Şimdi Ara

TR Games Studio Hakkındaki düşüncelerim (fikri olanlar lütfen konuya yorumunu yapsın)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 2-3 gün önce bu malum çevirmen grubundan prey 2017 yamasını almak istemiştim. facebook hesabım üzerinden iletişime geçtim. verilen fiyat üzerine fazla ve gereksiz bulduğumu söyleyerek ve teşekkür ederek konuyu kapattım. bu gecede yamayı almaya karar vermiştim ta ki engellenendiğimi farkedene kadar. konuşmalar aşağıda

TR Games Studio Hakkındaki düşüncelerim (fikri olanlar lütfen konuya yorumunu yapsın)

buda yetmezmiş gibi farklı bir hesabımdan girip sebebini sordum ve aldığım tepki işin saygısızlık boyutunu gösterdi.

ben daha fazla yorum yapmayacağım. insanların nefretini kazanarak bi yere varamayacaklarını bilseler keşke. he bu arada prey tr yama konusuna yaptığım yorumdaki gibi iyi ki engellediniz. sayenizde ücretsiz bir yamaya ulaştım tabi denemedim ama umarım çalışıyordur. çalışmıyorsa bile umurumda değil size giden para çöpe gitsin daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminkkara -- 25 Mart 2019; 18:42:30 >

• Daha önce bu paralı gruplar ile yaptığım tartışmalar sonucu ceza da almış birisi olarak söylüyorum on tl gibi bir paraya çok diyen adama engel atmakla az bile yapmışlar. Yaşınız kaç bilmiyorum da 10 tl ya 10 bugün on tlye ne yapabiliyorsunuz merak ediyorum. Geçen gün bir kilo patlıcan alayım dedim patlıcanın Türkiyede en çok yetiştiği bölgelerden birindeyim ve kilosu olmuş 12 tl, 12 tlye dört patlıcan aldım. Hayır alt limit 5 tl deseler eminim ona da çok diyeceksiniz zaten. Bir de sanki oyunu orijinal almış gibi kaç senelik oyuna o para fazla demiş. 10 tl için kendinizi bu kadar düşürmeyin be kardeşim. Beş dersin üç olsun abi derler, üç dersin bir liram var abi derler. Ben de bekliyorum otuz kırk lira istemişler.
    Siz bu translatecilere para vereyim mi diye düşündüğünüz sürece bunlar satmaya da devam eder, kusura bakmayın arz-talep meselesi. Değil almak aklınızdan dahi geçirmeyeceksiniz yama satın almayı. Sitelerine bile girmeyin kardeşim trafikleri düşsün kendi dışkılarında boğulurlar zaten bir süre sonra.
    Şöyle bir durum da var. Yamayı ücretsiz yayınladığımızda da yasal olarak suç işlemiş oluyoruz, ücretli yayınladığımızda da. Ona bakılırsa torrent ve korsan kullanan herkes bir nevi suç işlemiş oluyor. Yukarıdaki mesajımı da okuyacak olursanız eğer, sitede var olan yamaların büyük çoğunluğunun ücretsiz olduğunu da görebilirsiniz. Yaptıkları iş masum değil demek doğru bir söylem değil bana soracak olursanız.
    Resmi olmayan, gönüllülük esasına dayanması gereken çeviri işine para isteyenlere göre normal bir davranış. Film, dizi çevirisi yapanlar da para istesin o zaman.

