Şimdi Ara

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
2
Favori
32.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TnnTDragon

Dostum nasıl degistirdin bende müşteri hizmetlerini arayın diyor değiştirmek için

Hocam netlimitsizi seçtim seçeneklerden. Bana alacağım hizmetleri falan gösterdi. Antivirüs zart zurt. Onayladım. İnternet gitti. Modemin fişini çıkardım. 5 dk bekledim taktım net gelmişti ama stabil değildi. 4-5 kere koptu. Şimdi sorun yok.
  • Tarih 26 Ocak 2011

Ttnet Online İşlem merkezi çalışmıyor.

kullanıcı adı ya da şifre hatalı uyarısı alıyorum

Şifremi Unuttum link ile şifre oluşturuyorum, "işlem tamamlanmıştır" diyor,
    ancak üye girişinde yine "kullanıcı adı ya da şifre hatalı" uyarısı alıyorum.

Firefox la da denedim ie ile de denedim vista ie ile de denedim, olmadı.

"Aktivasyon yenile" denedim "zaten aktifsiniz" diyor :))

Tekrar üye olmayı denedim "bu kullanıcı zaten kayıtlı, bu mail zaten kayıtlı" diyor, komedi filmi gibi :)

Ttnet'i üç kez aradım, üçüncüsünde nihayet derdimi "biraz" anlayan bayan "kaydınızı yaptım" dedi, üç gün sonra cep telefonuma mesaj geldi "başvurunuz sonuçlanmıştır" diye, ancak hala giremiyorum, ttnet ile toplam görüşme sürem 30 dakikayı bulmuştur
    şimdi dördüncü kez aramam gerekiyor... diyecek bir şey yok..

YA SABIR!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: new_agent

Tarih 26 Ocak 2011

Ttnet Online İşlem merkezi çalışmıyor.

kullanıcı adı ya da şifre hatalı uyarısı alıyorum

Şifremi Unuttum link ile şifre oluşturuyorum, "işlem tamamlanmıştır" diyor,
    ancak üye girişinde yine "kullanıcı adı ya da şifre hatalı" uyarısı alıyorum.

Firefox la da denedim ie ile de denedim vista ie ile de denedim, olmadı.

"Aktivasyon yenile" denedim "zaten aktifsiniz" diyor :))

Tekrar üye olmayı denedim "bu kullanıcı zaten kayıtlı, bu mail zaten kayıtlı" diyor, komedi filmi gibi :)

Ttnet'i üç kez aradım, üçüncüsünde nihayet derdimi "biraz" anlayan bayan "kaydınızı yaptım" dedi, üç gün sonra cep telefonuma mesaj geldi "başvurunuz sonuçlanmıştır" diye, ancak hala giremiyorum, ttnet ile toplam görüşme sürem 30 dakikayı bulmuştur
    şimdi dördüncü kez aramam gerekiyor... diyecek bir şey yok..

YA SABIR!!!

Aynı problem bende de oluştu. Müşteri hizmetlerini 3 defa aramama rağmen sonuç alamadım.
    Maille gönderdikleri şifre (Zaten kendim oluşturduğumun birebir aynısı) küçük harfle yazılmış şekilde. Ancak öyle girice hata mesajını alıyorum. Az önce sırf denemek için şifrenin tümünü büyük harflerle girdim oldu. Oysa adım gibi biliyorum şifremi alırken küçük harfle aldım zaten hiçbir şifre alımında büyük harf kullanmadım ama ilginç işte...
    Şifrenizi capslock açıkken girin (mail yine normal küçük harfle olacak) bakalım ne olacak

• Arkadaşlar, bu tekşifre yi ben bir türlü alamadım, şu linke giriyorumhttps://teksifre.ttnet.com.tr/kullanici-islemleri/kayit-giris/?ref=00000000-0000-0000-0000-000000000000. Eski sistem e-fatura daki şifre ve kullanıcı adını yazıyorum, Her defasında adsl kullanıcı adı ve adsl şifre yanlış diyor,
  • Ben de online işlem merkezine saatlerdir denememe rağmen giremiyorum.

Kullanıcı adı şifremi yazıyorum. Sürekli ilk açtığı sayfayı açıyor. Oradan online işlem merkezinden tekrar tıklayıp şifremi giriyorum. Hoop yeniden ilk sayfaya atıyor. Tttnet'ten kurtulmak için neler vermezdim hey yareppim

Arkadaşlar alakalı mıdır bilmiyorum fakat "beni hatırla" tikini işaretledikten sonra rahatça girebildim. Belki sizde de işe yarar. Netlimitsize geçirdim paketi sonunda. Aslında adsl+ geçmek istiyordum fakat telefonda kontür yoktu, internetten de geçiş olmayınca zorunlu netlimitsize geçtik artık =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 23 Şubat 2011; 3:12:05 >
  • ben de hala problem var

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı?

buradan ileriye gitmiyor, online işlem merkezine bastıkça aynı sayfa açılıyor

• Arkadaşlar,bende herşeyi denedim fakat, İlk girerken.Yani online işlem yazın o linke giriş yaparken beni hatırlayı işaretleyin,bikaç kişide böyle yapmış bende boyle başarabildim.

