Şimdi Ara

'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.378
Cevap
1
Favori
86.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kelto3

arkadaşlar dirt 2 de With Great Honor trophy sini nasıl alabilirim deli olcam alan arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim.

online da çarpmadan 2-3 yarış yapmalısın yarışı bitirip bitirmemenin ya da sonuncu olmanın hiçbir önemi yok
  • evet aytaç mesela burnout paradise da 98 trophy var 64 e kadar oyunun kendi trophyleri 34 ü zorunlu deyil. boşuna para verme killzone 2 ye.
  • NBA Live 2010 Platinum yapan yok mu? bir trophy kaldı yapamıyorum yardım lazım
  • ps3trophycard sitesi yine kartları güncellemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

ps3trophycard sitesi yine kartları güncellemiyor

Türkçe trophyler için kendi hazırlamış olduğumuz sitemize bakabilirsiniz. 30'dan fazla türkçe oyun tropisi bulunuyor.

TIKLA
  • Listeler güncellendiiiii... (Nouma79, DesPurak, Xerias eklendiniz)

Herkese 2010 yılında bol platinumlu günler diliyorum. 'Birilerine' inat tüm oyunları dibine kadar oynamaya devam...

Bugünden itibaren listelerde bazı düzenlemelere gidiyorum;

*İlk olarak; Bundan sonra aktif kullanıcıları listeye ekleyeceğim. Bunun için 100 mesajı baraj olarak görüyorum. Unutulmamalıdır ki bu liste DH üyeleri listesi ve bu nedenle, sağdan soldan, başka forumlardan, google'dan bu sayfayı bulup da kart atmak için üye olup, kartı attıktan sonra ortadan kaybolmayalım. Bu konu trophy kartların sıralanmasının yanı sıra insanların birbirlerine yardımcı olmaları için de kullanılmaktadır...

*İkinci olarak da artık 'platinum' listesine 1'den fazla platinum trophy'si olan arkadaşları ekliyorum. Bunun nedeni de güncellemelerin zorlaşmaya başlaması ve listelerin birbirine çok karışması. Bu konuda 1 platinum trophysi olan arkadaşların hoşgörüsüne sığınarak, daha bir gayretle yeni platinum trophy'ler temennilerimi sunuyorum...

Herkese iyi oyunlar...

• Türkiye PSN hesabım

'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması

Singapur PSN hesabım

'Trophy Card' Galeri + DH Üyeleri 'Trophy' Sıralaması

MGS4 de Trophy olsaymış iyi olurdu bu oyunun her modunda baya kastım iyi bir derece yapardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeisJustaGame -- 5 Ocak 2010; 12:20:38 >

• Trophy lideri Hakoom'un, aldığı 100 platinum için 'kolay, orta, zor' yorumu ve 100. platinum (CoD Classic) aldığı anın videosu... (2 bölümden oluşmakta.) Şu an 107 platinumu var...

http://www.youtube.com/watch?v=GosTlkQYrSs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 5 Ocak 2010; 14:19:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Trophy lideri Hakoom'un, aldığı 100 platinum için 'kolay, orta, zor' yorumu ve 100. platinum (CoD Classic) aldığı anın videosu... (2 bölümden oluşmakta.) Şu an 107 platinumu var...

Dua etsinde kullandığı PS3'e birşey olmasın maşallah diyelim.
  • Hakoom platinum aldığı oyunların çoğuna easy, easy deyip durmuş Bu arada en zor platinum aldığı oyunlarda sıralama:

1-Wipeout HD
    2-Demon's Souls (chinese version)
    3-Street Fighter 4 (kesinlikle )

Video için teşekkürler C-TRanger Hakoom'u da tanımış olduk
  • Videoyu izlerken şöyle düşündüm ben. Sürekli easy, easy, very easy diyo da... birader kime göre easy...
  • Nico Bellic e benziyor eleman.. videonun bir yerinde en az 10-15 arası eleman gördük kesin kim boştaysa o oyun oynuyordur :) oyunları da 15 kişi birleşip alıyordur ucuza geliyordur kesin

bu arada trophy alana herşey kolay demek ki.. adam her oyuna easy, very easy deyip duruyor bana da sorsan little big planete very easy derim mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 5 Ocak 2010; 14:58:11 >
  • Call of Duty Classic, Veteran'da insanın sinirlerini zorlayan bir oyun.O baraj bölümünü bir türlü geçemedim acaip sinir bir oyun.
  • bu hakom denilen şahsiyet kesinlikle evden çıkmayan asosyal minumum 100 kilo olan 20li yaşlarda biri.

demedi deme ibrahim
  • Uncharted 2 den Platinum aldım...
  • dirt 2 den platinum alan arkadaşlar tourney diye bi trophy kaldı. 2/4 olarak görünüyo bu trophyi nasıl alabilirim kısaca anlatan olursa sevinirim.
  • 107 plat için böyle mi olmak gerekiyormuş :) valla helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelto3

dirt 2 den platinum alan arkadaşlar tourney diye bi trophy kaldı. 2/4 olarak görünüyo bu trophyi nasıl alabilirim kısaca anlatan olursa sevinirim.

her hafta turnuvalar var mesela birinde en çok km yapma turnuvası vardı bunun gibi(karavanın dışında bir menu var orda turnuvalar hakkında bilgiler mevcut)

@şanışer

maaşallah almadık platinum bırakmıyacan bu sıralar eline ne geçse platinum alıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cborg Ninja
    @şanışer

maaşallah almadık platinum bırakmıyacan bu sıralar eline ne geçse platinum alıyon

Evet ya biraz öyle oluyor
  • adam harbiden niko'ya benziyor
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.