Şimdi Ara

Türk Malı - Şafak Sezer, Binnur Kaya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
0
Favori
14.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok izlediğimi söyleyemem ama izlediğim kadarıyla komik gelmedi.
    Lakin kaliteli bir dizi olmuş.
  • Geçen haftaki olayların aynısını tekrarlamışlar.Sadece replikler değişmiş.7 kişiyle dizi çekiliyor.Daha ne kadar ilerliyebilirler tartışılır.
  • Dün akşamki Bölüm Reklamlar Hariç Tam 1 saat 52 dk..

Yuh demek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903
    Dün akşamki Bölüm Reklamlar Hariç Tam 1 saat 52 dk..

Yuh demek lazım.

Bir "Tayfun Güneyer Klasiği" desek yanlış olmaz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

Yuh demek lazım.

Bu adam niye bu kadar uzun yapıyo ki En azından 1 saat 30 dk olsun ona da razıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

quote:

Yuh demek lazım.

Bu adam niye bu kadar uzun yapıyo ki En azından 1 saat 30 dk olsun ona da razıyız

Ona sormak lazım. :-) Bu kadar uzun yapmasa senaryoda sorun yaşamaz aslında.

• bi ara evden komşuya hiç gidemeyecekler ve bu bölüm öööyle bitecek zannettim

hiç akıcı bi dizi değil. biyerde hep çakılıp kalıyorlar, aynı nesne üzerinden espri yapmaya çalışıyorlar
    dizi kısa olsun ama akıcı ve akıllı bişey olsun

standartları zorlamanın anlamı yok. benim annem bir melek dizisine bahane verirken bide bu çıktı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78
    bi ara evden komşuya hiç gidemeyecekler ve bu bölüm öööyle bitecek zannettim

hiç akıcı bi dizi değil. biyerde hep çakılıp kalıyorlar, aynı nesne üzerinden espri yapmaya çalışıyorlar

standartları zorlamanın anlamı yok. benim annem bir melek dizisine bahane verirken bide bu çıktı şimdi

Tayfun Güneyer,kozlarını hemen ilk bölümde harcadı.Daha akıcı bölümler bekliyorum şahsen.
  • dizi ikinci bölümünde ratingini yükseltti. Ezel'in ratibgi ise düşmeye başladı.

TOTAL
    S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 EZEL ATV 1:28:25 11,33% 26,29%
    2 ARKA SOKAKLAR KAND 1:32:10 10,40% 24,16%
    3 TURK MALI SHOW 1:54:40 8,66% 19,98%
    4 ARKA SOKAKLAR (OZET.) KAND 0:41:14 6,52% 15,65%
    5 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:36:38 6,28% 17,63%
    6 EZEL (OZET) ATV 0:39:12 5,96% 14,55%
    7 ATV ANA HABER BULTENI ATV 0:31:13 5,50% 15,69%
    8 DENIZ YILDIZI. FOX 0:44:32 5,31% 14,64%
    9 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 0:51:39 4,67% 13,46%
    10 ARKA SOKAKLAR (TKR) KAND 1:14:47 4,21% 20,38%

A/B
    S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 EZEL ATV 1:28:25 12,54% 30,28%
    2 TURK MALI SHOW 1:54:40 10,45% 25,39%
    3 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:36:38 7,86% 24,55%
    4 EZEL (OZET) ATV 0:39:12 5,94% 15,30%
    5 ARKA SOKAKLAR KAND 1:32:10 5,59% 13,56%
    6 GUNUN OLAYI STAR 0:38:36 4,69% 16,62%
    7 TURK MALI (TKR) SHOW 1:55:06 4,39% 15,59%
    8 ATV ANA HABER BULTENI ATV 0:31:13 4,33% 13,85%
    9 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 0:51:39 4,25% 13,79%
    10 YEMEKTEYIZ SHOW 0:36:41 4,17% 20,87%

• Le petit prince güle Güle.
  • quote:

Le petit prince güle Güle.

Şafak Sezerin kemik izleyici kadrosu ve Recep İvedik apaçi fan grubu sayesinde bu ratinglere ulaşması oldukça normal. En geç 3 ay içinde (o kadar sürmesini bile beklemiyorum) dizi yayından kaldırılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

quote:

Şafak Sezerin kemik izleyici kadrosu ve Recep İvedik apaçi fan grubu sayesinde bu ratinglere ulaşması oldukça normal. En geç 3 ay içinde (o kadar sürmesini bile beklemiyorum) dizi yayından kaldırılacak.

