Şimdi Ara

Türk Malı - Şafak Sezer, Binnur Kaya (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
0
Favori
14.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizinin ilk bölümünü izledim ve inanın oldukça keyif aldım.Hatta bazı sahnelerde Gülmekten yerlere yattım

Önyargısız izleyin nolur bir diziyide.Yok onun dizisi şöyledir bunun senaryosu böyledir.Yahu bi hele izleyin,Sonra konuşursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Orijinalden alıntı: #Tuna#

şafak'ın filmleri film olmuyor ne yazık ki

+1

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Valla biraz argoya kaçacak ama hiç dizi film kültürünüz yok, Ondan sonra geliyorsunuz burda ahkam kesiyorsunuz. Yok Recep İvedik, yok Burhan Altıntop. Gerçi bunlarında nerelerden espiri çaldıklarını yabancı dizileri çok iyi takip edenler bilir. Neyse gelelim bu diziye, Dizi Amerikan Yapımı, Efsane dizi Evli ve Çocuklunun araklanmasıdır. Klasik diziyi Türk kıro motifleriyle süslemişler. Diyalogların çoğu Al bundy ile Peg arasında geçen diyaloglar. Komşularda zengin kültürlü, bankada çalışan Steve ve marcy den başkası değil. İşte bu dizinin yanına bir kaç ek karakter daha koyup sunmuşlar memleketim insanına, yersen hesabı..

iste bu yorumu yazmak icin gelmistim.11 sezon married with children izledim.cok komikti begenerek izledim.ama bu turk mali dizini izleyince insan biraz utanir ya ayni dizi hic bisey degismeden yeniden cekilmeye baslamis.ev isi yapmayan bi kadin.isinden nefret eden bi adam.iki cocuk birisi aptal oburu biraz zeki.zengin ve bankanci kapi komsusu.diyologlar direk alinti.sadece 2-3 ekleme yapilmis bizim kulturumuze ozel.ayni bu sekilde bi deneme daha yapmislardi ama tutmamisti o dizi su anda adi aklima gelmiyor.bunda unlu karakterler oldugu icin biraz daha idare eder ama cok uzun bi dizi olacagini zannetmiyorum ben.benim gorusum izlemek isteyenler oturup izleyebilir ben şahsen beğenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Ya şimdi binniur kaya çok iyi şafak sezerde doğru proje olursa iyi

Bu durumda dizinin güzel olma ihtimali çok yüksek fakat tayfun güneyer denilen adamın espri tarzı şöyle

-merhaba hayatım

-ne merhaba mı

-Nası yani ya

(burda salak bi karakter burnunu karıştırıyodur)

-seni öküz bi bayanın yanında burnunu karıştırmaya utanmıyor musun

-ne burun mu

-nası yani ya burun mu

-tekrar merhaba hayatım

-ne merhaba mı

Hocam önce bir izle hele. İnan Beğeneceğini düşündüğüm bir çok sahnesi mevcut.Şafak sezerde Binnur kaya da 10 numara oynamışlar.
    Hatta ve hatta O selenada oynayan itici Adam bile Bazı yerlerde ciddi anlamda güldürdü beni.
    Özellikle Çalıştığı hamburgercide

• quote:

Orijinalden alıntı: loony cooky

ilk bölümünün ratingi oldukça iyi.

Total

S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 EZEL ATV 1:28:14 12,79% 28,73%
    2 ARKA SOKAKLAR KAND 1:29:02 10,38% 23,50%
    3 TURK MALI SHOW 1:55:54 8,40% 19,18%
    4 ARKA SOKAKLAR (OZET.) KAND 0:45:27 7,13% 16,56%
    5 EZEL (OZET) ATV 0:41:23 7,09% 16,76%

AB grubu

S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 EZEL ATV 1:28:14 15,14% 34,33%
    2 TURK MALI SHOW 1:55:54 9,18% 22,11%
    3 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:36:26 7,80% 22,94%
    4 EZEL (OZET) ATV 0:41:23 7,28% 18,67%
    5 ARKA SOKAKLAR KAND 1:29:02 6,80% 15,51%

Açıkçası showun yöneticileri bile bu kadar bir reyting beklemiyordu..Bence reytinglerde bir düşme olucaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Ya şimdi binniur kaya çok iyi şafak sezerde doğru proje olursa iyi

