Şimdi Ara

TTnet Bilgisayar Kampanyası Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben TTnet'in bilgisayar kampanyasındaki laptoplardan birini almaya karar verdim fakat sorularım var.

Bu laptop son zamanlarda çıkan oyunları oynatırmı ayarların high olmasına gerek yok oyunu mediumda falan da oynarım ama yeterki oynayayım :D

Birde arkadaşlar 24 ay olarak ödeyecek olursam bu laptop bana 1400 liraya geliyor bu parayı hakedecek bir cihaz mı veya en fazla ne kadar verilir bu cihaza.

Sistem Özellikleri

Marka & Model DELL Inspiron 15R Dizüstü Bilgisayar
    İşletim türü Intel® Core™ i3 -350M işlemci (2.26 GHz, 3MB Cache)
    İşlemci Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic
    Dahili bellek 320GB
    Bellek kartı aygıtı 3GB DDR3 1333Mhz
    Ekran boyutu 15.6"
    Ekran çözünürlüğü 1366x768
    Grafik kartı 512MB ATI Mobility Radeon HD 5470
    Harici G/Ç bağlantı noktaları 2xUSB, 1xeSATA/USB, 1xVGA, 1xHDMI
    Dahili sürücü DVD-RW
    Web kamerası 1.3MP
    Hoparlörler ve mikrofon Var
    Ağ arabirimi 10/100
    Geniş bant kablosuz WiFi N
    Güç kaynağı türü 90W
    Pil türü 6 Cell

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

• bak pc net forumlarında bi arkadaş var oda bunu almaya niyetlendi ama bi sorun var:D bunun ekran kartı 5470 yazıyorya 1564 serisinde 5470 yokmuş.hatta o arkadaş için dell i ben aradım sordum ordaki yetkili dediki 1564 serilerimizde 5450 ve 4330 ekran kartları oluyor 5470 yok.
    zaten google yazıp bakarsanız 1564 lere hiçbi yerde 5470 ekran kartlı modeli yok.hepsi 5450.sonra o arkadaş ttneti aradı anlattı durum böyle böyleymiş diye onlarda baktı bilgilerde hata yok demişler ama bence var.çünkü koca google da hiç mi çıkmaz 5470 li 1564 modeli? dell ttnete özel laptop çıkarmadıysa o bilgi yanlış..yarın gidip bakacakmış eleman ttnet şubesine bana haber verirse buraya yazarım.ama durum böyle.ekran kartı eğer 5470 olsaydı iyi olurdu çünkü bellek hızı ve işlemci hızı oldukça yüksek bi kart.you tube dan bu kartla yapılmış oyun denemelerini izlerseniz oyunlar konusunda size yeteceğini görürsünüz..
    notebookcheck sitesinde 5470 biraz vasat gibi oyunlarda ama you tube daki videolar tam aksini gösteriyor.o nedenle kendiniz izleyip bakabilirsiniz.ama dediğim gibi bu laptopun ekran kartı büyük ihtimal 5450 yada 4330 çıkacak.ttnet böyle bi hata yapabilirmi onuda bilmiyorum ama dell den bugün duyduklarıma eminim;adamlar 1564 lerde 5470 ekran kartı yok dedi..

