Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brusher , a-f-h , a-f-h , ertugrul29 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denn1s33

Başka konuya bakıyorum sakın superonline'ın adsl hizmetini kullanmayın düşmanınıza önerim diyolar burya bakıyorum öven var ne yapacağımı şaşırdım

10 güne tahhüt bitiyor daha bir kampanya bulamadım.

Hangi ISS'yi tercih ederseniz edin, taahhüt süresi (bence) 12 ay geçmesin. Internet + telefon maliyeti 40 TL'ye düşerse başka...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

İptal bölümünden mi yaptınız acaba?

evet ama bu sene müdürlüğe gitmenin cazibesini ben pek anlamadım. herhangi ttnet bayide ayda 52 lira diyo. ben de 3 lü pakete aynı paraya anlaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

İptal bölümünden mi yaptınız acaba?

evet ama bu sene müdürlüğe gitmenin cazibesini ben pek anlamadım. herhangi ttnet bayide ayda 52 lira diyo. ben de 3 lü pakete aynı paraya anlaştım.

Telefonla MH ile olmuyor mu acaba? Genel bir kampanya galiba bu..

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi-Hipernet.aspx

Sizinki de bu mu?

• 3'lü avantaj İKNA kampanyasında ilk faturam 63 TL geldi. Sizlerin fatura durumu nedir? Görevli 55 TL civarı gelir demişti.
  • raskolnikov77 kullanıcısına yanıt
    evet bu olur niye olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

3'lü avantaj İKNA kampanyasında ilk faturam 63 TL geldi. Sizlerin fatura durumu nedir? Görevli 55 TL civarı gelir demişti.

Fatura PAKET ÜCRETİ ve ÜCRET DETAYLARI bölümünü koyarsanız anlarız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerden baktım. Detay henüz gözükmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar;

geçen yıld 8 mb sınırsız ttnet alo ve tivibu hepsi 39 tl idi.. 12 ay taahhüt ile.. Taahhüdüm 27sinde bitiyor..

Acaba buna en yakın hangi kampanya var.. yoksa sürüyor mu bu kampanya? Bir de 27sinden önce gidersem yapabilir miyim işlemleri telekomda..

tşkler..

yukarda bı arkadas yazmış . benim durumumda tıpa tıp aynısı. benimde bu ay sonu tahhut bıtıyor . 39 tl cok iyi fiyattı. 12 ay bedava tıvıbu vermıslerdı onuda muhtemelen kapattırıcam. bu gecen senekı fıyata en yakın ne tur kampanya var . yıne gayrettepe ıptal bolumune gıtmeyı planlıyorum fakat kafamda bır kac bılgı kampanya ıle gıdeyım ayak ustu ıtelemesınler. detaylı bılgı sahıbı arkadaslar ne onerırısınız bu gecen senekı tahhute en yakın yada aynısını nasıl devam ettırırız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

Arkadaşlar;

geçen yıld 8 mb sınırsız ttnet alo ve tivibu hepsi 39 tl idi.. 12 ay taahhüt ile.. Taahhüdüm 27sinde bitiyor..

Acaba buna en yakın hangi kampanya var.. yoksa sürüyor mu bu kampanya? Bir de 27sinden önce gidersem yapabilir miyim işlemleri telekomda..

tşkler..

yukarda bı arkadas yazmış . benim durumumda tıpa tıp aynısı. benimde bu ay sonu tahhut bıtıyor . 39 tl cok iyi fiyattı. 12 ay bedava tıvıbu vermıslerdı onuda muhtemelen kapattırıcam. bu gecen senekı fıyata en yakın ne tur kampanya var . yıne gayrettepe ıptal bolumune gıtmeyı planlıyorum fakat kafamda bır kac bılgı kampanya ıle gıdeyım ayak ustu ıtelemesınler. detaylı bılgı sahıbı arkadaslar ne onerırısınız bu gecen senekı tahhute en yakın yada aynısını nasıl devam ettırırız ?

4 Aralıkta Gayrettepe iptal bölümüne gittim 49 liralık tam isabet kampanyası isteyecektim ama başka ne önerirler diye önce aklımdakini söylemedim. Oturduğum sokakta fiber kutu olduğu için 49 liraya alttaki kampanyayı önerdiler 10 dakikada taahütü imzalayıp Zte h168n vdsl modemimi alıp çıktım. Gayrettepe Telekom bu konuda çok iyi Gaziosmanpaşa Telekom a iptal veya kampanya için gidince çamura yatıyorlar (yok sistem çalışmıyor başka gün gelin, yok efendim bu kampanya yeni aboneler için gibi).

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 10 Aralık 2013; 4:12:28 >

• Telefon internet için 65 liraya kadar bi paket var mı 65 e razıyım
  • Arkadaşlar benim 12 ay boyunca kullandığım Üniversiteli yalın net limitsiz kampanyası bitti.telekomun Ümraniye ofise gittim 3'lü pakete geçmek istediğimi fakat sokaktan fibernet geçmesine rağmen apartmanımda yok nasıl apartmanıma fiberneti çektireceğim dediğim de siz 3 lü pakete fibernet yoksa geçemezseniz dilekçe yazın apartmanınıza gelmesi için o da kısa zamanda sonuçlanmaz dedi beni TTnetden iyice soğuttu.
    Apartmanım da süperonline fibernet ,süperonline kullanan varsa bilgi versin lütfen yoksa yine ttnet adsl düşük hıza devam etmeye devam iyi bir kampanya bulabilirsek .

