli bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

10bin puan vardı. şartlara bakmadan tableti aldım. Şimdi ne yapacağım? Türk telekom ofisine mi gitmem gerekiyor? Tecrübeli bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olacağım

Bende de 10000 puan var ama yetmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

10bin puan vardı. şartlara bakmadan tableti aldım. Şimdi ne yapacağım? Türk telekom ofisine mi gitmem gerekiyor? Tecrübeli bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olacağım

Bende de 10000 puan var ama yetmiyor.

ben dün akşam satın almıştım. 10277 puan vardı. Şu an 277 kaldı. Belki şimdi değişmiş olabilir.
  • proferbil kullanıcısına yanıt
    türk telekom ofisinde şifrenizi onaylatıp 2 yıl taahhüt imzalayacaksınız. ardından fatura adresine kargolanacak ürün. yılbaşından önce halletmeniz gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

bütün tarayıcılarda denedim. ana sayfa açılıyor işlem yapılmıyor. sadece ben de mi böyle ?

bendede şuanda öyle,hiçbir işlem yapılmıyor..
  • 5800 puanım var ama hiçbir şey kalmamışki
  • 12000 puanim olmasına rağmen 10000 puanlık tablet icin yeterli puaniniz yok diyor. Rezil türk telekom'dan anca bu beklenirdi zaten

• siz işlem yapabiliyormusunuz,bende anasayfa açılıyor ama hiç bir şeye tıklanmıyor,3 tane tarayıcıda denedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 26 Aralık 2014; 9:52:06 >
  • millet opet 20 tl arçelik 50 tl ve kumbara eklenmiş
  • Sabah mesaj gelmişti. Stoklar yenilendi. Saldırın.

Cinemaximum da var. Gelen mesajda evmanya ve hızlı al diyordu. Onlarda eklenir birazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agameminon -- 26 Aralık 2014; 10:20:51 >
  • başlığı: "Türk telekom keriz abonesini arıyor" diye değiştir.
    insanlara bunu layık gören kazandığı paranın 1 kuruşunu dahi hakketmeyen bir firma

• 20 tllik opet eklenmiş
  • Bakiyeye nasıl bakacaz ? 50.soruşum beleş sakız var desem 500 kişi mesaj atardı bir yardımcı olun ya.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.