Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tivibu Ev almadın mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

3,5 lirası falan yok. hepsi içinde 49 lira. modemde aldım 12 aylık taahüt.

satın aldığını paketlerde
    12 Ay Taksitli Tivibu Ev Kurulum Paketi
    Maxi_Paket_HD_3LU_AVANTAJ_İkna
    *12ay - İnd.+ Cezalı
    *Maxi_Paket_3LU_AVANTAJ_İkna İnd.
    *Tivibu Ev Maxi HD Paketi
    *Tivibu Ev Başlangıç HD Paketi İçerik

Ve 3 lü avantajda açıklamalardada yazıyor. Benide bir arkadaş uyardı bakalım konuşucaz ttnetle.
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    aldım hocam üçünüde aldım. daha sonra tvbu kurulumuna geliceklermiş.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    İşte o kurulumuna gelecekleri tivibu Ev için 3,5TL*12ay=42 TL ücret ödeyeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

İşte o kurulumuna gelecekleri tivibu Ev için 3,5TL*12ay=42 TL ücret ödeyeceksiniz.

ama ben iptal birimindeki bayana bi kaç defa sordum hatta. bundan başka extra ücret çıkıcakmı dedim hayır dedi. özeeliikle sordum hep. neyse yaparlarsada öyle bişey yapacak bişey yok.
  • Cumu günü müdürlüğe iptal için gittim. İptal ettirdim. Fakat henüz işleme koymamışlar.
    Bugün ikna kampanyası için müşteri hizmetleri aradı.
    Sınırsız hiperneti 6 ay boyunca taahhütsüz 31.50 tlden verelim dediler.
    Telefon ise taahhütle 12ayx5 tl den olacak dedi. Bana pek uygun gelmedi.
    6 ay sonunda ne olacak?
    Benim anladığım taahhütü bitip de ayrılmak için dilekçe verenlere böyle indirim sağlamayı hedefliyorlar.
    Yani onlar benim kapatmak için ciddiyetimi görünce dilekçeyi görünce 31.50 dediler 6 ay boyunca.
    Bana uymaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen pazartesi müdürlüğe gittim ve 8 mb kadar netlimitsiz paketten hipernet 3lü paketine geçtim.Ama halen pakete geçirmediler ve telefon ve internet faturası geldi aralık ayının 88 lira yapıyor telefon ve internet.Beni pakete geçirmedikleri için bu faturalar geldi şimdi ne yapmam gerekiyor bu arada taahhütüm pazar günü bitmişti bende p.tesi günü hemen başvuru yapmıştım fatura falan gelmesin diye
  • caner282828 C kullanıcısına yanıt
    hocam hipernet 20 Mb + 75 Akn mi 31,5 mu teklif ettiler...telefonuda kullanmak mecburimi ben ev telefonu kullanmak
    istemiyorum ...sadece sınırsız nete 31.5 tl ise bana uyar o fiyat...

beni bayi aradı geçen sene sözleşme imzaladığım 49 tl ye 20mb hipernet + tivubu + alo konuştukça öde teklif etti .
    12 ay sözleşmeli sonra tivubu modemi dewam etmediğim taktirde iade vercem hipernet için verecekleri modem
    ise bende kalacak___2 gün kaldı sözleşmemin bitmesine.

Ama arkadaşlar tivubuya 3,5+12 ay bağlantı ücreti vereceksem kusura bakmasınlar banada uymaz ne bağlyorlar
    bana sanki kesin veriliyormu bu ücret
  • Arkadaşlar dün itibariyle Netlimitsiz taahhütüm bitmişti. Bugün haberim olmadan 20 Mbps Fiber Limitsiz paketine dönüşüm yapmışlar. Ttneti aradım fiyat için 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli mi diye sistemde güncelleme varmış cevap alamadım o yüzden. Sizce ilk aydan 69 lira mı öderim? Eğer öyleyse iptal ettiricem. Birde bu 20 Mbps Fiber için kablosuz modem tavsiyesi alabilir miyim? Şuan ki modemimle 13 Mbps hız alıyorum. Yeni modeme gerek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Hipernet var yazıyorsa kullanırsınız.Tabi oda net olmuyor ttnet müdürlükte numara kontrolü yaptırmanız lazım

uygulumadan bende baktım ''fiber yok hiper net kullanabilirsiniz'' dedi ''canım'' uygulama.fiberle hiperin farkı ne ola ki ?
  • pinwheel kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi sadece 6 ay taahhütsüz nete bu fiyat dediler. Telefon için 12 ay taahhüt diyor. Telefon aylık 5 tl.
    Süre kısa sadece 6 ay indirim yapıyor. Altı ay sonrası belirsiz. Telefon olayı kafa karıştıyor. Bunlar tutar 6 sonra
    interneti de kapattıramasın derse. Ne diyeceğim.
    Öyle yani forumu haberdar edeyim dedim sadece. Şimdilik durum bu.
    6 ay indirim almayı planlıyorum. Beraberinde zaten TTNET Alo olan telefonuma da taahhüt vereceğim. 6 ay sonra ucuz kampanyayı olmazsa interneti dondururum, 30 TL da öderim. (5*6)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam hiperin hangi tarifesini 31,50 tan verdiler.

• Paket bilgilerim şekildeki gibi. Sizce ne zaman gitmeliyim müdürlüğe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaky -- 9 Aralık 2013; 22:31:36 >
  • Başka konuya bakıyorum sakın superonline'ın adsl hizmetini kullanmayın düşmanınıza önerim diyolar burya bakıyorum öven var ne yapacağımı şaşırdım

10 güne tahhüt bitiyor daha bir kampanya bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Aralık 2013; 22:45:58 >
  • Arkadaşlar hipernet için verilen vdsl modem kaç portlu oluyor acaba? (3'lü avantaj kampanyasında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar;

geçen yıld 8 mb sınırsız ttnet alo ve tivibu hepsi 39 tl idi.. 12 ay taahhüt ile.. Taahhüdüm 27sinde bitiyor..

Acaba buna en yakın hangi kampanya var.. yoksa sürüyor mu bu kampanya? Bir de 27sinden önce gidersem yapabilir miyim işlemleri telekomda..

tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

Arkadaşlar hipernet için verilen vdsl modem kaç portlu oluyor acaba? (3'lü avantaj kampanyasında)

4 portlu vdsl airties 5650 verildi bana. Diğer markalar da 4 portlu kablosuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolars

quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

Arkadaşlar hipernet için verilen vdsl modem kaç portlu oluyor acaba? (3'lü avantaj kampanyasında)

4 portlu vdsl airties 5650 verildi bana. Diğer markalar da 4 portlu kablosuz.

Çok teşekkür ederim
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    İptal bölümünden mi yaptınız acaba?
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.