Şimdi Ara

TOYOTA AVENSİS ( ELEGANT ) TAVSİYELERİNİZ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
4.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2003-2004 toyota avensis ( elegant 2.0 ) almayı düşünüyorum, bu araçla ilgili tavsiyeleriniz ve tecrübeleriniz nasıldır, lpg uyumlumudur.
    alternatif olarak 1.6 ların performansı nasıldır. tavsiye edermisiniz.
    tşk. saygılar.

• dizel mi benzinli mi diyecem ama lpg düşündüğüne göre benzinlidir herhalde.Toyotaların lpg ye uyumları süper yanlız 2000 motor vergisi falan değer mi? İyi düşünün derim
  • Sağlam,kaliteli bir araç.

Lpg de sorunsuz olduğunu duymuştum.

Donanım olarakta bol...
  • Donanımı oldukça iyi, konforlu ve içinden en ufak bir ses gelmiyor. Bakım hariç sadece yol bilgisayarı arızalandı. Ancak motoru (1.6) konusunda bana göre zayıf kalıyor. O da üst devirlerde kullanımı gerektiriyor ve tüketimi arttırıyor. Onun haricinde acayip sağlam araba.
  • 1.6'ların performasnı düşük bence 1.6 110 bg motor var corolla'dakiyle aynı motor bence yetersiz kalıyor. ama bizim megané performanslı da ne oluyor benzin fiyatlarından basamıyoruz ki, (hız meraklısı değilim sadece hızlanma olarak söylemek istedim)
  • Avensis 2.0 lt motorlara LPG olmuyor, şimdilik. Direkt Enjeksiyonlu olduklarından.
  • 1.6 performansı yeterlidir,hatta D segmenti Passat,Vectra gibi arabalardan daha performanslıdır.Yakıt tüketimi yine bu araçlara göre azdır.Fakat 2.0'in zevki tabiki 1.6'ya tercih edilemez...
  • avensis 1.6 elegant...

yakıt tüketimi
    ş.içi:8 litre(kurşunsuz 97) lpg ile ş.içi 9.6 litre
    ş.dışı:6.7 litre (90-100 arası)(kurşunsuz 97) lpg ile 8 litre

performans: son hız 210 görüldü
    motor:corolla ile aynı motor 1.6 16v 110ps ama tork yüksek
    boş ağırlık:1300 kg

not:2.0 motorlara lpg uygulanmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.