Şimdi Ara

TTNET ROKET (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok fazlasını bile alıyorum o konuda sıkıntı yok. Siz hiç roket kullandınız mı?

• mdxceed kullanıcısına yanıt
    benim tarife fibernet değil kullanamadım ne yazık ki
  • Arkadaşlar Roket hizmetini aktif ettim, Fakat torrente saniyede 3-4 mb indirebiliyorum. Geçen ay 6-7 mb indirebiliyordum. Hız testinde sorun yok 70 mbit görebiliyorum bununda indirme hızının saniyede 8mb olması gerekiyor. Torrente özel bir durum mu var acaba? TTNet Torrente savaş açmış olmasın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    torrentin kaynağına göre değişir. Başka bir dosyayı deneyin. Ya da modem arayüzünden hat değerlerini bul. Orada sana tanımlı hız görünmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06
    torrentin kaynağına göre değişir. Başka bir dosyayı deneyin. Ya da modem arayüzünden hat değerlerini bul. Orada sana tanımlı hız görünmektedir.

Kaynak ile sorunum yok gayet yeterli, Tilgin Modem arayüzünde tanımlı bir hız bulunmamaktadır. Hat değerlerimde sıkıntı olamaz çünkü fibernet kullanıyorum
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    mesajına yeniden baktım atladığım yer varmış. Testte 70 mbps görüyorsan sıkıntı torrentte gözüküyor.

Torrent seed ile çalıştığı için tam hız alamamanız normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar Roket hizmetini aktif ettim, Fakat torrente saniyede 3-4 mb indirebiliyorum. Geçen ay 6-7 mb indirebiliyordum. Hız testinde sorun yok 70 mbit görebiliyorum bununda indirme hızının saniyede 8mb olması gerekiyor. Torrente özel bir durum mu var acaba? TTNet Torrente savaş açmış olmasın

Benim torrent hızında da anlık düşmeler oluyor...

Oluktan 4mb/saniye ile çekerken dosyayı birden 1kb'a düşüyor...5-10 dakika sonra tekrar hızlanıyor...Bir savaş mı var gerçekten acaba..
  • Saha dolabından VDSL2 ile alınan Fibernet hizmetinde bu Roket servisi çalışıyor mu.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Arkadaşlar Roket hizmetini aktif ettim, Fakat torrente saniyede 3-4 mb indirebiliyorum. Geçen ay 6-7 mb indirebiliyordum. Hız testinde sorun yok 70 mbit görebiliyorum bununda indirme hızının saniyede 8mb olması gerekiyor. Torrente özel bir durum mu var acaba? TTNet Torrente savaş açmış olmasın

Benim torrent hızında da anlık düşmeler oluyor...

Oluktan 4mb/saniye ile çekerken dosyayı birden 1kb'a düşüyor...5-10 dakika sonra tekrar hızlanıyor...Bir savaş mı var gerçekten acaba..

Aynı olay şu an bende de mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Varangel

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Saha dolabından VDSL2 ile alınan Fibernet hizmetinde bu Roket servisi çalışıyor mu.?

Dediğiniz şekilde kullanıyorum, FTTC yani, fakat 94 mbps desteklemesine rağmen 4 aydır aktif edemiyorum, yazılımsal sorun var galiba.

FTTC Sistemine artık Roket vermiyor olmasınlar.?
  • ne roketi oglum. 300'den asgi dusmuyor ping DotA'da. Sayfalar zor aciliyor cogu zaman. Neyin kafasindasiniz somuruculer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 25 Şubat 2014; 23:10:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Saha dolabından VDSL2 ile alınan Fibernet hizmetinde bu Roket servisi çalışıyor mu.?

Dediğiniz şekilde kullanıyorum, FTTC yani, fakat 94 mbps desteklemesine rağmen 4 aydır aktif edemiyorum, yazılımsal sorun var galiba.

Hiçbir fikrim yok, eğer öyleyse çok saçma bir sistem

Valla ne biliyim sonuçta binaya kadar fiber gelmiyor ya, Vdsl2 altyapısı ile Fibernet abonesi olan müşterilere yapılmış bir saçmalık gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbir fikrim yok, eğer öyleyse çok saçma bir sistem

Valla ne biliyim sonuçta binaya kadar fiber gelmiyor ya, Vdsl2 altyapısı ile Fibernet abonesi olan müşterilere yapılmış bir saçmalık gibi geldi bana.

yüksek ihtimal ben de FTTC sistemindeyim, az önce aktif edebildim. ödenmemiş fatura varsa çalışmıyor diye biliyorum geçen ay aktif edememiştim mesela

• Bu ayki hızda 20mbps kayıp var birde 10 dakikada bir kopuyor saçmalığın dik alası..

Bu istanbul sonucu..

Buda frankfurt..

Her ay kan kaybediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Bu ayki hızda 20mbps kayıp var birde 10 dakikada bir kopuyor saçmalığın dik alası..

Bu istanbul sonucu..

Buda frankfurt..

Her ay kan kaybediyor..

Yoğunluk artıyor anlaşılan lale devri sona mı eriyor.

• Evet lale devri biz t.telekom müşterileri için hiç başlamamıştı hep fetret hep fetret..

Modemde 75mbps gözüküyor ama sonuç bu 10 bilemedim 15 dakikada bir kopuyor..
  • Evet kablolu ay içinde akk geçmeden hızımı düşürmüşlerdi (aradığımdada hatta sorun yok virüs olabilir cevabı aldım öyle bir virüski hızı düşürüyor başkada bir şey yapmıyor.) şimdide böyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Evet kablolu ay içinde akk geçmeden hızımı düşürmüşlerdi (aradığımdada hatta sorun yok virüs olabilir cevabı aldım öyle bir virüski hızı düşürüyor başkada bir şey yapmıyor.) şimdide böyle..

Salak zannediyorlar herhalde adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    yurtdışında test yapmışsınız. Server ı Türkiye ye alın. Hızınız normale döner
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.