Şimdi Ara

TTNET Online Islem Merkezine Girebilen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
2
Favori
32.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar neredeyse hafta başından beri, TTnetin Online İşlem Merkezine giriş yaptıgımda TEK Şifre diye bir sayfa acılıyor, Tarife ile ilgili hiç bir işlem yapamıyorum. Sizdede böyle mi?

• Aynı dertten muzdaribiz. Yenileme çalışması var yada biz bilmiyoruz nerden girileceğini :)
  • Şu anda düzelmiş.
  • bende sorun devam ediyor,

şifreyi girdikten sonra hala tek şifre bilgilendirmesi sayfası cıkıyor hic bir işlem yapılamıyor..
  • Bende de var aynı sorun netlimitsize geçicem giriş yapamıyorum bir türlü
  • Arkadaşlar bende giriş yapamıyorum birtürlü, sürekli tek şifre bölümü geliyor
  • Arkadaşlar şöyle yapınca sayfa açılıyor. Önce kullanıcı adı şifre girdikten sonra tek şifre diye bir sayfa açılıyor.Osayfayı at aşağıya tekrar online işlem merkezi linkine tıklayın bu sefer istediğimiz yere ulaşıyourz. Garip ama bana iki gündür öyle oluyor.
  • Bende giriliyor.
  • bende giremiyorum 1 haftadır hertürlü denedim olmuyor ya bu TırTnet çok amatörce iş yapıyor nedir bu ya nasıl insanlar var bunların başında
  • bendede olmuyor nedense günlerdir giremiyorum
  • mailimi hatalı olarak görüyor bende de, şifre yenileme de yapamıyorum yeni kayıt da yapamıyorum, bu kadar zamanda bunu bile çözemeyecek kadar vasıfsız bir firmanın internet bağlantısını kullanıyoruz ya daha ne olsun
  • Sorun hala devam ediyor...

@murty_ her şekilde deniyorum yok olmuyor
  • Evet hertürlü deniyorum ve halen giremiyorum
  • Sorun yok bağlanıyorum herzaman

şimdi ss aldım

• sen özel üretimmisin japonyadamı yaşıyon ttnetin bi yakınımısın biz niye giremiyoz
  • TTNET bundan böyle bazı servisleri için Tek Şifre olayına girdi. Bunun için öncelikle Tek Şifreye kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt işlemlerinde belirttiğiniz e-mail adresiniz kullanıcı adınız olurken yine kayıt esnasında belirlediğiniz şifreniz de tek şifreniz olacak. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize onay linki gönderilecek siz bu linke tıklayarak tek şifrenizi aktif hale getirmiş olacaksınız. Bundan sonra kota öğrenme, online işlem merkezi v.s servislere bu tek şifre ile girebileceksiniz. Önceki belirlediğiniz şifrelerle online işlem merkezine ve kota sayfasına giremezsiniz kolay gelsin
  • hee biliyok ondanda yaptırdık ama olmuyo kotaya giriyom tek şifreyle onlineişleme giremiyom ttneti arıyom çalışma var diyo ee başkaları naıl giriyo sadece bizemi çalışma var zaten herşeye cevap aynı çalışma var
    quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

TTNET bundan böyle bazı servisleri için Tek Şifre olayına girdi. Bunun için öncelikle Tek Şifreye kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt işlemlerinde belirttiğiniz e-mail adresiniz kullanıcı adınız olurken yine kayıt esnasında belirlediğiniz şifreniz de tek şifreniz olacak. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize onay linki gönderilecek siz bu linke tıklayarak tek şifrenizi aktif hale getirmiş olacaksınız. Bundan sonra kota öğrenme, online işlem merkezi v.s servislere bu tek şifre ile girebileceksiniz. Önceki belirlediğiniz şifrelerle online işlem merkezine ve kota sayfasına giremezsiniz kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gogomogo

hee biliyok ondanda yaptırdık ama olmuyo kotaya giriyom tek şifreyle onlineişleme giremiyom ttneti arıyom çalışma var diyo ee başkaları naıl giriyo sadece bizemi çalışma var zaten herşeye cevap aynı çalışma var

Çalışma var ama....
  • Ne yaparsak yapalım burayı geçemiyoruz, şifremi defalarca değiştirdim halen giremiyorum. Mailime gelen herhangi bir ttnet maili yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gogomogo

sen özel üretimmisin japonyadamı yaşıyon ttnetin bi yakınımısın biz niye giremiyoz

istanbuldayım

1mbit sınırsızdaydım eve 2nci pc geldiğinden dolayı

2mbit sınırsaıza geçtim 10 -15 dk sonra online işlemler üzerinden yapıyorum..

Temporyi temizleyin girin bence sıkıntı yok bugun 4 kez açıp kapadım sorun yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.