Şimdi Ara

Toshiba A200-1AH Robson Memory içeriyor mu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazda 1Gb Robson memory olduğu söyleniyor. Bu konuda KESİN bir bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzuakyener -- 15 Ekim 2007; 15:54:31 >

• Evet bu teknolojiyi içeriyor
  • ben göremedim,xp yükledim eger olsaydı tanıyamazdı,hem zaten kutu üstünde de yazmıyor
  • Bence de içermiyor, zira öyle bir şey destekleseydi, kesin kutuda, özellikleri arasında falan yazardı. Bilgisayarda da hiç bir yerde öyle bir özelliğe rastlamadım.
  • Libretto robson memory var demişti ama ben de hiç bir yerde rastlayamıyorum net bir bilgiye :S
  • arkadaşlar turbo memory controller da olmadığı gözküyor

• Hay yaşa painkiller işte ben de birisinin bu sayfayı göndermesini bekliyordum uzun süredir. Herşey gayet net ve açık ki bu cihazda robson memory yok.
    Olsa böyle olması gerekirdi:

• zaten resmi sitesinde yazmıyor öyle bir şey
  • Benimde en çok merak ettiğim durum bu yoksada alıcam
  • gittigidiyordaki başlıkların çoğunda var yazıyor...

olmadı açıp bakıcam varmı yokmu

• ya kimi yerde var diyor kimi yerde yok diyor,libretto da var demişti bir ara buralarda takılıyorken kendileri...

kime inancaz bilmiyorum.bilgisayarda öyle birşey göremedim aramama rağmen..
  • @painkiller
    o ekrana nerden ulaştın???
    ben arkadaşıma yüklettim intelin sitesinden itmall.exe yi intel turbo memory driver diye yinede itm console ye ulaşamadı...
  • Arkadaşlar dünden beri toshiba yetkilileriyle uğraşıyorum bu konu hakkında onlarında verdiği cevaplara bakılırsa kesin birşey bilmedikleri yada biliyorlar ama cihazlar eksik yada hatalı üretim olmuş müşterileri kandırıyorlar. bu kanıya nerden vardğımı merak edenler için konuştuklarımı yazıyım. müşt.hizmetlerini aradım karşıdaki bayana bu modelde intel turbo memory diğer adıyla robson nun olup olmadığını sordum ve bayan inceledi biraz bekletti ve evet bu cihazda 1gb intel memory var dedi. sonra bayana sağlık bakanlığı kampanyasından cihazımızın geldiğini ve turbo memory kontrollerla baktığımızda olmadığı gördüğümüzü bu konuyla ilgili ne yapmamız gerektiğini bizi yönlendirmesini istedik bayan biraz bekleticem dedim yaklaşık telde 3 dak. bekledik nerdeyse kapatıyorduk. neyse bayan tekrar tel açı ve özür diledi ilk başta yanlış bilgi verdiğini aslında içerisinde bu parçanın olmadığını söyledi. teşekkür ettik ve kapattık fakat aklıma hemen kampanyadan aldığımızı söyleyince yaptığı bekletme ve cevabı geldi çelişkide kaldım bu gün tekrar farklı müteri hizmetlerini aradım. 444 86 74 bir bey çıktı aynı soruyu tekrar sordum bu sefer kampanyadan aldığımızı belirtmedim baktı falan bir bilgi bulamadı özelliklerde yazmadığını söyledi beni merkez diye adlandırılan bir müşteri hizmetlerine yönlendirdi 213 34 00 burda da bir bayan çıktı oda baktı falan gözükmediğini söyledi bende durumu açıkladım ve vatan teknosa gibi yerlerde cihaz bilgisinde yazdığını söyledim sonra oda beni profilo mağzamızdakiler daha geenç ve bilgidirler deyip 216 42 10 nolu tele yönlendirdi (kız onlar daha genç falan daha bilgilidirler dediğinde koptum halbu kızın sesi çok genç geliyordu) burda da bir bayan çıktı ve gene aynı soruyu sordum ve bayan hiç düşünmedi bile duraksama bile yapmadı ve evet mevcut dedi. sonra bende 340 60 80 nolu müşteri hizmetlerini aradım konuyu sordum baştaki gibi özellik listesinde olmadığını söyledi sonra bende yaptığım telefon görüşmelerini anlattım ve vatan teknosa gibi mağazaların sitesindede olduğunu söyledim merkezdeki arkadaşlara durumu bildirceklerini ve beni arayacaklarını söyledi hala beklemedeğim. bu arada bu cihazda batarya problemi var batarya tam 4 defa doldur boşalt yaptık 12 saatlik şarjlarla ilk alımda ama genede 1saat 15 dakika kadar gidiyo batarya feci bir durum.

robson testi için link http://rapidshare.com/files/61327343/Robson.rar bu nu indirin ShellEx isimli dosyayı çalıştırın bakın bakalım sonuç nedir yalnız arkadaşlar sonuçları yazarken kampanyadan aldım veya şu mağazadan aldım diye belirtin çünkü herkez ona göre bir tutum sergilesin. ama bence bu cihazlar da bir hata söz konusu batarya robson hee birde bu cihazın mesela bize geleninde sırttaki toshiba yazısı yamuk duruyor. feci bir durum yaaa

• bir şey daha bende yavaş yavaş librettoya kızmaya başladım millete dedi mevcut diye verdi gazı bizide yanlış yönlendirdi. bizde milleti yanlış yönlendirdik. beyefendi ama yok ortalıkta aklıma acayip şeyler geliyor mesela sırf millete gaz vermek için burda olduğu milleti kandır herkez abandı cihazlara kampanya sonuna doğruda çekildi ortalıktan acayip komplo teorileri geliyo aklıma sanki kandırıldık hissine kapılıyorum ilk başta libretto nun girmeyişini bizim hatalarımız olarak görüyordum ama yavaş yavaş aklım başka şeylere kayıyo. KANDIRILDIK ve KAZIKLANDIK gibi. insan ister istemez düşünüyo acaba diye. müşteri hizmetlerininde tutumu ortada bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz
  • a200 1 ah lar imalat hatalıdır bu bilgiyi çok saygın yabancı bir yerden öğrendim ayrıca kendimde şüpheleniyordum uzun zamandır sadece pil sorunu olsa iyi dahada ciddi konfrigasyon hataları var sanırım bir süre sonra bu modeli geri çağıracaklar...
  • Arkadaşlar bu arada az önce baktım bize gelen makinada

DVD-RW= Hitachi-LG
    HDD= Fujitsu siemens
    LCD Ekran= Samsung LTN154X3-L06
    RAM= SAmsung m4
  • quote:

Orjinalden alıntı: ravers
    dahada ciddi konfrigasyon hataları var

ne var mesela?

sen acerin adamımısın, ortaya bir laf atıp milleti ürkütüyorsun?
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: ravers

a200 1 ah lar imalat hatalıdır bu bilgiyi çok saygın yabancı bir yerden öğrendim ayrıca kendimde şüpheleniyordum uzun zamandır sadece pil sorunu olsa iyi dahada ciddi konfrigasyon hataları var sanırım bir süre sonra bu modeli geri çağıracaklar...

ya arkadaşım sen kimsin ya?sen daha öncce de bu yazının aynısını yazdın ve kaçtın bize şu konuyu bi açıklar mısın?ne biçim bi adamsın sen ya?

şu çok ciddi yabancı kaynakların kimler acaba?silikon vadisinde falan amcaoğlun falan mı var ?orda falan mı test ettirdin makineyi?

adamı hasta etmeyin yahuvalla döverim haaa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.