Şimdi Ara

Türk Telekom faturasızdan faturaliya geçişte ilk fatura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, dün itibariyle gsmobile coşturan tarifeye 29 TL'ye üye oldum. (Faturasızdan faturaliya geçiş ile) Fatura kesim tarihim 26si. Güncel fatura 18.25 olarak görünüyor. 22 sinden 26sina kadar tarife ücreti ve telsiz ücreti değil mi ilk gelecek olan faturam? (4.93 TL + 4.22) Neden daha fazla görünüp sürekli artıyor ? Aradaki farkın önemli olduğundan değil de olmayan başka bir şeyi daha kitlemelerinden korkuyorum. 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bırakın şu hurafeler olmayan birşeyi neden sana kitlesinler.
    Kullanım haklarının birinin tamamını bitirmezsen gün bazlı faturan ve Telsiz kullanım ücretin çıkacak.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam hurafesinden değil, online islemlerde güncel tutar olması gerekenden daha fazla görünüyor o yüzden emin olamadim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emaslan -- 23 Ekim 2022; 19:13:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emaslan E kullanıcısına yanıt

18.25 görünüyor muş 27 si öğleden sonra faturan çıkar bakarsın bu kadar dert etme

• Dert ettiğimiz falan yok, bilen varsa diye merak ettik yazdık hepsi bu kadar.

• 5 gün sonra merakını giderirsin

• Ok, bye

• fatura çıkınca biraz düşüyor ama sunu fark ettim gün bazlı hesabın 2 katı çıkıyor yani sana paket kullanım 8tl fatura + varsa tku filan gelir. 2tl filan tahhut smsi var 3.5tl faturasızdan devir bedeli var. Tku borcun yoksa düşer o

• Sizin gibi tiplerin yüzünden şurada çok arkadaşımızın yardımcı olma isteği,gayreti,motivasyonu zamanla azalıyor,bir süre sonra yazmayı bırakıyorlar.

İnsan teşekkür eder,yada hiç yazmaz susar.

Burada sana yardımcı olabilmek için zaman harcanmış.

Sen tutup, ben de biliyorum öyle yapmayı,dert edecek birşey yok,yapmak istemedim,uğraşmak istemedim, Ok Bye vs. vs. değişik cümleler yazabiliyorsun. Bunu yazmaya zaman ayırabiliyorsun.

Siz bekarken de mutlu olamazsınız,evlenince hiç mutlu olamazsınız,başkalarını da mutsuz edersiniz. Bu kadar da olmaz,merak ettiysen cevabı alır teşekkür edersin,bu üslupla cevap vermezsin..

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Faturasızdab devir dediğin nedir yeni mi çıktı?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    faturasızdan devir bedeli olduğunu bilmiyordum hocam, bir de tku borcum olabilir faturasızdan geçişte, bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Ben de aksine bana karşı sergilenen üsluba göre yanıt verdigimi düşünüyorum, "Hurafe, borç dediği de 18.25mis, 5 gün sonra merakını giderirsin vs.."

Not : Mutlu bir evliliğim var :)

benden 3.5tl mi ne devir bedeli alıyor telekom hocam herkesten mi bilmiyorum cıkarsa o cıkar ekstra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 24 Ekim 2022; 0:40:2 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

TGM Kullanım Faturasız hattan devir yeni yazıyor hocam. Bende de 38tl güncel yazıyor telsiz borcum yok sene sonuna kadar sonra tku düşüyor bu kalıyor ödüyorum bende. 33tl filan geliyor 38güncel yazarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 24 Ekim 2022; 1:35:21 >
  • 68 yazarken 33 gelmesi de iyiymiş hocam :) Konuyla ilgili internette çok bir bilgi bulamamistim açıkçası, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emaslan -- 24 Ekim 2022; 0:53:0 >
  • Düzelttim hocam ;) rica ederim.

Bu forumda bir kaç yıldır varım,durduk yere kimse kimseye burda üslupsuzluk,densizlik,saygısızlık vs. yapmaz. Yaparsa da o üsluba göre cevap alır,veyahut yönetime şikayet edilir. Burdaki hatayı sizde gördüm. @krkmz1666 güzel bir üslup ile cevap vermiş, sizde yanıt olarak dert fln etmiyorum,şu şu,bu bu demişsiniz, haliyle @krkmz1666 da size o dilden cevap vermiş.Konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Sadece biraz daha nazik,kibar,nezih olalım,burası forum sonuçta.Bilgi alışverişi yaptığımız yer.

• 35 yaşındayım, 10 senedir foruma üyeyim. Son yazdığım mesaja kadar üslubumu bozmadım, dediğiniz gibi yazarsa da o üsluba göre cevap alır. Fazla uzağa gitmenize gerek yok, konu içerisinde nazik bir üslupla yapılan bilgi paylaşımına verdiğim yanıtlar ortada. Bence de konuyu daha fazla uzatmayalım.

nasıl geçiş yaptınız costuran 7gb'ye?

• livazzxd kullanıcısına yanıt
    Haftasonu AVM'de öylesine fiyatları sorarken bayide müşteri temsilcisinin yönlendirmesi ile geçtim. Bugün iş yerinden başka bir arkadaşi da aynı pakete geçiş yaptırmak için başka bir bayiye gittik, ancak orada paketin fiyatı 75 TL oldu diyerek yapmadılar. Bayiden bayiye değişen biraz da şansa bağlı bir durum sanırım. 😃

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.