Şimdi Ara

Tomtom Navigasyon Cihazları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
10
Favori
157.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tomtom via 135 için düşünceniz nedir ?

250 - 300 tl lik bir cihaz almak istiyorum.

bu ilk deneyimimde.

önerilerinize ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabde

arkadaşlar tomtom via 135 için düşünceniz nedir ?

bu ilk deneyimimde.

Benim görüşüm olumludur. Bulunduğunuz şehrin güncelliğini BURADAN kontrol edebilirsiniz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabde

arkadaşlar tomtom via 135 için düşünceniz nedir ?

bu ilk deneyimimde.

benim de ilk deneyimim via 135 ile oldu. hala kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim.
  • teşekkürler arkadaşlar.
  • MyTomTom'da kabuk değişimi

Tomtom Navigasyon Cihazları

Tomtom'cular değişim başladı; herkese hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

MyTomTom'da kabuk değişimi

Merhabalar Sayın DD252Admin,

Bu kabuk değişimi ile gelecek yenilikler nelerdir? Acaba bu değişimin yılbaşından sonra gelecek yeni interaktif go serisi cihazlarla bir alakası var mıdır?
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: koymen

quote:

MyTomTom'da kabuk değişimi

Merhabalar Sayın DD252Admin,

Bu kabuk değişimi ile gelecek yenilikler nelerdir? Acaba bu değişimin yılbaşından sonra gelecek yeni interaktif go serisi cihazlarla bir alakası var mıdır?
    Saygılar...

Gidişat sizin düşüncenizle aynı yolda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tomtom 135 evde odamda alınca açıp bakayım dedim ama gps araması için gps menüsüne girdim. Evin içinde olduğu için mi hala uydu arıyor yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: martell

Tomtom 135 evde odamda alınca açıp bakayım dedim ama gps araması için gps menüsüne girdim. Evin içinde olduğu için mi hala uydu arıyor yazıyor?

Bu ve tüm cihazlar Araç içinde ve açık havada kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uydu sorunu yaşamamanız için üzerinizde BETON olmayacak.

Özellikle ilk çalıştırmayı mutlaka dışarıda yapmalısnız.

Kolay gelsin.
  • teşekkür ederim. Bişi daha soracağım başka nevigasyonda mahallede soruyordu burda cadde kavşak çıkıyor bina numarası çıkmıyor onlar nasıl oluyor?
  • quote:

teşekkür ederim. Bişi daha soracağım başka nevigasyonda mahallede soruyordu burda cadde kavşak çıkıyor bina numarası çıkmıyor onlar nasıl oluyor?

TomTom cihazlar Cadde/Sokak ismi öncelikle çalışırlar. İstanbul -> İnönü caddesi yazdığınızda bütün ilçelerdeki İnönü caddelerini listelersiniz. Sonra kapı numarasını sorar.
  • quote:

quote:

teşekkür ederim. Bişi daha soracağım başka nevigasyonda mahallede soruyordu burda cadde kavşak çıkıyor bina numarası çıkmıyor onlar nasıl oluyor?

TomTom cihazlar Cadde/Sokak ismi öncelikle çalışırlar. İstanbul -> İnönü caddesi yazdığınızda bütün ilçelerdeki İnönü caddelerini listelersiniz. Sonra kapı numarasını sorar.

o zaman gps uyduyu bulunca yarın arabada bakarım öyle olmuyor teşekkür ederim.
  • Sevgili dostlar Garmin 1410 kullanıyorum fakat Tomtoma geçmek istiyorum geçmek istememin sebe ise garmin her güncelleme yaptığında bir özellik ortadan kalkıyor örneğin son güncellemede şehir içi ve otobandaki hız sınırını gösteriyordu siyah daire içinde sınırı geçtiğimizdede daire kırmızı oluyordu şimdi o özellik yok sadece hızımı gösteriyor. Şimdi Tomtoma geçmek istiyorum hangi modelini önerirsiniz öncelikle ömür boyu güncelleme olmasını istiyorum ve 5 inç ekran olsun diyorum malüm yaştan dolayı küçük ekranlarda göremiyorum. Hoşça kalın.
  • ipekmehmet İ kullanıcısına yanıt
    BU veya BU Seri cihazlar

Bütçenize uygun olanı...

