Şimdi Ara

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
15
Favori
81.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün telekom geldi bu modeme verilen güncelleme sonrası çoğu müşteri şikayetçi olduğundan buna bende dahil modemi ZTE H168A model modem ile sıfır kapalı kutu olarak değişim sağlandı şuan sorun yok bu modemden kurtuldum 👏 👏 👏

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ibrahiimacr kullanıcısına yanıt

3 yıldır kullanıyorum o modem hiç sıkıntı çıkarmadı bende şans işi biraz da

• ben internt hızımı düşürdüm modemdeki paket hatasi olayı bitti snr 20 ve üstüne yakın olursa modem sorunsuz çalışıyor düşük snr de modem.surekli paket hatasi yapıyor

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    İnternet alt yapın max neyse onu alabilirsin maddi durumun el veriyorsa bu modemin sorunu yada sorunlu olması ile alakalı ben bunu dile getirerek 4kez değiştirtdim modemi sonuçta garantili ve telekom destekli modem son gelen güncelleme işi değiştirdi bir tutam canı vardı oda gitti

• modemim kendi kendini güncellemiş herşeyin yeri değişmiş qos menüsü garip olmuş ne oldu ? Model No. VC220-G3u

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Evet güncelleme geldi herşey değişti artık sağlıklı çalışmayacak bende öyle oldu ve modem değişimi ile zte geçtim

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

anladım hocam zte değil benimki tplink siyah renk olan türk telekom modemide niye öyle dediniz sorun mu cıkarıyor ?

Benimki de senin kullandığınfandı 1 yılda 4kez arıza verdi 4kez değişti 5. Olan zte takıldı

• niners9 N kullanıcısına yanıt

benim modem bugün güncellendi eski yazılımı nasıl yüklettiniz acaba bende yükleteyim qos baya önemliydi bloat olmaması için yapmak zorunda kalıyordum

• olağan üstü bir sorun var benimki az önce güncelledi nasıl geri aldırcaz bunu

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ
    Güncellemeyi geri dönüşün yok müşteri hizmetleri ara modeme güncelleme geldiğini ve güncelleme sonrası sağlıklı çalışmadığını ilet değişim talebinde bulun değişim yapacaklardır ben bu şeklde değişim yaptım yılda 4kez arıza veren tplink sonunda zte ile değişim yapıldı TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

aradım hat değerimin içinden geçtiler 58000 download 51 oldu 15 upload 8 oldu düzeltmiyorlar aradığıma pişmanım suan ne yapacağımı bilmiyorum....

Güncelleme sonrası dowland ve upload değerleri sapıtıyor evett malesef bu modemden çok kullanıcı şikayetçi telekomdan gelen görevli sırf bu modem için şefle görüşme yaptık toplayacağız gibime geliyor dedi sen olmadı Twitterdan ümit önala yaz şikayetini belirt iletişim bilgilerini yaz sana özel müşteri hizmetleri geri dönüş yapacak

güncellemeden değil ya adam santralden düşürdü şikayetçi oldum diye hızlarımı düşürdüler. türk telekomu 5 6 defa aradım aradıgımada pişman oldum. şimdi modemin fişinide çektim servis göndersinler gidip gelsinler bakalım.

Bana güncelleme modemin işlemcisine uyum sağlamadığı için hat değerleri düştü dedi bu yüzden tek çare garanti kapsamında değişm yapıyoruz demişti

• Bu modeme sahibim son haftalarda sürekli 5-10 dakkada bir kesilmeye başladı arayüz değişmemiş gibi pek bi fark göremedim
    Yazılım Versiyonu:VC220-G3u-v2.0_210129
    Donanım Versiyonu:VC220-G3u v2 00000000
    2020 civarında türk telekom'dan almıştık internetin yanında sonra bizde kaldı 2022 sonu gibi türknete girdik bu modemle devam ettik

Sorum: TPlink garanti sorgulamaya girdiğimde garantisi var gözüküyor
    Modemin değişmesi için TPLink'e mi yollamam lazım, türktelekom'a mı yoksa türknet'e mi
    Tplink'e yollasam onlar değiştirmez tamir edildi diyip gönderirler gibime geliyor
    Türktelekom'a yollasam aboneleri değilim diye kabul etmezler
    Türknet'e yollasam onlar bir şey yapmaz gibi
    Ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trymmmm2 T kullanıcısına yanıt
    Modemin güncelleme almamış sonra bu kesilmeler modemin genel sorunu turknet kullanabilirsin sorun değil altyapı Telekom olsun yeter Telekom ve turknet ile görüş ( müşteri hizmetleri ile ) büyük ihtimalle Telekom ekibi tarafından değişim yapılacaktır forumu okuduysan defalarca bu modemi değiştirdim en sonunda zte h168a takıldı kurtuldum

• Sizdeki modem nasıl peki değerleri iyi mi şu anki

• Türknet'e arıza kaydı mı açmam gerekiyor yoksa türk telekom saha ekibine mi ulaşmam lazım

• Bu modemler çok sorun yaşıyorum. Değişim yapılan oldu mu? Upluad 4.2gb birde o hızı verse. 2 saatte 3 4 milyon hata oluyor.

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 15 Haziran 2023; 13:37:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.