Şimdi Ara

TR ' de Sennsheiner IE4 fiyatLarı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadasLar Türkiye'de orjinaL Sennsheiner IE4 fiyatLarı ne kadar acaba biLgisi oLan warmı?
    Bircok aLısveris sitesine baktım fakat IE4 satışına hic rastLamadım.SürekLi Sennsheiner'ın baska
    modeLLerini görüyorum fakat IE4 fiyatLarına rastLamadım.Bu konuda biLginiz warmı acaba??

• eger bi 70ytl daha verebilirsen shure e2c al....

bence hic ie4' e bakma bile... ben her ikisini de denedim aradaki farka verebilecek durumdaysan deger...
  • TşkLer arkadasLar iLgi ve aLâkanız için...

Dostum E2C ' yi cok arastırdım.Ürünü ABD ' den getirtecegim için arada 20 doLarLık bir fark war.
    Yani 24 Lira diyebiLiriz.Fakat benim asıL sorunum 2 kuLakLıgı bayagı bi arastırdım.Wardıgım geneL kanı;
    BassLarda IE4 ' ün , tissLerde işe EC2 ' nin daha iyi oLduguydu.Genede tam karar verebiLmis değiLim.
    Fakat şekiL itibari iLede sanki bana IE4 daha sagLam bir aLet gibi geLdi.Senin bu 2 kuLakLık arasındaki
    hissettiğin farkLar neLerdir tam oLarak.Biraz biLgi verebiLirmisin ?
  • Ya bass derken bass' in kalitesi diyorsan e2c yine daha iyi bence.. Ha eq ayari bile yapmadan kafama kafama vursun basslar diyorsan ie4 derim... Ben IE4' te basslardan rahatsiz olup winamptaki full-treble eq ayari gibi bir ayar yaparak deneyebilmistim. Rahatsiz etmisti basslari.

Benim IE4 yerine aradaki farka deger bulup E2C secmemdeki nedenler:

E2C' nin yalitimi daha iyi. Ikisini de adamlardan izin alip sokaga cikarak denedim. Zaten teknik verilerde de belirtilen fark kullanim sirasinda da kendini belli ediyor. Ha bu yalitim olayi yuzunden gectigimiz hafta iki kere arabanin altinda kaliyordum az kaldi o ayri...

IE4' te t-shirt' e surtundukce kablodan muzik zevkinin icine edecek derecede yuksek ses iletimi yapiyordu

E2C kablosu daha kaliteliydi.

E2C daha dengeli bir kulaklik. Midleri tizleri daha basarili IE4' e gore - rock/metal/classic dinledigim benim icin basslardan daha onemli midlerin tizlerin ayirt edilebilir olmasi

E2C' nin kulakici adaptorleri daha kaliteli geldi bana...

Eger yurtdisindan getirtiyorsan Westone UM1' e de bak. Ben TR' den almak istedigim icin E2C aldim. Earphone Solutions' dan az kaldi UM1 aliyordum. Dinleme sansim olmadi ama genel kani sinifinin fiyat/performansta en iyisi oldugu yonde...

Kolay gelsin..

• quote:

Orjinalden alıntı: Lost54

TşkLer arkadasLar iLgi ve aLâkanız için...

Dostum E2C ' yi cok arastırdım.Ürünü ABD ' den getirtecegim için arada 20 doLarLık bir fark war.
    Yani 24 Lira diyebiLiriz.Fakat benim asıL sorunum 2 kuLakLıgı bayagı bi arastırdım.Wardıgım geneL kanı;
    BassLarda IE4 ' ün , tissLerde işe EC2 ' nin daha iyi oLduguydu.Genede tam karar verebiLmis değiLim.
    Fakat şekiL itibari iLede sanki bana IE4 daha sagLam bir aLet gibi geLdi.Senin bu 2 kuLakLık arasındaki
    hissettiğin farkLar neLerdir tam oLarak.Biraz biLgi verebiLirmisin ?

Hemşerim; IE4 Türkiyede sennheiserler rahat bulunabildiği için popüler bir kulaklık yoksa pek adından söz ettiremezdi. Bak ben panasonic rp-hje300 diye bir kulaklık getirdim ie4'ten çok daha iyi , profesyonel bir yorum okumuştum almadan önce ordaki kişide e2c ve vibe'dan daha iyi olduğunu söylüyor ses kalitesi olarak. Ama e2cde izolasyon gayet iyi bu bendeki panasonicde izolasyon yok gibi birşey tek eksiside o sayılabilir. Kulaklıığı gösterebilirim istersen.

• Dostum ikinci el ETYMOTİC ER6i satıyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_18363546/mpage_1/key_//tm.htm#18363546
    Bu adresten bilgi edinebilirsin.
    İlgilenirsen PM atarsın,irtibat kurarız
  • @solitude_within

Dostum iyice kararsız kaLdım.UM1 ' ide arastırdım gercekten özeLLikLe yaLıtım konusunda cok harika diyorLar...
    IE4 ' ü ise kesin oLarak kafamdan siLdim çünkü cok oLumsuz yorum okudum hakkında.Suan UM1 ve Shure E2C
    arasında kaLmıs durumdayim.Ama Lütfen daha pahaLı bir kuLakLık söyLeme.Kafam acayip karıstı

@fifo

Dostum tşkLer.KuLakLık oLayında PhiLips ' e fLn girmeyi hic düşünmüyorum.Ayrıca yaLıtım son derece önemLi ;)

@PyRRhiC

http://www.bhphotovideo.com/c/product/368903-REG/Etymotic_Research_ER6IP_ER_6i_Sound_Isolating_Earphones.html

TR içinden 2 katı fiyatına zaten kuLakLık düşünmüyorum.Fakat burdaki fiyata bir bak sen genede

• Dostum philips değil panasonic ayrıca bu markalar çok fazla kalitesiz ürün üretti zamanında diye tüm ürünleri kalitesiz olacak değil. Yalıtım son derece önemliyse Etymötic Er-6i
  • Arkadaşlar bu kulaklığı almak istiyorum ama 125 ytl vermekte istemiyorum metandan 100ytlye edindiğini söylüyor herkes siteden alışveriş yapılmıyor acaba eft yoluyla satış yapmaya devam ediyolarmı? Bi ara durdurdukları söyleniyordu.. en iyisi arayıp sormak sanırım...
  • En iyisi bi ara sor dostum sen.Bende iLk basLardan IE4 düşünüyordum.Fakat cok fazLa
    oLumsuz yorum okudum.Bu yorumLardan sonra kararımı değiştirdim.Artık Westone UM1 yada
    Ultimate Ears Super.fi 3 aLmak istiyorum.Bence sende iyice bi arastır ;)
  • @Lost54

UM1 i dinlemedim, bu yuzden hakkinda soyleyebilecegim seyler teknik verilerden ve de genelde bu forum ve www.head-fi.org' dan okudugum kadar... Yani ikinci el bilgi... Deneyen ya da kullanan birilerine sorarsan daha iyi yardimci olurlar UM1 konusunda...

Ultimate Ears hakkinda pek bir bilgim yok. Her kulaklik gibi ona da iyi diyen de var kotu diyen de... neye gore iyi dedikleri de onemli tabi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.