birde hiç bir pop-up a dokunmayın.bende googleda ttnet online işlem diye arattım.Sadece giriş yazan bir adres çıktı.Ordan sonra şgiriş yaptıktan sonra dahil 3 ayrı popup açtı.
    1.si arkadaşarında dediği TekŞifre işlemlerinin alt alta yazdığı yer
    2.cis benim giriş yaaptığım -hani, ben hatırla diye- o yer
    3.cusu Online işlem merkezinin kendisi( 1tane daha :) )

chrome-dan girdim ben.3unude işlem bitene kadar kapatmayın.tekrar sordu bana şifreyi kapatınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swarf -- 12 Nisan 2011; 16:50:09 >
  • Şuanda girebilen var mı işlem merkezine bende ve 4-5 arkadaşıma denettim hepsinde de bozuk girilemiyor...
  • şu an ben de giremedim. üyelik bilgileri vs sayfası açılıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

mailimi hatalı olarak görüyor bende de, şifre yenileme de yapamıyorum yeni kayıt da yapamıyorum, bu kadar zamanda bunu bile çözemeyecek kadar vasıfsız bir firmanın internet bağlantısını kullanıyoruz ya daha ne olsun

Şu anda bu hatayı alıyorum. Uzun süredir hiç girmemiştim. üye olduğumdada bilgilerimi worde kaydetmiştim. Format attım, tivibuya kayıt ettiğim dosyadaki bilgilerle girmeye denedim hatalı dedi. Online işlemden hallederim dedim bu seferde online işleme giremiyorum. hesaba hatalı diyor. tek şifreyede tekrar üye olamıyorum hesabımdan daha önce üyelik yapıldı diyor. e-fatura portalınada giremiyorum ordada tekşifre zımbırtısı istiyor eskiden sorunsuz girdiğim kullanıcı adı şifremle giremiyorum. tek şifre hesabıda alamıyorum.

Ne saçma iş ulen ttnet bir işide yüzüne gözüne bulaştırma be...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 15 Ağustos 2011; 1:11:30 >

• Arkadaşlar ttnet online işlem merkezine şuan tek şifre üyeliği alan varmı ben 3 gündür uğraşıyorum tüm bilgileri doğru girmeme rağmen hep hata sayfası gelıyor..

Teknik bir hata oluştu.
    TTNET Tek Şifreniz ile ilgili destek almak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

TEKSIFRE-HATA-001

Bazende proxy error hatası alıyorum müşteri hizmetlerine durumu bildirmeme rağmen kayıt alıyorlar biz sana döneriz diyorlar ne arayan var ne soran.

Bunu başka türlü çözmenin bi yolu yokmu? bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • @Dyo
    bende aynı sorunu 29 ağustostan beri yaşıyorum güya güncelleme yapıyorlarmış :S o yüzden en iyi çözüm ttnet günel merkezine gitmek ve işlemini orda yaptırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdurden

@Dyo
    bende aynı sorunu 29 ağustostan beri yaşıyorum güya güncelleme yapıyorlarmış :S o yüzden en iyi çözüm ttnet günel merkezine gitmek ve işlemini orda yaptırmak

Hocam sendede aynı hatayımı veriyor? bide ttnet günel merkezini anlıyamadım orası neresi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyo

quote:

@Dyo

Hocam sendede aynı hatayımı veriyor? bide ttnet günel merkezini anlıyamadım orası neresi oluyor?

hocam kusura bakma "genel" yazmak istemiştim mesela ben ankarada yaşıyorum ulusta türk telekomun genel merkezi var ordan işlemini yapabilirsin tıpkı bankalardaki gibi sıra numarası alıp işlemini yapabiliyorsun ;) aynı hata :S neredeyse 1 aydır "yenileme" çalışmalarından dolayı doğru düzgün işlem yapılamiyor online işlem merkezinden ve çağrı merkezinden ;(

• quote:

quote:

quote:

@Dyo

hocam kusura bakma "genel" yazmak istemiştim mesela ben ankarada yaşıyorum ulusta türk telekomun genel merkezi var ordan işlemini yapabilirsin tıpkı bankalardaki gibi sıra numarası alıp işlemini yapabiliyorsun ;) aynı hata :S neredeyse 1 aydır "yenileme" çalışmalarından dolayı doğru düzgün işlem yapılamiyor online işlem merkezinden ve çağrı merkezinden ;(

Hocam ben türk telekom ofisinede gittim tek şifreyle ilgili yapabileceğimiz bişey yok dediler ttnet müsteri hizmetleri numarasını vererek tek muhattabınız bu konuda onlar deyip gönderdiler.

• Ben ettim siz etmeyin
    Online işlemlerden tarife değişikliği yapmayın bu aralar sakın !
  • merhabar arkadaşlar

ramazan bayramından sonra nolduysa 2 senedir tam 8 mb alıyorken artık 6 bile alamıyorum. defalarca arıza kaydı açtırdım anlık 8 oluyor ertesi gün yine düşüyor. bende tarifemi 16 mb yapayım diyorum ama internetteki tarife değişikliği artık eskisi gibi hemen olmuyormuş, bu sorun düzeldimi bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulan

Ben ettim siz etmeyin

Online işleme üye olamıyoruz teknik bi hata oluştu diyor hep nasıl işlem yapalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mulan

Ben ettim siz etmeyin

Online işleme üye olamıyoruz teknik bi hata oluştu diyor hep nasıl işlem yapalım

Ara ara açılıyor sistem.. Açıldığında denk gelirseniz açıldı diye sevinip yapmayın.. Ya da yapın siz bilirsiniz..
  • @mulan kardeş ben hızımı artırmayı düşünüyorum. eskiden online işlemden yaptğımda net gidip geliyordu hemen tarifem değişmiş oluyordu. şimdi öoyle olmuyor mu ? izmir'de internet ramazan bayramından sonra adeta çöküşe geçti hiç verimli kullanamıyorum. sürekli dalgalanan hiza sahibimi. son 2 yıldır net limitsiz 8 de 8 mb sonuna kadar alıyordum. cat kablo bile döşemeyi düşünüyorum o derece çıldırcam.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.