Şimdi Ara

Türk Telekom'dan internet fiyatlarına zam! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
13.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tt mobil de ayrıca fiyatları pişirdi, kendine acımayan millete kimse acımıyor

• Vodafone yakınını getirene %25 indirim veriyor. T.T mobil faturalı hattımın taahhüdü dolacak 32 gün var. Kampanyalı hali ile 15+2000+2000 dk 188 tl diyorlar. Sanırım ben de vodafone dan devam edecem. Annem vodafone kullanıyor %25 indirim alırsam 160 tl ye red 20+2000+1000 veriyor 1 sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline fiber tahhüde 100+ 20+ tvplus ekstra 360 ödüyorum ki. Samsung galaxy tab a7 hediyeli almıştım. Şu an 580 tl diyor.
    100+20+ tvplus ekstraya. Kablonete baktım 380 tl ye i kutu+ Conax modülü + web tv ekstra eklediğim zama 430 civarı yapıyor.
    12 senelik superonline macerasının sonuna geldik sanırım. Statik ip eklesem bile kablotv+uydunet 580 den daha aşağı geliyor

• sanırım belediyelerin verdiği ücretsiz internetin parasını çıkartıyorlar

ücretsiz wifi noktalarına hücum

• emreylcn06 kullanıcısına yanıt
    Gelirse şaşırmam artık.

• Black_34 kullanıcısına yanıt
    Çevremdeki kimse o tehlikenin farkında değil. Anlatmaya çalışınca bilim düşmanı ilan ediyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sen kim Turco, güzel yaşamayı uygun fiyatlara hak edeceksin... Yok öyle bir dünya. Onlar yaşayacak sen izleyeceksin. Kaderin bu.

• Dünya bizi Gisganiyo

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • söküp atcam internetı 500 tl fatura mı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle düşünün herşey çok pahalı. Demek ki elit premium bir ülkeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GenqhisKhaan89

oha oglum bu fiyat ne

16mb download 1mb upload adsl altyapısı vericeksin VDSL bile degil

12 ay taahhüt yaptıracaksın(taahüdü bozarsan geçmiş olsn)

ve fiyata bak

Pahalı geliyorsa kullanmazsın olur biter zorla ödetmiyorlar.

Her şeyin maliyeti artmış ucuz internet hayali kuruyorsunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• ooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zeen kullanıcısına yanıt
    100 TL olmasını mı bekliyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 22 Eylül 2023; 10:5:19 >
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Hayir 80 tl max ederi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berk768 kullanıcısına yanıt

eğer 12 ay 24 ay taahhüt yapmamızı bizde kalma sözü istiyorlarsa 150-200 tl olmalı zaten

Ha yok taahhütle işim olmaz, kafam bozdumu kapatırım interneti diyorsan 300-350 tl olmalı.

Bu fiyatları ben belirlemiyorum zaten. Piyasada diğer internet sağlayıcılarının taahhütlü ve taahhütsüz fiyatları yukarıdaki gibi.

İnsanlar haliyle şaşırıyor, Neden taahhütlü internetin fiyatı bu kadar yüksek diye tepki gösteriyor. Şuanda en pahalı internet TURKCELL de idi. TURK TELEKOm turkceli geçti. 1.sıraya oturdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 22 Eylül 2023; 10:51:34 >
  • 12 Mbps 583 TL bence şaka yapıyorlar ciddi olamazlar. Türknetin gözünü seviyim...

• Telekomda 12 megabayt 500 TL miş nedir ya bu fiyat

• Tam olarak neyin maaliyeti artmış?

Sen dolar konusunda seçimden önce uçup kaçacağız enflasyon düşecek diyen eleman değil misin? Kulaklarını çınlatıyoruz her seferinde.

20 senedir aynı altyapı ile tekelcilik yapan adamın ne maliyeti olacakmış. Dünyanın hem en yavaş, hem sansürlü, hem de en pahalı interneti T.T den başka yerde değil

Şehrin göbeğinde yaşıyorum. Fiber hat dolu etrafım. Bil bakalım kimin altyapısı yok? Turknet bile gelmiş 200 mbps hız veriyor. TT bana 34 mbps verebiliyoruz diyor.

Size kalsa insanlar yemek yemesin, bir şey içmesin, dışarıya çıkıp eğlenmesin. Sadece çalışsın eşşek gibi vergi versin, zamanı gelince gebersin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.