Şimdi Ara

TTNET ROKET (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Roket hizmeti yalan oldu, hala yalan söyleyerek teknik geliştirme mazeretini sunuyorlar, 4 ay oldu be neyin geliştirmesi

Taahhütümün bitmesini bekliyorum,direkmen türknet e geçeceğim.Böyle yüzsüzlük arsızlık olmaz.
  • Bug yalan oldu hizmetin kendisi gibi lanet telekom....
  • 1 Mayıs uygulamasını bekliyoruz artık.

• quote:

1 Mayıs uygulamasını bekliyoruz artık.

Çakal telekom hali hazırda kullanılan hızları düşürüyor.

Alacağımız yine 3 mbps arayınca alacağımız cevapta ''teknik aksaklık''....
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

Aynen öyle, özellikle de yüksek hız alan kullanıcılara yapıyorlar. Dün benim de başıma geldi. Sebepsiz yere internet gidip geldikten sonra birde ne göreyim? Modeme gelen hız 24mbps olmuş. Arayınca hemen düzelttiler tabi ama sayısız vaka var buna benzer. Belki haberi olmayan bir sürü insan var. Hem akk uygulamasından yırtacaklar, hem de benim örneğimi baz alırsak 50mbps fiyatına 24mbps hız verecekler!
    Şeref yoksunluğunun böylesi nadirdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriyil

quote:

quote:

Aynen öyle, özellikle de yüksek hız alan kullanıcılara yapıyorlar. Dün benim de başıma geldi. Sebepsiz yere internet gidip geldikten sonra birde ne göreyim? Modeme gelen hız 24mbps olmuş. Arayınca hemen düzelttiler tabi ama sayısız vaka var buna benzer. Belki haberi olmayan bir sürü insan var. Hem akk uygulamasından yırtacaklar, hem de benim örneğimi baz alırsak 50mbps fiyatına 24mbps hız verecekler!

Denetleyen olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar normaldir.

Modemde desteklenen hız 140 mbps 24 mbps tarifede 10 mbps alamaz olduk akk sonrası 2 mbps olarak kullanıyorum.

M.h. dediği teknik aksaklık..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagriyil

quote:

quote:

Denetleyen olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar normaldir.

Modemde desteklenen hız 140 mbps 24 mbps tarifede 10 mbps alamaz olduk akk sonrası 2 mbps olarak kullanıyorum.

M.h. dediği teknik aksaklık..

Peki teknik aksaklığın ne olduğunu sorduğunuzda ne diyorlar?
    Ayrıca online işlem merkezi, sosyal medya, şikayetvar, btk gibi platformlardan da şikayette bulundunuz mu?
    Ev / bina içi tesisat ve modemi kontrol ettiniz mi?
    Telekom'un ciddi sıkıntıları olmakla birlikte bazen hakikaten kullanıcı kaynaklı sorunlar da olabiliyor. Birde dediğim şikayet mecralarını denemediyseniz deneyin, sonuç alma ihtimali artıyor en azından.

• cagriyil C kullanıcısına yanıt
    Zamanında gayrettepedeki genel müdürlüğe bile gitmiş biri olarak en tepeden en alttaki elemanına kadar hiç bir şeyden haberleri yok kalifiye elemanları varsa bile kim bilir nerde sürtüyorlardır insanları arıza kaydı açmakla yetiniyorlar btk demişsin onlarda boş rekabet olmadıkça gerisi hikaye
  • Değerli DH kullanıcıları yoğun uğraşlarıma rağmen bende artık bu bug'u kullanamıyuorum.

Ancak ümitsizliğe kapılmaya gerek yok TTNET bugdaki roket sayfasını sadece basit bir hile ile başka bir sayfaya yönlendiriyor.

Buradan bug'u bulan arkadaşa sesleniyorum: Lütfen bu basit hilenin üstesinden ancak sen gelebilirsin.

Herkese saygılar; bu arada her şeye rağmen bug'u kullanan olursa lütfen yazsın biz de denemeye devam edelim.
  • quote:

Zamanında gayrettepedeki genel müdürlüğe bile gitmiş biri olarak en tepeden en alttaki elemanına kadar hiç bir şeyden haberleri yok kalifiye elemanları varsa bile kim bilir nerde sürtüyorlardır insanları arıza kaydı açmakla yetiniyorlar btk demişsin onlarda boş rekabet olmadıkça gerisi hikaye

Kesinlikle katılıyorum ama yine de emin olmak istedim :)
  • Elimizdekini alıp muhtaç ettiren işin taa geçmisini. Bug da yalan oldu.
  • Roket hizmeti yalan oldu , hızım 3bit ama google bile zor giriyor 360p videoyu zoru zoruna oynatıyor. Neden olabilir. TTNET rezillik cidden ya güya fibernet kullanıyoruz internetimi soranlara 3bit hızım diyorum artık

• Ses yok galiba bundan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

Ses yok galiba bundan ?

Artık geri getirmezler bence hele birde AKN falan kalktı.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.