Şimdi Ara

Toshiba A200-1AH Robson Memory içeriyor mu??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka çare kalmadı açıp bakıcam pci-e yuvası boşmu dolumu
    perşembe kendime gelince cevap yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterrr

başka çare kalmadı açıp bakıcam pci-e yuvası boşmu dolumu
    perşembe kendime gelince cevap yazarım

cihazı niye açacan boşyere verdiğim linkten programı indir bak boş yere ne kurcalıycan makinayı yazık yaw cihaza tornavida deyecek
  • hocam garantide falan problem olabilir ramkpağından başka bir yeri kurcalarsan,benden söylemesi...zaten adamlar yol bakıyor türkiyede kullanıcı hatası demek için herşeye...
  • beyler bu robson memory ne demek oluyo neişe yarar. olsa kazancları neler olur. biras acıklarmısınız ?
  • arkadaşlar ben golddan aldım laptopu ve robson memory disable
  • Ben turbo memory console'u bile yükleyemedim , intelin sitesinden indirdim ama yüklemenin ortasinda readme dosyasi hatasi verdi , kendime

Edit :Satiş yapan internet sitelerinin cogu robson memory'i listeden kaldirmislar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankaraca -- 10 Ekim 2007; 5:28:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: monsteremrah

hocam garantide falan problem olabilir ramkpağından başka bir yeri kurcalarsan,benden söylemesi...zaten adamlar yol bakıyor türkiyede kullanıcı hatası demek için herşeye...

kendimiz pci-e kart takamıyomuyuz yani???
    oda ram gibi hdd gibi bi kapak altında olması lazım...
  • Nasıl yaaa :S Ne kartı takacaksınız ki Pci-E anlamadım ben. Ekran kartı mı?

Yok abicim yapmayın böyle şeyler. Bir tek ram ve hddye ulaşabilirsiniz rahatça. Kalan birimlere ulaşmak için kasayı sökmeniz lazım. O zaman da %1000 garanti dışınız demektir.
  • normal bilgisayarlara takıyomuş gibi pcie yuvası var ram e benzer oda bi kapak altında olması lazım
    zaten robson da bu
     Toshiba A200-1AH Robson Memory içeriyor mu???

bunun gireceği yuvada kolay ulaşabilcek biyerde olması gerekir
  • Maalesef benim bildiğim bir tek ram ve hdd açılabiliyor. Robson için kasayı sökmek gerekiyor olabilir. Yine bilgisayar gelmeden net birşey söyleyemeyeceğim.
  • bende yarın kaçta kalkarsam artık ilk işim bunlara bakmak olucak ama pci-e yuvası için kasanın açılması çok saçma

yarın yazarım...
  • arkadaşlar hepsiburada'nın sitesinde bu modelin yorumlarına baktığımda;

"Toshiba A200-1AH son derece hızlı ve stabilitesi çok yüksek. Daha önce vistalı başka bir notebook ile çalışmıştım.Toshiba bundan 3 kat daha hızlı diyebilirim. Bütün oyunları sorunsuz oynuyorum.Robson teknolojisi her uygulamada ve vista açılışında kendini çok iyi hissettiriyor.Özellikle 2gb ram bu cihazı uçuruyor.Herkese tavsiye ederim."

"Bu notebookta Santa Rosa nın en büyük yeniliği var o da Robson Teknolojisi, nedir bu; 2 gb ram harici 1 gb flash memory var sistemde, işlemci ram harddisk trafiğinde devrimsel bir yenilik, artık işlemci ram trafiğinde bilgiler direk harrdiske yazılmıyor, bu flash hafızaya yazılıyor, photoshop da 24 san açılan bir iş yükü, testlerde 12 saniyede açıldı, Vista açılış , kapanış ta bir çok sistem dosyası bu flash hafızaya yazılıyor,açılış da bir hayli kısalıyor. Bazı uygulamaların test verileri var bence %470 hızlana uygulamalar var..."

yazılarını görüyorum yani robson'ı kullananlar var.. bios'tan açmış olabilirler mi? bence biraz daha göz atın ve uğraşın...

• yaklaşık 15 saat sonra kesin bilgi ulaşıcak
  • merakla bekliyorum.banim alette yarın akşamüstü gelio bakcam bnde olmadı alırız bi robson
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterrr

yaklaşık 15 saat sonra kesin bilgi ulaşıcak

15 saat sonra mı tamam bekliyoz
  • simdi bu robson laptopu hızlandırıyomu? yane faydası cok oluyomu . baska ne işlere yarıyo . biri söyleyebilirmi ?
  • Valla vistada %25e varan performans artışı deniyor. Ama bunda var mı yok mu? Yılan hikayesine döndü doğrusu.
  • biosda öyhle birşey olsa görürdüm..benim dvd rom kaybolduğunda bütün biosu gezdim çünkü...arkadaşlar orada yazılanlar kullanıcı yorumları mı acaba kesin biliyor muyuz?
  • quote:

biosda öyhle birşey olsa görürdüm..benim dvd rom kaybolduğunda bütün biosu gezdim çünkü...arkadaşlar orada yazılanlar kullanıcı yorumları mı acaba kesin biliyor muyuz?

kesin bilemeyiz tabi ama öyle gibi yazılmış..
    cevap gelir biraz bekleyelim görücez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quentin86 -- 11 Ekim 2007; 0:19:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quentin86

quote:

biosda öyhle birşey olsa görürdüm..benim dvd rom kaybolduğunda bütün biosu gezdim çünkü...arkadaşlar orada yazılanlar kullanıcı yorumları mı acaba kesin biliyor muyuz?

kesin bilemeyiz tabi ama öyle gibi yazılmış..
    cevap gelir biraz bekleyelim görücez..

biosta yok başka biryerde varsa bilemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.