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ipekmehmet

Sevgili dostlar Garmin 1410 kullanıyorum fakat Tomtoma geçmek istiyorum geçmek istememin sebe ise garmin her güncelleme yaptığında bir özellik ortadan kalkıyor örneğin son güncellemede şehir içi ve otobandaki hız sınırını gösteriyordu siyah daire içinde sınırı geçtiğimizdede daire kırmızı oluyordu şimdi o özellik yok sadece hızımı gösteriyor. Şimdi Tomtoma geçmek istiyorum hangi modelini önerirsiniz öncelikle ömür boyu güncelleme olmasını istiyorum ve 5 inç ekran olsun diyorum malüm yaştan dolayı küçük ekranlarda göremiyorum. Hoşça kalın.

via 135 tavsiye edebilirim
  • malum araba kullanırken telefon çaldığında birde telefonla uğraşmak istemediğimden şunu merak ediyorum bluetooth sayesinde telefona gelen aramaları telefona hiç dokunmadan navigasyondan(tomtom 130u almayı düşünüyorum) cevaplayabiliyor muyuz?

tomtom 130 ile 135 arasında ne fark var?

cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 130 ile 135 ekran boyutu farkı var...
  • Merhabalar bir kaç sorum olacaktı. Tomtom via 125 modelini yeni aldım. 2 yıllık harita güncelledim. My drive kurdum güncellemeleri yaptım. Navigasyon ile ilgili hiçbir sıkıntı yok. Telefon bağlantısı ile arama & cevaplama çalışıyor. Sesli komut ile arama özelliği olduğu görülüyor. Fakat sesli komut ile alakalı tüm ikonlar pasif görünüyor. Hiçbir mikrofon veya sesli komut ile alakalı ikonları çalıştıramıyorum. Bunun sebebi nedir ve nasıl çözülür. Cihazı aktive etmek gereklimi sesli sokak arama için. Aktive edip etmediğimi de anlamadım.
    Yabancı siteden ücretsiz ses dosyası indirmeyi denedim. TR için açılan hesap ve oturum. ENG için geçerli olmuyor başka bir mail ile ayrı bir kayıt istiyor onu da yaptım e postama ücretsiz içeriğin faturası dahil geldi. Daha sonra hem my drive yazılımını hem cihazı ingilizce diline ayarladım. Fakat bir türlü (ENG) my drive cihaza bağlanamadı. (TR my drive da hiçbir sıkıntı çıkmıyor)
    Bu yabancı siteden herhangi bir içeriği nasıl edineceğiz ? Teşekkürler İyi forumlar

• Hayırlı olsun cihazınız

• Sesli Komut özelliği Türkiye'de aktif değil; çalışmıyor. TomTom Türkiyenin verdiği bilgiye göre tarih belli değil.
    • Cihazınız kutusu içinde aktivasyon kodu verilmesi lazım. My TomTom sayfasında Promosyon kodu yazan yere girilip aktif ediliyor. Sanıyorum bir güncelleme hediye ediyorlar. Ama bu işlemi 90 gün içinde yapmalısınız.
    • TomTom için yabancı siteden hiç bir yazılım/dosya yüklemenize gerek yok; çalışmaz.
    • poiplaza sitesinde Tomtom için ilgi noktaları veya speed cam dosyaları mevcut. Gerekli değil ama arzu edilirse yüklenip kullanılabiliyor.

Cihazı Restart etmeyi öğrenin öncelikle; açma kapama tuşuna 20 sn. süreyle basılı tutarsanız bir tamtam sesi ile cihazı resetlemiş olursunuz; yaptığınız değişiklikler yazılıma yüklenir ve aktif olur.

• POI Editor For TomTom

TomTom'culara süper eğlenceli bir araç...

DOWNLOAD

Arkadaşlar; POI (İÇN) Dosyası bulmakta, hazırlamakta veya .ov2 formata çevirmekte ve cihaza atmakta zorlananlar için süper bir araç

Google Earth veya Google Maps kullanarak hazırlayacağınız favorilerinizi burada düzenleyip cihazınıza atabilirsiniz.

POI editör for TomTom bilinen dosya yapılarını (.csv, .gpx, .gpi, .kml gibi) destekliyor. Ayrıca cihazınızdaki kayıtlı favorilerinizi bilgisayarınızda düzenleyerek tekrar cihaza atmanız için birebir.

TomTom cihaz kullananlar bilirler ki Türkçe Karakterler hep sorun olmuştur. Ş,Ç gibi harfler sıkıntısını düzenleyerek aşabilmeniz mümkün...

Ben oynuyorum epey bir zamandır; size de iyi eğlenceler

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.