Şimdi Ara

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
15
Favori
81.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendeki modem bundan daha iyi performans veriyor arıza kaydını turknete aç sonuçta turknet modemi telekomdan alıyor değişim talep et

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Çok kez değişim yaptım en sonunda zte h168a takıldı bakalım 1aydır problem yok

• Modemim yaklaşık marttan beri 5ghzde stabil çalışmıyor. Birkaç kere farklı zamanlarda sıfırladım fakat sorunum hala devam ediyor. Tplink ile görüştüm türk telekoma yönlendirdi. Türk telekomla görüştüm müşterileri olmadığım için tplinke yönlendirdi. Sonuç olarak bir kısır döngü ortasında kaldım. Modem 2.4 ghzde hiç sorun çıkarmazken 5ghz e geçince önce hiçbir sorun çıkmıyor artından hızı aşırı yavaşlaması sonucu wifi simgesi üstünde ünlem çıkıyor. Wifiyi kapatıp açınca (modemi değil wifiyi) aynı şekilde 5-10 dk daha internete 5ghz üzerinden girebiliyorum fakat bu sürekli olarak 5-10 dk aralığında devam eden bir durum. Başka telefonlarda ve bilgisayarda da aynı şekilde. Yardım edebilecek birileri olursa çok memnun olurum. Modemin güncel bilgilerini ekliyorum. TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

• aolguncinar A kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom ceosu ümit önala Twitter yada linlediln üzerinden bu sorunu yaz ilgilenilmrdiğini belirt ayrıca modem garantilyse Telekom mecburen üstlenecek yok öyle topu tplinke atmak

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam modem garantili değil

Madem ki garantili değil kullandığın oparötör ile görüşüp cüzi fiyata aylık taksitle faturana ek modem alabilirsin

• Bu modemi 2021 yazında yazlık eve internet bağlatınca almıştım. O yaz Telekom'un 3 aylık internet paketi vardı onu kullanmıştım. 2022'de Türknet'e geçtim ve bu sene de Türknet'teyim. Eve anca 19-20 mbps internet geliyor. Yılda 1-2 ay kullanınca pek bir sorununu görmemiştim bu modemin, akşamlarıda modemi kapadığımdan hiç karşılaşmamıştım sorunla. Fakat bu sene Tp-link'in akıllı güvenlik kameralarından taktım eve, döndükten 2 gün sonra bağlantı kesildi, baktım modem kopuyormuş. Yok mudur bunun hala bir çözümü, ben şimdi Türknet'teyim, benim modemime Telekom'dan güncelleme geliyor mu gelmiş mi nasıl bakarım, nasıl güncellerim? Veya bu modemin uzaktan erişimi var mıdır, nasıl ayarlanır? W9960 var öteki evde, uygulama ile uzaktan erişebiliyorum. En azından bir sorun olduğunda yeniden başlatırdım. Kablolu da bağlantı çalışmaya devam ediyor mu ? En kötü kablolu yapmam lazım ama beni çok uğraştırır, modem çok alakasız orta bir yerde, elimde 1-2 tane powerline var belki onlar iş görür. Ama öncelik wifi, sorunu çözmem lazım var mı fikri olan? 1 hafta sonra sırf bu iş için yazlığa gideceğim, dönmüştüm.

• TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

Aynı modemi kullanıyorum ve yeni versiyonu sözde diğer arkadaşlar gibi sorunlar yaşıyoruz.
    Modemde sorun olduğunu çok kişi belirtmiş.
    6 saatte 13 milyon hata yapması akıl alır gibi değil.
    Margin değerleri düşük olduğundan ki iyi olanlarda da yapıyor bu konuda gördüğüm kadarıyla. Modem 5 para etmezmiş ve 2 senedir kullanıyorum bu modemi garanti maranti de yok değişim de tabiki yok.
    Çoğu kişinin yaptığı gibi reset at yüksek hız al arada 6 7 gün reset atma arada 2 3 saatte şuanki olduğu gibi 55 mbps hızdan 30 mbps hız alma durumu yaşıyoruz.
    Aklı olan bu modemi istemesin kullanmasın.
    Bende altyapının desteklediği en yüksek hızı alıyorum bu modeme yaramıyormuş demek ki.
    Harbi çok lanet bi alet bu ve şu ara iyice kafayı yedi modem.

Modem bilgisi olan varsa bundan kaliteli bi modem önerisi kolay arayüzü 5ghz WiFi falan destekleyen WiFi çekimi iyi kurulumu da basit modem önerirse sevinirim.
    Bizde altyapıya veriyorduk ama meğerse bütün gerzeklik bu modemdeymiş belli ki bizde olmuş olsaydı bu kadar şikayet eden adam olmazdı da zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlowZone -- 7 Ağustos 2023; 1:40:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu sorunu nasıl hallettin aynı şekil bendede tt den kalma bu modemden var ama benim garanti devam ediyor şuan comnette kullanıyorum kime ulaşmamız lazım destek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wps yi kapatıp, kanalı 36 yapıp deneyin, ssid adını da değiştirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 16 Eylül 2023; 12:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Garanti süresince değişm hakkınız var Telekomdan değişim isteyin farklı bir model ile ben 5 kez değiştim şimdi zte h168a kullanıyorum sorunsuz şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre7492 -- 16 Eylül 2023; 12:59:0 >
    Hocam twitten ceo ya yazdım az önce aradılar bizimle alakası yok siz şuan hem farklı saglayici kullanıyorsunuz hemde modeme marka kendisi garanti veriyor dediler tolplink görüşmemiz lazımmış başlarından saldılar anlayacağın

Yok öyle bir şey Telekom yazıyor mu modem üzerinde marka olarak ben altında arkasında tplink yazıyormuş anlamam sen onlara farklı bir modem denedim onla sorun yaşamıyorum bu modemi çok şikayet ediyor bu sorundan Telekom ekipleri tarafından değişimi de yapılmış dersin değişm talep edersin eve gelip incelesinler gerekirse

Aynısını söyledim başka modemle denedik sorun yok bu modemde çok sıkıntı var forumlardada herkes şikayetçi diye yazdım ama anlamıyorlar belki turktelekom kullansaydım bir ihtimal değiştirirler direk kesip attılar senin tt mi kullandığın iss

Evet tt kullanıyorum 100mbıt

• Tp-link'e mail at mac adresinle birlikte sorununu da yaz. Belki faydası olur.

• Deniyim bakalim

• bendede öteki osdalarda değişmiyo koupuyo vx321 serisi var napcaz

• arkadaşlar merhaba. bugün türk telekom yeni modem önerdi. şuan elimde 9970 var ve kablo ile başka bir 9970 bağladım üst kata taşıdım. tp link vx220 ve zyxel dx3200 modemlerden hangisi alınır ve kablolu ya da kablosuz olarak hangisi ile sorunsuz uzatabilirim diğer modeme?

• wyclldnr W kullanıcısına yanıt
    Vx220 öneririm

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.