Şimdi Ara

Türk Telekom'dan internet fiyatlarına zam! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
13.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AKP'nin karşısına aday olarak ''Şeytan'' çıksa Şeytana oy atarım yine de Erdoğan ve partisine oy atmam bu seçimde ilk kez oy kullandım ve oy atmadım Allah nasip ederse ölene kadar da atmam benim vicdanım rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 23 Eylül 2023; 2:36:4 >
  • RElS kullanıcısına yanıt
    valla şu zamları gördükçe off neyse boşverin bişey demicem 🤣🤣

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu yahudiler arablardan neden bu kadar nefret ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • köpeksiz köyde değeneksiz dolaşıyorlar.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    akpde para bitti düzen bozuldu.

• Worcestershire kullanıcısına yanıt

Zaten bu ülke bu mantık yüzünden bu halde değil mi. Bana dokunmasınlar da ne olursa olsun dersen ileri de sana da dokunurlar hemde daha fazla.

• mert1907 kullanıcısına yanıt

Öyle, aynı mantık sigara ve alkol zamlarında da geçerli. İçen düşünsün oh olsun diyor içmeyenlerin bir çoğu fakat senin fırıncın, tamircin ,tüpçün içiyor bunları içmeye devam edebilmek için ne yapacak? Sattığı ürüne, sunduğu hizmete zam yapacak. Her türlü ucu herkese dokunuyor.

Not: ne alkol ne sigara kullanıyorum ne de gelen zamlara oh olsun daha fazla gelsin diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escapes_ kullanıcısına yanıt

Böylece Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası Türk Telekom'un çoğunluğuna sahip oldu. Bu işlemin ardından Suudiler, Türk Telekom'u, 6,5 milyar dolara 21 yıl için kiralayıp, Türk bankalarından da 4.7 milyar dolar borç alarak, ödeme yapmadan devretmiş oldu. Yerli sermaye ise yabancı sermayeye aktarılmış oldu.

Türk Telekom'un hisselerinin yüzde 60'ı Türkiye Varlık Fonu'na, %25'i Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı'na aittir.

Türk Telekom'dan internet fiyatlarına zam!

• zdniz Z kullanıcısına yanıt
    Hangi devlet? Malum sömürücülerden bahsediyorsan el atmayı, parmaklamayı bırak yapmadıkları kalmadı zaten.

• oha oglum bu fiyat ne

16mb download 1mb upload adsl altyapısı vericeksin VDSL bile degil

12 ay taahhüt yaptıracaksın(taahüdü bozarsan geçmiş olsn)

ve fiyata bak

• 50mb Hız 380 TL oda 12 ay taahhüt yaparsan Fiber İnternet yazmıslar bide Yersen Türk Telekom'dan internet fiyatlarına zam! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 21 Eylül 2023; 19:55:5 >
  • Ben 100 MB SOL bedava kullanıyormuşum...

• SOL 200Mbit fiber kullanıyorum. Bu ayki faturamın notlar kısmında 1 Ekim itibarıyla 200MBit taahhütsüz fiyatı 800TL olacaktır yazıyordu. 175TL aylık ücretim. İleri tarihli abonelik yenileme yaptırdım 1000Mbps .Şu anki fiyatlardan işleme konacakmış 6 ay 440 sonraki 6 ay 480 TL. TT altyapısını diğer firmalar da kullanıyor ve ortak kullanılan kısımlar da var. Fiyat artışı TT ile sınırlı kalmaz. Diğerleri de arttırır. Toptan bağlantı ücretlerine zam yapmayacaklar mı sanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozuak -- 21 Eylül 2023; 21:3:44 >
  • Boldrex kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Selam olsun kardeşim.

• Sanki süper internet hızı varda zam yapıyor.

• Sozuak S kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam Barış abi, saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha durun asıl şenlik başlamadı fragmanı izliyoruz :)
    Meclis açıldıktan sonra küreselci dingillerin çakma iklim kanunu bir geçsin ondan sonra asıl şenlik başlayacak.

• Birisi bana bu fiyatların şaka olduğunu söylesin.
    TT yi 8 yıl önce terk etmekle ne iyi bir karar vermişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 21 Eylül 2023; 23:04:16 >
  • Bunda şaşırılacak bir durum yok ki. 1 dk durup düşünen herkes bunu normal olduğunu anlar. Neden? Deprem oldu. Deprem bölgesinde yaşayan birisi olarak söyleyeyim Hatay'ın en az 10 yıla ihtiyacı var. şehrin bir ucundan bakınca diğer ucu görünüyor nerdeyse. Tekrar eski haline gelebilmesi için bütçe lazım. Bütçe var mı? tabi ki yok. Peki nerede deprem vergileri vs. Bunların sorgulanması lazım yapılan zamlar bu yüzden normal. Halkın yaşamını idame ettirebilmesi için yaptığı tüm masraflardan alınan vergiler en güzel bütçe kaynağı. Trene zam, marketlerde zam, internete zam vs.vs. Zaten bir ülkede sigaraya sürekli zam yapılıyorsa kısa mantık ekonomi bitik demektir. Ne yazık ki vergilerle ezilen bir millet olarak tarhite yerimizi alacağız.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.