Şimdi Ara

tofaş büyük başarı elde etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tofaş büyük başarılara imza attı....

saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 9 Şubat 2008; 0:54:31 >

• selamlar....

özellikle son yıllardaki atılımları ve fiat firmasının ağırlıkla tofaş firmasına verdiği global görevler çerçevesinde ..büyük başarı kazanan tofaş;
    fiat firmasına ve yurdumuzun gelir girdisine çok önemli katkılarda bulunmuş...
    bu arada da gerek tüm fiat fabrikaları ve gerekse tofaş fabrikası en üst düzeyde kalitede üretim trendini fazlasıyla yakalamış bulunmaktadır..

bunlardan daha önemlisi..ülkemizde ilk defa arge çalışmaları ve tasarım ,projelendirme konularında da tofaş, büyük bir "dünya" başarısı sağlamıştır..

ülkemizin her ferdinin gurur duyması gereken bu durumların....yine ülkemizin yeni girişimcileri açısından...ulusal markaların ve modellerinin yolunu açaçak...ufukların işareti olması dileklerimle.....

saygılarımla.....
  • Tebrik etmek lazım gerçekten.
    Bu arada 1.6 multijet Linea üretimine başladı mı Tofaş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

Tebrik etmek lazım gerçekten.
    Bu arada 1.6 multijet Linea üretimine başladı mı Tofaş?

Ben 1.6 m-jetler test aşamasında diye biliyorum ama....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 8 Şubat 2008; 17:01:20 >
  • evet fiat linea 1.6 multijetler testte...
  • En son bildğim kadarıyla 1.4 benzinli model çıkartacaklardı. Sürdüler mi piyasaya bu motor seçeneğini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

En son bildğim kadarıyla 1.4 benzinli model çıkartacaklardı. Sürdüler mi piyasaya bu motor seçeneğini.

zaten su an piyasada mevcut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.