Şimdi Ara

Tüplü fusion mu ,dizel corsa mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 senedir Fusion kullanıyorum. Bence Corsa'dan 2 gömlek üstün bir araç. 2. el sizin için çok önemliyse Corsa alın. Sürüş zevki ve gaza basınca gitsin diyorsanız Fusion alın.
  • Fusion dizel olsaydı kesinlikle fusion derdim ama bu durumda corsa bir adım öne çıkıyor fuson daha yakışıklı olsada üstelik corsa daha genç son gelen zamlardan sonra lpgnin 2.78 tl ye çıktığını da düşünürsek dizel araba her daim daha iyidir
  • baya yorum gelmiş bizim konuyaCorsanın nesi fusiondan kat kat üstün çok merak ettim?
    Fusion daha yüksek,daha geniş,yol tutuşu daha iyi seviyede,tdci alırsanız yakıtı koklar,ki çok hızlı satamasanız bile temiz bir dizel fusionu elinizi öpene verirsiniz.Fusionun üstü merivadır daracık iç mekanıyla corsa falan değil.
  • Şu an pederin lpg li aracını kullanıyorum..Dün lpg alırken zamlı lpg fiyatını görünce şok oldum gerçekten,en son 2.50 lerden aldığımı hatırlıyorum..Şimdi ort. 10 lt lpg yaksa 10*2.75 27.5tl yakar 100kmde..Dizelde 100km de 22.5tlyaksa , Yılda 1000tl fark eder (20bin km) Böyle düşününcede corsa mantıklı geliyor sanırım..Kaskom bedavaya gelir en azından
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.