Bu tarz paralı yama yapanlara para vermeyin, kazandırmayın. Kesilip giderler. Gidin fazladan bir oyun alın sevdiğiniz, Steam kütüphanenize ekleyin.
    Neyi kendimde arayacam ya ne saçmalıyorsun? Tutturmuşun bir yok sen sallıyorsun o da olmazsa kendinde ara falan. He ben kıçı kırık bir grubu kötülemek için zamanımı burada çarçur ediyorum aynen. Adam gibi sorduğum soruma cevap alamamamın benle ne ilgisi olabilir. Oraya görsel de atıyorum bakın diye ama nasıl düşünüyorsunuz da yazıyorsunuz bunları inanılmaz bir şey
  • Gerçekten rezillik. Diyecek bir şey yok. Ne desek boş.
  • Bende tr games studio grubundanım fakat para ile yapılan tr yamalara tamamen karşıyım. Bana göre bu iş gönül işi ha bağış yapmak isteyen olur başımızın üstünde yeri var yoksada canları sağolsun. Türk gençlerine zaten oyun firmaları dil desteği eklemeyerek bir darbe vuruyorlar bende gelip düşene birdaha vuramam. Etik değil. Ayrıca çok asabi bir şekilde konuşulmuş sizinle ben onların yerine sizden özür dilerim size yazan arkadaş kendini daha kibar bir dil ile ifade edebilirdi. Saygılarım ve sevgilerim ile kardeşim Mastertranslatorr...
  • Görende birşey yaptıklarını zanneder, benden bunlara beş kuruş çıkmaz. Sizde bu şaklabanların bir taraflarını kaldırıyorsunuz. Almayın kardeşim google diye birşey var yamalar çok rahat aranır bulunur.
  • tam bir rezillık.dun dmc5 yamasının baska bir grup tarafından bedava yayınlandıgını soyledim o baslık altında yamayı bekleyen arkadaslar olur diye .tabi herkezin kendi kararı ben bilgilendirme amaclı yazdım.saksakcıda olduk beyinsizde olduk vs vs .durum ortada
  • Rezillikten başka birşey değil.Saygı yok ve saçma bir tavır ağır basıyor...Gerçekten yazık TRGameStudios'a...
  • Siz bu translatecilere para vereyim mi diye düşündüğünüz sürece bunlar satmaya da devam eder, kusura bakmayın arz-talep meselesi. Değil almak aklınızdan dahi geçirmeyeceksiniz yama satın almayı. Sitelerine bile girmeyin kardeşim trafikleri düşsün kendi dışkılarında boğulurlar zaten bir süre sonra.
  • Tr games in başında ismi lazım değil gibi bir insan olduğu sürece o siteden bir cacık olmaz. Bir kişi veya grubun para karşılığı ile yama satmasına kesinlikle karşı değilim. U-crew in çıkarttığı bütün yamaları para ile satın almış birisi olarak söylüyorum. Fakat bu adamların daha bedava dağıttığı yamalar bile steam ile uyumlu değil. Tavırları ise hiç çekilecek cinsten değil.
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    sağolun gerçekten özrünüz için. inanın bana parası falan takmıyorum geçtim artık o işi üslup olarak yapılan canımı çok sıktı. hayır birde parayla satılan bir iş varsa ortada bende müşteriyim demektir yani müşteriye böyle davranarak kazanan tek kişi ülkede ali usta falan heralde :D :D
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    hayatımda almaya kalkıştığım ilk yamaydı alamadan son yama oldu yani tövbe dahada
  • Daha önce bu paralı gruplar ile yaptığım tartışmalar sonucu ceza da almış birisi olarak söylüyorum on tl gibi bir paraya çok diyen adama engel atmakla az bile yapmışlar. Yaşınız kaç bilmiyorum da 10 tl ya 10 bugün on tlye ne yapabiliyorsunuz merak ediyorum. Geçen gün bir kilo patlıcan alayım dedim patlıcanın Türkiyede en çok yetiştiği bölgelerden birindeyim ve kilosu olmuş 12 tl, 12 tlye dört patlıcan aldım. Hayır alt limit 5 tl deseler eminim ona da çok diyeceksiniz zaten. Bir de sanki oyunu orijinal almış gibi kaç senelik oyuna o para fazla demiş. 10 tl için kendinizi bu kadar düşürmeyin be kardeşim. Beş dersin üç olsun abi derler, üç dersin bir liram var abi derler. Ben de bekliyorum otuz kırk lira istemişler.

• Bu grubun ne olduğu belli zaten. Karar vermeden önce 1-2 baksaydınız mesajlarına nasil bir uslup takindiklarini da gorurdunuz Buna ragmen gidip yine de mesaj atmışsınız yani
  • hata senin bunlara para vermek istedin

korsana hayır diyorsak korsana para vermeyiz başkalarına para kazandırmayız....

başka yerlerde bedava verildi prey türkçe yamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 24 Mart 2019; 17:33:47 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    benim çok veya az görmemin herhangi bir önemi yok bu benim düşüncem işin ekonomik kısmına odaklanarak zaten konuyu baştan anlamamışsınız. yaşımında bir önemi yok üniversite son sınıf öğrencisi birisiyim gerisi teferruat. yani anlayacağınız birşeyleri anlayabilecek kapasitedeyim :D tabi bunlar işin çok gereksiz tartışmaları istersem 1 tl olan fiyata fazla geldiğini söylerim kime ne ? bu beni ilgilendirir ben muameleden bahsediyorum sadece hepsi bu. yarın öbür gün bir markete girdiğimde fiyatına fazla dediğim için kimse kapı dışarı etmez beni bunu sizde çok iyi biliyorsunuz.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    o da biraz benim hatam oldu mevzuya biraz hevesli giriştim ondan oldu sanırım :D :D
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    ayrıca oyunun orjinal olup olmadığı hakkında hiçbir kanıtınız yok ve bu da kimsenin ilgi alanı değil.
  • Ne mal insanlar varmış..
  • Rezillik resmen üstelik engelliyorlar bir de trip atan genç kızlar gibi

Şimdi ne oldu 10 liradan oldular 1 paket sigara ama 1 her zaman 0 dan büyüktür.

Yamada internette var para vermeyin şu saygısızlara...
  • Dostum hata sende gibi, ilk tribi sen atmışsın :D
  • İş etiği öğrenmesi gereken çocuklar...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.