Şimdi Ara

Trophy... Böyle birşey mümkünmü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Örnek aldığım bir şahsiyet olur kendileri... :P

Söylentiler arasında bu kişinin tuvalette bile Trophy kastığı yönünde duyumlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Örnek aldığım bir şahsiyet olur kendileri... :P

Söylentiler arasında bu kişinin tuvalette bile Trophy kastığı yönünde duyumlar var...
    Bu oyuncudan daha fazla Trophy'si olup da listede olmayan birisi var mıdır? Neredeyse her oyundan Platinum almış. Büyük ihtimalle kimse geçemez. Playstation 4'e geçince Trophy'ler sıfırlanırsa işler değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Bu oyuncudan daha fazla Trophy'si olup da listede olmayan birisi var mıdır? Neredeyse her oyundan Platinum almış. Büyük ihtimalle kimse geçemez. Playstation 4'e geçince Trophy'ler sıfırlanırsa işler değişebilir.

Alıntıları Göster
    arap ülkesinde yaşıyor galiba ündünlümü acaba amacı insanlıgı ele geçirmek herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer333

arap ülkesinde yaşıyor galiba ündünlümü acaba amacı insanlıgı ele geçirmek herhalde..

Alıntıları Göster
    Yalnız Pes 2010 ve Wanted'da 2 ser kez aynı trophyleri almıs nasıl oluyor? bırde Termınator Salvation bıtıren varmı aranızda oyunda sadece 11 gold trophy ve 1 platinium almıs nasıl oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_Thematrix

Yalnız Pes 2010 ve Wanted'da 2 ser kez aynı trophyleri almıs nasıl oluyor? bırde Termınator Salvation bıtıren varmı aranızda oyunda sadece 11 gold trophy ve 1 platinium almıs nasıl oluyor.

Alıntıları Göster
    bölgeler farklı 1. ve 3. bölge oyunu bitirmiş ama her oyunda geçerli değil birde adam acayip zengin olması lazım vede boş zamanı olması gerekiyor galiba bu tayibin oğlu

• quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

bölgeler farklı 1. ve 3. bölge oyunu bitirmiş ama her oyunda geçerli değil birde adam acayip zengin olması lazım vede boş zamanı olması gerekiyor galiba bu tayibin oğlu

Alıntıları Göster
    Yuha!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Yuha!!

Alıntıları Göster
    benim 1 tane bile platiniumum yok
    adamın yaptıklarına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

benim 1 tane bile platiniumum yok
    adamın yaptıklarına bak

Alıntıları Göster
    Bu adama meydan okuyorum 2 platinum. ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Bu adama meydan okuyorum 2 platinum. ile.

Alıntıları Göster
    Termınator Salvatıon 11 gold 1 platinıum verıyorsa ben hemen yarın alacagım bu oyunu superr en azından bır platınuım olur
  • quote:

Termınator Salvatıon 11 gold 1 platinıum verıyorsa ben hemen yarın alacagım bu oyunu superr en azından bır platınuım olur

Alıntıları Göster
    Bu adam youtube da trophy dünya birincisi olarak gösteriliyordu.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Petrol kralının oğlu mudur nedir artık, bütün gün oyun oynuyor heralde.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kendisi Katarlı... Aşağıdaki linkte attığım mesajdaki videoda kendisini ve aldığı platinum trophyleri için kolay, orta, zor değerlendirmesini görebilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_30204463/mpage_13/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 30 Nisan 2010; 18:15:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kendisi Katarlı... Aşağıdaki linkte attığım mesajdaki videoda kendisini ve aldığı platinum trophyleri için kolay, orta, zor değerlendirmesini görebilirsiniz...

Alıntıları Göster
    Trophy denilince akla Hakoom geliyor zaten. Hiç boşuna kasmayalım biz ne para ne zaman bulabiliriz. Aldığım ve oynamadığım 3 oyun daha var inşallah zaman bulursam jelatinlerini açacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Alıntıları Göster
    bu adam tuvalete gidiyor mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

bu adam tuvalete gidiyor mudur?

Alıntıları Göster
    vay babaun kemuğuneee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirizm_TR

vay babaun kemuğuneee

Alıntıları Göster
    kesin bu tropy sahibi(yada sahipleri)japon.tek bir kullanıcı bukadar tropy kasamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıYı

kesin bu tropy sahibi(yada sahipleri)japon.tek bir kullanıcı bukadar tropy kasamaz.

Alıntıları Göster
    10-15 kişi tek bir hesaptan oynuyorlardır. kim boştaysa o oynuyordur. tek bir insan evladının yapacağı iş değil. sadece hakoom değil listenin üst sıralarındaki her kullanıcı aynı taktiği yapıyordur eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

10-15 kişi tek bir hesaptan oynuyorlardır. kim boştaysa o oynuyordur. tek bir insan evladının yapacağı iş değil. sadece hakoom değil listenin üst sıralarındaki her kullanıcı aynı taktiği yapıyordur eminim.

Alıntıları Göster
    bu hakoom asosyalliğin tanımı olmuş artık
  • Battlefield: Bad Company de ben onu geçmişim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.