Şimdi Ara

ttnet netlimitsizden uydunete geçmek doğru mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ttnet netlimitsiz 8mb'e kadar kullanıyorum.Evde iki bilgisayar var ve internet çok kötü durumda.Ttneti ne zaman arasam modem ayarlarını baştan yapılandırıyorlar ve bir kaç saat düzelmesinin ardından durum yine aynı oluyor.Erenköyde oturuyorum ve fiber internet buraya hala gelmediği için meburen ttnetten tek kurtuluş yolu olarak ta uydunete geçmeyi düşünüyorum.Sizce 5mbt sınırsız uydunet'e geçmek mantıklı mı?Şu anda evde teledünya kullanıyorum.Yorumlarınızı bekliyorum...

• binanızda uydunet varsa geçin tabiki. (türksat altyapısı)
  • aklın varsa geçme ya da geçeceksen modemi kendin al bu kadar dandik modem görmedim hayatımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamyonmuro

aklın varsa geçme ya da geçeceksen modemi kendin al bu kadar dandik modem görmedim hayatımda

Modemi kendim almam durumunda hız ve kopma sorunlarından kurtulmuş olurmuyum?
  • Modemi kendim almam durumunda hız ve kopma sorunlarından kurtulmuş olurmuyum?
  • ben ttnetten kablonete geçenlerdenim ve çok memnunum. yaklaşık 2 ay oldu.
  • Aynı geçişi bende düşünüyorum. Docsis 3.0 Netmaster modem almak zorunda olmak direkt 175 TL sırf modem maliyeti demek. Bu da 5-6 aylık TTNET parası demek. Burası biraz tuzlu geliyor eğer Uydunet'den memnun kalmazsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.