Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi bilmiyorum ama standart sanırım. Yaptıran biri daha net cevap verebilir.
  • anladım cevap için teşekkürler
  • sarigol45 kullanıcısına yanıt
    hocam telefona ne kadar ödediniz 39 + 13 önerdi bana + 5 konustukca öde 39 tl lik ikna kampanyasında geçerli degil dedi ?
  • Taahhütüm biteli birkaç ay olmuştu.Dün müşteri hizmetleriyle görüştüm.Fİbernet + Tivibu + TTnetalo =60,9 TL teklif ettiler.Sizce ne yapmalıyım?Daha uygun teklif alanlar var mı?
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    39.90tl +5 tl toplam 44.90 tl 16 mbit 50 gb kotalı ve ttnet alo konustukca öde 24 ay tahhutlu .... 12-12-2014 de yapıldı ...
  • moonlights kullanıcısına yanıt
    Daha uygun teklif bana da yapmadılar. Kabul edeceğim sanırım.
  • Arkadaşlar yalın internet kullanıyorum, taahhüdüm ocak 9'da bitecek; yılbaşından önce ikna kampanyasına dahil olmak istiyorum.
    Şu an 16 mb' e kadar 68TL kullanıyorum 50gb akk'li, en ucuz ve en hızlı tarife nedir? Bakıyorum bakıyorum fiyatlar çok yüksek, bulunduğum ilçede hipernet altyapısı var sadece fibernet yok maalesef.
    Ayrıca bugün şubeye gittim ve ikna kampanya sözleşmesini aldım; sonra ttnet i aradım ancak arada fark var.
    https://store.donanimhaber.com/15/eb/94/15eb94604395f378c9c9e1b91fbea586.jpg
    Resimde 50 gb 16 mb'e kadar yalın ultranet limitsiz 49,90 TL; ancak çağrı merkezindeki personel şu an için sistemde 54,90 TL'den yardımcı olabilirim dedi, tabiki de kabul etmedim.
    Nasıl bir firmadır bu anlamadım, nasıl bir yasal altyapısı var bu işlerin onu da çözemedim. Tutturdukları fiyata aynı hizmeti satıyorlar veya almaya mecbur bıraktırılıyoruz.
    Net cevabı kim biliyor, neye göre şekilleniyor bu fiyatlar? Önceki taahhüdüm bitmeden yararlanabilir miyim bu ikna kampanyasından? İlla ki iptal için başvuru mu vermem gerekiyor, sözleşmedeki rakamlara ulaşmam için?
    Yardımcı olursanız sevinirim.Sayılı gün çabuk bitecek gibi :(

• bayramtrn kullanıcısına yanıt
    12 aylık yaptığınız iyi olmuş, daha önce ikna kampanyası alan ikinci defa ikna kampanyası alamıyor. Bende geçen hafta pazartesi günü 7 tl ye Ttnet alo aldım.
    Yılbaşından sonra yapılacak zamlardan haberim var, Allah'tan kampanya aldık yoksa soyacaklar adamı, 73 tl olan paket fiyatı yeni yılda 78 tl olacak.!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Size Ttnet Alo Akşam7 Sabah7 tanımlanmış sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tamamdır sağolun hocam
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    evet ama hatta telefon takılı degil gerekte yok rehberimde sabit numarası olan kalmadıda zaten pttcell kullanıyorum hat bası kendi arasında 3500 dk ve her yone 500 dk var sınırsız 128 kbps de internet yetiyor ttnet aloyu 10 nisanda 2015 te tekrar 5 tl yenileyecegim ...
    sabit telefondan mı geçiş yaptınız? ttnet alo dan mı devam ettiniz.
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    ttnet aloya gecen yıl 10 nisanda gecmiştim bu yıl internetim 11 aralıkta bitti tahhutum 12 aylıktı tekrar 24 ay tahhut verdım internete ttnet aloyuda 10 nisanda tekrar 5 tl olarak 1 yıl uzatacaklar ..
    teşekkür ederim, 20 aralıkta bitiyor benim her ikisi de . şansımı deneyeceğim bakalım, en kötü 49,9 öderiz yine
  • Dün aradim ttnet mus hiz subat sonunda tahattut bitiyor dedim bana ancak 1 ay kala yenileme yapılıyor dediler yeni fiyattan cakacaklar anlaşılan 3 ay kala olmuyor mu bu islem bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/alternatifsiz-kampanya.aspx

Yukarıdaki internet kampanyasına geçsem kendim direk. Daha sonra ttnet alo'ya geçersem ne kadar öderim aylık ? Türk telekomda telefon şuan.
    Ya da telefon ve internet amcamın üstüne telekoma ikna kampanyası için kendim gitsem olur mu veya amcamın kimliği ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iptal55 -- 16 Aralık 2014; 14:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlineadam

arkadaşlar d-smart a verdıgım taahhut bitmek uzere

tivibu ev full paket hd+ev telefonu+ internet(fiber altyapı yok maalesef)
    bu ucunu en makul alabilecegım fiyat nedir?
    yardımlarınızı beklıyorum

bende böle bişe bakıyorum dsmartta 71tl dediler sinemablu paketi +internet +ev telefonu ,yarın bitecek sözleşmem ttnetle soracam varsa öle bişe geçmeyi düşünuyoruz,fibenet düşünuyordum altyapı yok malesef
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Alo Konuştukça Öde akşam 7 sabah 7 /3000dk
    HAKKINDA son gelişme;

Bugün şikayet masasından aradılar;
    İKNA kampanyasında olanların, bu hakkının olduğunu teyit ettiler.. (31 12 2014 e kadar) Bana yazılı gönderin dedim ama buna yanaşmadılar.. peki uzatılırsa nereden öğreneceğiz diye sorunca; bize yazın biz size haber veririz dedi...
    sonuçta şikayet numaram kayıtlar var bir sorun çıkmaz herhalde!!!.

AMAN DİKKAT;
    İKNA kampanyası olmayan, akşam 7 sabah 7 /3000dk kullanmadan önce ttnet ten bilgi alsınlar.

BENİM KAMPANYA:
    12 ay taahhüt 52+5=57TL toplam

FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)_
    12Ay_%30_İndirim__VDSL_Modem_gerektirir_İKNA
    + Alo konuştukça öde
  • Arkadaşlar merhaba.

3'lü avantaj kampanyası bu ay bitiyor ve 24 ay boyunca aynı özellikler ile devam etmek için 66 TL önerdiler. Tivibu'ya alıştık ve kullanmak istiyoruz. 24 ay biraz fazla ama elimiz mahkum sanırım.

Telefon+internet+tivibu için 66'dan daha iyi bir öneri alan oldu mu? Duruma göre kabul edeceğim bu teklifi.
  • tanıdık gitti telekom ofisine. ikna kampanyası yok demiş istersen kapatalım demis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.