Bana sokağımdan geçen fiberneti apartmanıma kablo çektirmem için izliyeceğim yolu bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

Arkadaşlar;

tşkler..

4 Aralıkta Gayrettepe iptal bölümüne gittim 49 liralık tam isabet kampanyası isteyecektim ama başka ne önerirler diye önce aklımdakini söylemedim. Oturduğum sokakta fiber kutu olduğu için 49 liraya alttaki kampanyayı önerdiler 10 dakikada taahütü imzalayıp Zte h168n vdsl modemimi alıp çıktım. Gayrettepe Telekom bu konuda çok iyi Gaziosmanpaşa Telekom a iptal veya kampanya için gidince çamura yatıyorlar (yok sistem çalışmıyor başka gün gelin, yok efendim bu kampanya yeni aboneler için gibi).

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

guzel tarıfeymıs bende muhtemelen bunu ısterım. 75gb adıl kulanım kotası var . 75gb tan sonra acaba kaca dusucek. bırde bu tıvıbu ev baglama ucretı dıo aylık 3 tl mıdır nedır. suan evde tıvıbu var calısıyorda. bu parayı almak ıcın gelıp sokup bırdaha takmasınlar :D gecen sene tahut verdıgımde 2 modem almıstım ucretsız . bırde tıvıbu ev ıcın bı modem taktılar . bıde bu modemı alalım bakalım heryer modem oldu hangısı benım hangısını emanet verdıler karıstırdım walla . gayrettepeye gıdeyım ben en iyisi. son bı soru tahhut bıtmesıne 20 gun var ay sonu bıtıor. bıtmesını beklemeden gıtsem gecıs ıslemı yaparlarmı. bu sızın yenı tarıfenıze gecıs ıcın 31 aralık son sanırım cabuk davranmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Telefon internet için 65 liraya kadar bi paket var mı 65 e razıyım

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası mevcut TTNET müşterileri için hâlen mevcut. (NETLİMİTSİZ 44 TL) Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (NETLİMİTSİZ) + TTNET Alo THK Kampanyası (TTNET Alo Konuştukça Öde) alıp internet+telefona 49 TL ödeyebilirsin. Hadi yine yırttın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 3lü avantaj pakete geçmek için telekoma gittim: 3lü avantaj pakete geçtim. Beraberinde ZTE marka VDSL2 modem verdiler. Evde kurup Dominos pizzanın sayfasına girdiğimde daha önce yüklemiş olduüum "Phorm algılayıcı" ilk defa uyarı verdi. Daha önce aynı hattan Airties modemimle giriyordum. Bu modemden kaynaklanan bir olay mı? TTNET bu modem sayesinde her girdiğimiz siteyi, doldurduğumuz formları izleyebiliyor mu? Dışardan bir modem alıp girmek daha mı güvenli? Bu izleme olayını modemden kapatabiliyor muyuz?
  • Tvbu aradı kurulum iptal oldu. TTneti aradım. Onlarda kurulum olmazsa sistemden düşer dedi bir vakit sonra. Ne diyorsunuz?

Edit: Kurulumu iptal ettikten sonra tvbu üyeliği sistemden silindi. Benim gibi 3.5 lira vermek istemeyenler haberi olmadan tvbu alanlar. Kurulum için aradıklarında iptal istesinler satış iptal oluyor sistemim normale döndü. 20mb hiper ve aloya 49.9 vericez haydi hayırlı olsun bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 10 Aralık 2013; 11:01:47 >
  • quote:

Kurul, TTNET'e, bazı faturalara fazla ücret yansıtılması, taahhüt edilen indirimlerin yansıtılmaması, birtakım indirimlerin uygulanmaması, bazı abonelerin taleplerinin geç devreye alınması ve denetim süreci içerisinde bazı bilgi taleplerini verilen süreden sonra yerine getirilmesi gerekçeleriyle 6 milyon 989 bin 54 lira para cezası verilmesini kararlaştırdı. kaynak

her faturama itiraz etmekten bıktım, en sonki daha duruyor 39 luk vitamin paketine 72 lira fatura göndermişlerdi nasıl becerdilerse

• Arkadaşlar ben bugün Ümraniye Türk Telekom Müdürlüğü'ne gideceğim. Telefonla bir türlü ulaşamadım. Öğle tatili kaçta başlayıp kaçta bitiyor bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütün bitiyorsa ara iptal ettirmek istediğini söyle. İkna için uygun fiyatta dönerler.
  • Goday kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı kaynaklıdır.
  • oturduğum yerde sadece adsl paketleri alabiliryorum şuanda Yalın NETLİMİTSİZ_TTNET'le 9 Ay İndirim_Taahhütsüz Kampanyası_İkna paketindeyim 59 tl fatura ödüyorum hangi pakete geçebilirim.mümkünse yine yalın yada konuştukça öde ve tivibuda içeren bir paket olabilir.mümkünse 1 yıl taahütlü olsun.var mı böyle bir paket
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.