Sözünün Eri Ol hemşo.. Yok öyle 3 ay 5 Ay.. İntihar ederken Çekilmiş görüntülerini Facebookuna ekle..Takip edelim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

quote:

Sözünün Eri Ol hemşo.. Yok öyle 3 ay 5 Ay.. İntihar ederken Çekilmiş görüntülerini Facebookuna ekle..Takip edelim..

Sözümün eriyim, herhangi bir değişiklik yaptım mı ilk kurduğum cümleye göre ? Bu dizi tutmayacak ve yayından kaldırılacak diyorum o kadar. Böyle saçma bir dizinin tutunmasına %1 ihtimal bile vermiyorum. İzleyenler de benimle muhattap olmasın böyle seviyesiz bir diziyi izleyenlerle konuşup seviyemin düşmesine ve entelektüel kimliğimin zarar görmesine izin veremem.

• Ben beğenmedim
  • Bende izledim diziyi dün..Bazı yerleri komik ama bi sahnede çok uzun kalıyolar..Mesela o pizzacı sahnesi sıktı..Sürekli şafak sezer aynı espriyi yapıyo..Öyle oturup izlenicek bi dizi değil en fazla reklam aralarında bakılır bence.
  • Konu Başlığıyla oldukça uyumlu mesajların.
    Tamam muhattap olma bizle..
    Reytinglerde 2.olan diziye hala tutmaz diyorsun.

Adanalının tuttuğu bir memleket birader burası.Hadi hayırlı Traşlar
  • Pek sevmedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78
    bi ara evden komşuya hiç gidemeyecekler ve bu bölüm öööyle bitecek zannettim

Tayfun Güneyer,kozlarını hemen ilk bölümde harcadı.Daha akıcı bölümler bekliyorum şahsen.

Benim Annem Bir Melek buna göre daha iyi bence şu durumda .
  • Şafak Sezer daha iyi yapımlarda olmalı.
  • Şafak Sezer'i severim. Her ne kadar başarısız filmler olsa bile Hababam Sınıfı ve Maskeli Beşler filmlerinde tiplemelerini de severim. Kutsal Damacana da güzeldi yine. Fakat bu nedir ? Komik bir yanını göremedim ben , sanırım insanların güldüğü kısımlar Şafak Sezer'in aşırı tepkileri falan olsa gerek. Çok başarısız buldum , ilerki bölümlerde toparlar umarım. Sinan Çalışkanoğlu çok başarılı bir oyuncu , hakkını veriyor rolünün.

Edit : Şahan - Mahmutpaşa'dan VCD'ye

"gelelim beyaz perdenin hırçın çocuğu sınır tanımaz yönetmen ve türk sinemasının yaramaz kreatifi tayfun güneyer'e. tayfun güneyer şans kapıyı kırınca adlı masterpiece'inden sonra işe yaramaz bir film yapacak kesin diyenlere tokat gibi bir cevap veriyor: keloğlanlan kara prense karşı'yı yaparak. öncelikle keloğlan kara prense karşı'da bir konu yok. filimde bir konu yok. zaten absürt sinema dediğimiz sistemde; absürt yani saçma bilemeyen izleyicilerimiz olacak sokaktaki insan bilmek zorunda değil çünkü bende işin içinde haşır neşirim diye öğrendim. absürt sinema denilen şeyi kuralına göre yapan tek insan tayfun güneyer.''

Şahan - Cevizkıran

'' - tatilde sinemaya gittim , babam ve oğlum'a hüngür ağladım.
    - ne ? ne ? sen ? sinemaya ? gittin ? babam ? ve oğlum ? ağladın ? salya ? sümük ? hüngür hüngür ? yaw fahrettin sen hakkaten gerizekalısın yaw.
    - evet , ağladım. bütün sinema ağladık. siz hiç sinemaya gitmiyor musunuz ?
    - gitmiyorum. bir tek tayfun güneyer filmlerine gidiyorum. kahkahalarlan gülüyosun. haa. ağlıyorsan da ağlıyorsun ama gülmekten ağlıyosun.
    - ben gülmüyorum. bayat....
    - sen kimsin lan ? sen bugüne bugün bir tayfun güneyer filmine gitseydin...
    - gittim , kara prens midir nedir ? ona.
    - ağladın demi ?
    - ağlamadım niye ağlıyim.
    - güldün demi ?
    - gülmedim de.
    - senin alnını garışlarım. tayfun güneyer'e gülmeyenin ben alnını garışlarım. ben filmlerde ağlayan anneannemi götürdüm filme affedersin koltuğa pisledi gülmekten.

http://www.youtube.com/watch?v=zoLKLyfYQx0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnold3528 -- 23 Mart 2010; 22:15:35 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.