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

bak pc net forumlarında bi arkadaş var oda bunu almaya niyetlendi ama bi sorun var:D bunun ekran kartı 5470 yazıyorya 1564 serisinde 5470 yokmuş.hatta o arkadaş için dell i ben aradım sordum ordaki yetkili dediki 1564 serilerimizde 5450 ve 4330 ekran kartları oluyor 5470 yok.
    zaten google yazıp bakarsanız 1564 lere hiçbi yerde 5470 ekran kartlı modeli yok.hepsi 5450.sonra o arkadaş ttneti aradı anlattı durum böyle böyleymiş diye onlarda baktı bilgilerde hata yok demişler ama bence var.çünkü koca google da hiç mi çıkmaz 5470 li 1564 modeli? dell ttnete özel laptop çıkarmadıysa o bilgi yanlış..yarın gidip bakacakmış eleman ttnet şubesine bana haber verirse buraya yazarım.ama durum böyle.ekran kartı eğer 5470 olsaydı iyi olurdu çünkü bellek hızı ve işlemci hızı oldukça yüksek bi kart.you tube dan bu kartla yapılmış oyun denemelerini izlerseniz oyunlar konusunda size yeteceğini görürsünüz..
    notebookcheck sitesinde 5470 biraz vasat gibi oyunlarda ama you tube daki videolar tam aksini gösteriyor.o nedenle kendiniz izleyip bakabilirsiniz.ama dediğim gibi bu laptopun ekran kartı büyük ihtimal 5450 yada 4330 çıkacak.ttnet böyle bi hata yapabilirmi onuda bilmiyorum ama dell den bugün duyduklarıma eminim;adamlar 1564 lerde 5470 ekran kartı yok dedi..
    Ayrıca bu laptoplardan almak çok zor sınırlı sayıda gönderiyorlar. Ben 1 haftadır bekliyorum Samsun'a hala gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Ayrıca bu laptoplardan almak çok zor sınırlı sayıda gönderiyorlar. Ben 1 haftadır bekliyorum Samsun'a hala gelmedi.

Alıntıları Göster
    Bana sorarsan bu parayı haketmeyen bi cihaz ekran kartı yetersiz oyunlar için. Eğer daha düşük taksitle alma imkanın varsa 1300TL civarı HD5650 ekran kartlı modellere yönelmelisin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

Bana sorarsan bu parayı haketmeyen bi cihaz ekran kartı yetersiz oyunlar için. Eğer daha düşük taksitle alma imkanın varsa 1300TL civarı HD5650 ekran kartlı modellere yönelmelisin..

bu ekran kartı konusunda geçende sanıyorum sana yazdım okumadın galiba?neye göre yazıyorsu bu yorumları anlayamıyorum..you tube gir ati 5470 yaz izle bakalım oynanmış oyunlarını ondan sonra yaz ne yazacaksan..kendi bilmemen bişey değilde insanları yanlış yönlendiriyorsun..

düzeltme:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 1 Eylül 2010; 3:36:18 >
  • Bu yalan birşeyse yalan söylüyolarsa fiyatı yine de bu kadar nasıl olabilirki bu kadar mı kazıkcı bunlar :S

bende samsundayım kargoyla gönderiyolarmış geç mi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p[R]omiSe
    Bu yalan birşeyse yalan söylüyolarsa fiyatı yine de bu kadar nasıl olabilirki bu kadar mı kazıkcı bunlar :S

Bilgisayarın fiyatı 1.200 tl. civarı 24 ay taksitli olunca 1.400 lere çıkıyor. Kargoyla göndermiyorlar TT ve ofislerinden kendin taahhüt imzalayarak alıyorsun. Ben geçen hafta araştırdım çoğu yere gelmemiş gelenlerede TT de dahil olmak üzere 2 adet gelmiş ve bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aessoydan

quote:

Bu yalan birşeyse yalan söylüyolarsa fiyatı yine de bu kadar nasıl olabilirki bu kadar mı kazıkcı bunlar :S

Bilgisayarın fiyatı 1.200 tl. civarı 24 ay taksitli olunca 1.400 lere çıkıyor. Kargoyla göndermiyorlar TT ve ofislerinden kendin taahhüt imzalayarak alıyorsun. Ben geçen hafta araştırdım çoğu yere gelmemiş gelenlerede TT de dahil olmak üzere 2 adet gelmiş ve bitmiş.

