Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar d-smart a verdıgım taahhut bitmek uzere

tivibu ev full paket hd+ev telefonu+ internet(fiber altyapı yok maalesef)
    bu ucunu en makul alabilecegım fiyat nedir?
    yardımlarınızı beklıyorum
  • Bağlı bulunduğumuz Telekom müdürlüğüne mi gitmemiz gerekiyor, yoksa diğer müdürlüklerden iptal/ikna işlemini yapabiliyor muyuz? Bir de Cumartesi açık mı müdürlükler?
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    buyur..
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Yeni müşteri diyor, siz alamazsınız bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kur@mci

Yeni müşteri diyor, siz alamazsınız bunu.

peki bu nasıl ?http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx
    tivibu zımbırtısı olmasada olur benim için net kullanımı önemli.bu linkte 75 gb akk var en avantajlısı bu gördüğüm kadarıyla.
  • 24 ay için ULTRANET LİMİTSİZ paketi aldım 44 tl aylık ücret. Bir de telefon için aylık 250 dakika her yöne, 10 tl ücret 24 ay aldım. Ama ev telefonunun kampanyasını bulamadım bir yerde, 250 bir şeydi ismi. Adama da 4 kez de sordum, 24 ay taahhüt için aylık 10 tl her yöne 250 dakika konuşma dedi. Toplam 54 tl oldu. İyi mi kötü mü bilemedim.
  • silversin S kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim.

Bu kampanya ile sadece 49 tl ye yalın ultranet hizmetinden faydalanabiliyoruz.

Bunun için kaç aylık taahhüt vermemiz lazım?

Benim şuan bu tarifem var ve 64 lira ödüyorum. Bugün istesem senin tarifeye geçebilirmiyim?

Bu 2 sorumu cevaplarsanız çok müteşekkir olurum.

• "Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni müşterilerimiz 24 ay Taahhüt vererek yararlanabilir." yazıyor.

Eğer TTNet Alo veya yalın bağlantı düşünmüyorsanız bu var, sadece telefonla alınıyor:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/alternatifsiz-kampanya.aspx

Eğer TTNet Alo veya yalın internet istiyorsanız da bu var:

http://www3.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

Ancak ikna kampanyaları ile daha uygun fiyatlar almanız da olası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 15 Aralık 2014; 15:45:14 >

• thebaboli kullanıcısına yanıt
    24 ay taahhütle aldım.
    kampanyan bitmeden başka kampanyaya geçiş yaparlarmı bilmiyorum..sana sağlanan indirimleri geri alırlar ve ceza ödeyebilirsin..telekomla bir görüş bence..
  • peki bu ikna kampanyaları her kişiye farklı mı oluyor yoksa standart bir uygulama var mı ? yani daha iyi bir teklif yapmaları bana mı bağlı ?
  • Bugun 39(sınırsıznet)+10 (ttnet alo 250 dk) haftaya taahütüm bitince eğer bu kampanya olayı bitmezse 49 tl ye sınırsız+250dk aldım.yani kapatma için değil ama memurlar ne için geldıgını anlıyor sadece telefonu çok kullanmıyorum demelı ki onlarda olaya kolaylık getirmek için bu teklıfı yapıyorlar.eğer istenen teklıf yapılmıyorsa çıkıp başka memura :) ama yapıyorlar genelde
  • 5 Aralıkta sözleşmem bitmişti, oturduğum sitede her dairenin kapısına kadar fiber internet geliyor , sözleşmemi yeniledim bana sadece internet lazım olduğu için , tivibu , ev telefonu vs. hiç bir şey istemediğimi yeniledim gittiğimde. 75 gb akn li 24 mbs hızında limitsiz fibernet 59 tl ye 2 senelik sözleşme uzattım.eski sözleşmemde 52 tl ödüyordum 7 tl fark oldu ama 2 senelik olduğu için gelecek hiç bir zamnda etkilenmeyeceğim.
  • bayramtrn kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak ne yaptınız hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler fibernet+tivibu kampanyasına geçecektım fiber altyapı yokmuş bana 24ay sözleşmeli ttnetalo 5tl sınırsız 8mb birlikte 49tl dediler,ben 12ay sözleşmeli istediğimi söledim kadın 58tl dedi bide yuzde7zam gelecekmiş ondanda fiyat artacakmış bana 24ay önerdi,ben tivibu+internet istiyordum önceden tivibu istemediğim için tivibu +internetten yararlanamıyorum hangi kampanyayı önerirsiniz bana,bu arada 12ay boyunca ttnet 8mb +ttkonustukca odeye 51falan ödüyordum 18inde sözleşme bitecek
  • Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    Üstteki kampanya iyiymiş, TTNET Alo Doya Doya Konuş kampanyasıyla alınabilir, 53 TL'ye.
  • Biraz önce Ttnet i aradım.Taahhüt bitiş tarihine 1 ay kala kampanyalara başlanabilirmiŞ.Neyse aradım işte 44 lira ödediğimi söyledim.Yine bu fiyata istiyorum dedim.Yokmuş.49 Lira dan başlıyormuş fiyatlar.2 yıl yine.16 mb hızında olanlar da yine 2 yıl 50 liraymış.Dedim Ofislere gitsek daha düşük fiyata olur mu dedim.Şuan en düşük bu dediler..Bilemedim ki şimdi.Hız yüksek olana geçsem mi..Ama ne bileyim 6 lira da nedense gözümde büyüdü.Şimdi burada yazılanları da okuyunca 39 lira ya bile oluyormuş...Sinir oldum ya..Oluyormuş işte niye insanları zora sokuyorsunuz ki...
  • makine07 M kullanıcısına yanıt
    TTNET Bayisinden yaptırdım ben, telefonla aramaya tenezzül bile etmedim. %30 indirimli ikna kampanyası aldım. 39 Liralık olandan alacaktım ama telefon Türk Telekomda olması lazım dediler, doğru mu bilmiyorum fazla da üstelemedim.
  • Ne kadara aldınız anlamadım tam olarak...
  • benimde taahhütüm bitti uygun birşeye geçmek istiyorum hem telefon hemde internet olarak. 8 mbit 50 akk lı internete 68 lira veriyorum. Yılbaşından sonra 71 olacakmış. Uygun olan hangileri vardır ? Zamdan etkilenmeyecek olan ?
    Birde telefon ve internet amcamın üstüne kimliğini alıp kendim gitsem yapabilirmiyim ?
  • Ne kadara aldınız anlamadım tam olarak...
  • 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.