Şimdi Ara

Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 25 Ekim 2023; 7:55:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hem tiwitterdan hem telefondan müşteri hizmetlerini darladığım günler oldu, en son ttnet müşteriden üst yetkili bir bayan aradı not aldım evet ileticeğim demişti geçen sene 30 dk ayar vermiştim umarım 1 adımda olsa faydam olmuştur. direne direne ücretin karşılığını almalıyız Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor hakkı napsın uploadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 18 Ekim 2023; 23:37:28 >
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Boyle ugrasirsak hakkimizi aliriz hep

• Benim upload 20 olmuş. Helal olsun.Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor 

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Evet artmış bu yazı nereye geldi acaba bana gelmeden arttı ve arttığını sizlerden öğrendim

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    ben facebook grubundan ogrendim mert kuskapan diye biride paylasmis sosyal medya hesabindan

• Bu kez yükselme hızlı gerçekleşti; şaşırtıcı!Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey ellerinde istedikleri an yapabiliyorlar

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Doğrudur. Mülk sahibi onlar kiracı biziz. Geçen geçiçi yükselme geç olmuştu; 1.5 ay faydalanabilmiştim. Bu kez hızlı bir yükselme olunca şaşırdım.

• Ftth İçin hala düzgün paket sunmamaları entresan paranla rezil olmak bu olsa gerek.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    sunacaklar hic sanmiyorum

• Fiber 1000 paket kullananları en az 100-200'e çıkartsalar bari, bu isteği topluca dilendirmek şart.

• SturmpioneeR kullanıcısına yanıt
    istese yapar upload ama yapmak istemiyor suan turknet disinda hic bir operator vermiyor turknrt te turkiye nufusunun yuzde 1 ile 2 sini gecmez bence kendi alt yapisinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 22 Ekim 2023; 1:32:51 >
  • Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor

• Wifi ile test yaptım şu değerler çıktı. Ya merak ettiğim hız testinde download kısmında yavaş yavaş yükselirken upload da önce 70-80 a kadar atıp sonra 20-22 mbps ye kadar düşüyor. Download da neden direk 90 üstü atmıyor merak ettim doğrusu.

Hayırlı olsun hepimize.
    Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor Turk telekom ve alt yapi 100 mbps kullananlar upload artiyor

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Cevrende download kullanan cok oldugu icin her halde yavas yukseliyor bu arada senin alt yapin upload 80 destekliyor ama iste tt bu hizi vermiyor

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Hocam fiberde upload da download ile aynı zaten çünkü fttb kullanıyorum. Sadece Telekom uploadı böyle verdiği için bu şekilde geliyor. Binaya kadar fiber var eve cat 6 kabloyla geliyor. Bu yüzden 100 mbps maksimum veriliyor mdu cihazdan ötürü onu değiştirseler 1gbps de alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 25 Ekim 2023; 10:57:43 >
  • habib_723 kullanıcısına yanıt
    yanlis bilmiyorsan bunda 1000 mbps verilmiyor eve direk fiber kablo gelmeli cad 6 degil diye biliyorum fiber kabloyada gpon cihaz baglaniyor yanlis biliyorsam bilen arkadaslar duzeltirse memnun olurum

• vdsl2 100mbit kullanıcısıyım evde 92mbit görüyom ancak upload 7 mbit biraz geciyor bazıları 14 görüyormus

• irfan1973 İ kullanıcısına yanıt

100 Mbit VDSL2 kullanıcıları normalde şu an 20 Mbit Upload alıyor. Benim de Upload hızım tam 20 Mbit. Speedtest'te 19 Mbit üzerini görebiliyorum. Sizin hattınız güncellenmemiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.