ben şimdi gidip almak istesem yok diyip geri mi göndercekler :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

bak pc net forumlarında bi arkadaş var oda bunu almaya niyetlendi ama bi sorun var:D bunun ekran kartı 5470 yazıyorya 1564 serisinde 5470 yokmuş.hatta o arkadaş için dell i ben aradım sordum ordaki yetkili dediki 1564 serilerimizde 5450 ve 4330 ekran kartları oluyor 5470 yok.

arkadaşlar bu bilgisayarı ben aldım dediğiniz gibi 1564 değildir N5010 serisidir ve ekran kartıda 5470 dir yani aklınızda soru işareti kalmasın birtek alette bluetooth varmıdır yokmudur onu anlıyamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: watcherb

quote:

arkadaşlar bu bilgisayarı ben aldım dediğiniz gibi 1564 değildir N5010 serisidir ve ekran kartıda 5470 dir yani aklınızda soru işareti kalmasın birtek alette bluetooth varmıdır yokmudur onu anlıyamadım

Alıntıları Göster
    Watcberb sana E-mail attım kardeşim ona bir baksan çok sevinirin.Yada burdan msn'ini versem çok önemli 2-3 sorum olucak . Lütfen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Negativesal

Watcberb sana E-mail attım kardeşim ona bir baksan çok sevinirin.Yada burdan msn'ini versem çok önemli 2-3 sorum olucak . Lütfen...

Alıntıları Göster
    bu pcyi alan arkadaşlar lütfen pc hakkında detaylı bilgi verir misinz bende almak istiyorum ama sonradan pişman olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanksdmr

bu pcyi alan arkadaşlar lütfen pc hakkında detaylı bilgi verir misinz bende almak istiyorum ama sonradan pişman olmak istemiyorum

Alıntıları Göster
    bu pcyi alan arkadaşlar lütfen pc hakkında detaylı bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: durrsun

bu pcyi alan arkadaşlar lütfen pc hakkında detaylı bilgi

Alıntıları Göster
    ben az önce aldım bilgisayarı arkadaşlar şuan evde değilim eve gittiğimde size bilgi veririm
  • quote:

ben az önce aldım bilgisayarı arkadaşlar şuan evde değilim eve gittiğimde size bilgi veririm

Nerden aldın arkadaşım ben 1 haftadır bekliyorum gelecek diye?
  • quote:

quote:

gittqm yerde 1 tane vardı bende aldım sen samsunun neresndesn
  • quote:

quote:

quote:

gittqm yerde 1 tane vardı bende aldım sen samsunun neresndesn

Merkezdeyim, arkadaş gelince arıyacaktı hala aramadı demekki gelmedi.
  • quote:

Almayı düşünüyorum...inceleme yazabilirmisin...
  • quote:

quote:

detaylı bişe yapamam ama eve gidince vericem

aessoydan - merkezdeysen hançerli pazarını bilirsin onun alt tarafında fatih sultanın gerisinde kalıo bi turk telekom var oraya sorduk bugn 1 haftaya kadar falan gelir dediler
  • quote:

quote:

quote:

detaylı bişe yapamam ama eve gidince vericem

aessoydan - merkezdeysen hançerli pazarını bilirsin onun alt tarafında fatih sultanın gerisinde kalıo bi turk telekom var oraya sorduk bugn 1 haftaya kadar falan gelir dediler

Evet kardeşim inceleme bekliyoruz senden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

bu ekran kartı konusunda geçende sanıyorum sana yazdım okumadın galiba?neye göre yazıyorsu bu yorumları anlayamıyorum..you tube gir ati 5470 yaz izle bakalım oynanmış oyunlarını ondan sonra yaz ne yazacaksan..kendi bilmemen bişey değilde insanları yanlış yönlendiriyorsun..

düzeltme:yazım hatası

Hatırlamıyorum dostum okumadım. Ama bu kartın neresi iyi onu anlamadım ? 64 bit lik bi ekran kartı. Bana göre oyunlar için vasat bi ekran kartı.
    http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5470.23698.0.html
    Sıralamasıda malum..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.