Bu durumda dizinin güzel olma ihtimali çok yüksek fakat tayfun güneyer denilen adamın espri tarzı şöyle

-merhaba hayatım

-ne merhaba mı

-Nası yani ya

(burda salak bi karakter burnunu karıştırıyodur)

-seni öküz bi bayanın yanında burnunu karıştırmaya utanmıyor musun

-ne burun mu

-nası yani ya burun mu

-tekrar merhaba hayatım

-ne merhaba mı

Hocam önce bir izle hele. İnan Beğeneceğini düşündüğüm bir çok sahnesi mevcut.Şafak sezerde Binnur kaya da 10 numara oynamışlar.
    Hatta ve hatta O selenada oynayan itici Adam bile Bazı yerlerde ciddi anlamda güldürdü beni.
    Özellikle Çalıştığı hamburgercide

Evet ya süperdi arkada bir fil kestik bacağını ayırayım flan gibisinden bir şey söylemişti tam hatırlamıyorum ama süperdi o sahne

• Yeni komşunun eve ilk gelişi var ki tam bomba. Tekrar tekrar seyrediyorum o sahneyi.

Valla ben merakla bekliyorum.1 saat 48 dk ilk bölüm.Herhalde 1.5 saate çekerler.1.5 saat tebessümle gülerek izlenebilir bir sizi.Günü Ters biraz.Ezelle oynuyor ama neyseki tv den takip etmiyorum hiç bir diziyi.
  • Kadın: Bizim beyin ölümü gerçekleşsede biraz rahatlasam kurtulsam
    Kadın 1: Geçmiş olsun yakınınız kazamı geçirdi hastamı ne oldu ?
    Kadın: Hayır, benim beyin kocamın ölümü olsada rahatlasam
    Kadın 1: !?

• Ben pek sevmedim. Ama umarım başarılı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Méchatronic

Şafak Sezer,Şahan Gökbakar'ın yarattığı Recep İvedik tiplemesini kopyalayıp bu diziye yapıştırmış.Açıkçası şuan Şafak Sezer'in yaptığı insanları aptal yerine koyup,yeni bir şey üretmek yerine çalıntı yapıp tutulan bir tipleme ile prim yapmaya çalışmak.Ama taklitler sadece aslını yaşatır.Dizi tutacak gibi gözükmüyor.

+1
  • İlk bölümü izledim , Şafak Sezer'in tiplemesi aşırı itici geldi bana,olmamış yani.. Binnur döktürüyor o ayrı..
  • Tepkiler fena değil. 2.bölümden devam ediyim bende
  • Tayfun Güneyer'in yok sevmiyorum ben mizacını.

Çok tekrarlayan bir mizahıvar hep aynı laflar. Hep aynı muhabbetler sıkılıyor insan resmen. Gerçi Yılan Hikayesi diğerlerine nispeten çok daha iyi idi ama ıh-ııh. Almayayım.

Ayrıca, arkadaşlar oha yani Rİ ile benzetenlere şaşırıyorum. Nasıl benzetme yeteneği var sizde ya. Bu adam ile Rİ arasında benzerlik nedir ya?

Al Bundy'e daha çok benziyor. Açıkcası hem de çok çook benziyor. Dizinin taslağını oradan kıvırdı anlamam ki?
  • Hiç umut vermedi bana
  • Güzel bir dizi ama şafak sezer biraz daha sempatik olsa daha güzel olurdu
  • yuhh be abi şimdi kilitlenen konuda gördüm pazartesiye koymuşlar ancak tekrarını boş bi saate koyarlarsa seyredilir yoksa hayatta tutunamaz ezelin karşısında

Herkesin internetten seyretme şansı yok zaten insanlarınindirip izlediği o kadar dizi arasından bu diziye vakit kalmaz Mecbur başka bi güne almalılar
  • Bu dizi tutsun intihar ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RepuLsive

İlk bölümü izledim , Şafak Sezer'in tiplemesi aşırı itici geldi bana,olmamış yani.. Binnur döktürüyor o ayrı..

Binnur'un kendi tarzı var yalnış hatırlamıyosam 'Çarli'de temizlikçi kadın rolündeyken de bu rolü yapıyodu Şafak bu dizide daha çok Recep İvedik'i taklit ediyo. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Bu dizi tutsun intihar ederim.

o kadar mı kötü ya indirip izlemeyi düşünüyordum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.