Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ 2014 GİRİŞLİLER TOPLULUĞU ##### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
15
Favori
21.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence tamamen ingilizce ders yoktur. En azindan bilgisayardaki hocayla konustugumda ingilizce de ders anlattiklarini fakat ogrenci anlamazsa türkçe açıkladıklarını söylemisti. Ama kitaplar ingilizce onun icin belli bir seviyede vocabulary ve anlama kabiliyeti gerekiyor gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar muhendisliği mensuplari laptop alacaklar mi? Ben bu ay yeni almayi dusunuyorumda ne tarz birsey isimi gorur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hazirlikta bile bedava laptop veriliyor diye biliyorum. Beklet kardesim laptop ihtiyacini zaten hazirlikta lazim olmayacak :D birinci sinifta isine yaramayan bi laptop olursa alirsin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: rapper21

quote:

Orijinalden alıntı: umarsızcagülenadam

Bilgisayar muhendisliği mensuplari laptop alacaklar mi? Ben bu ay yeni almayi dusunuyorumda ne tarz birsey isimi gorur?

Bölüm laptop veriyor diye biliyorum

Tam burslulara veriyordu yanlış hatırlamıyorsam, ama ben o laptoptan hayır gelceğini sanmıyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptop bende dusundum ama hazirlikta gereksiz birsey 1 yilda eskiyo zaten seneye almak mantikli geldi

Arkadaslar Ingilizce isini cok arastirdim ben elektrik elektronikte normalde Turkce egitimle Ingilizce egitmim alakasi yok terimler tamamen farkli bu yuzden anlasmak ve kaynak bulmak cok zor oluyor.Elektrik elektronik okuyan bazi abilerimTOBB da okul egitimi Turkce oldugu icin Bilkent yazmami onerdiler bunun uzerine bende TOBB dan Tolga hoca ile iletisime gectim ve egitimi Ingilizceymis gibi verdiklerini,kaynak ve terimlerin Ingilizce oldugunu ancak dersi Turkce anlattigini soyledi arti olarakta bazen Turkce karsiliklarini verdigini soyledi ve bende TOBB u yazdim bu durumun bilgisayar muh. icinde farkli olacagini sanmiyorum.

Umarim rahatlatabilmisimdir icinizi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucredia -- 24 Temmuz 2014; 21:11:15 >
  • Carcharot kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz arkadaşlar hayırlı olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucredia -- 24 Temmuz 2014; 21:40:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucredia

Laptop bende dusundum ama hazirlikta gereksiz birsey 1 yilda eskiyo zaten seneye almak mantikli geldi

Arkadaslar Ingilizce isini cok arastirdim ben elektrik elektronikte normalde Turkce egitimle Ingilizce egitmim alakasi yok terimler tamamen farkli bu yuzden anlasmak ve kaynak bulmak cok zor oluyor.Elektrik elektronik okuyan bazi abilerimTOBB da okul egitimi Turkce oldugu icin Bilkent yazmami onerdiler bunun uzerine bende TOBB dan Tolga hoca ile iletisime gectim ve egitimi Ingilizceymis gibi verdiklerini,kaynak ve terimlerin Ingilizce oldugunu ancak dersi Turkce anlattigini soyledi arti olarakta bazen Turkce karsiliklarini verdigini soyledi ve bende TOBB u yazdim bu durumun bilgisayar muh. icinde farkli olacagini sanmiyorum.

Umarim rahatlatabilmisimdir icinizi :)

1 yılda eskiyor mu

• http://etu.edu.tr/c/news23.html

Rıfat Hisarcıklıoğlu'ndan size mektup var gençler
  • umarsızcagülenadam kullanıcısına yanıt
    Ben 2 laptop 1 de masaüstü eskittim,alırken üsttüzey almaya çalışıyorum ama 1 sene sonra yeni çıkan oyunları full performans oynayamaynca koyuyo haliyle :D eskimekten kastım bu yoksa suan yazdığım laptop 3 . yılında
  • Kayıt için gerekli belgeler, ücretler vs.

http://www.etu.edu.tr/c/news22.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkey

Hayırlı olsun beyler

Teşekkürler Furkan :D
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucredia -- 24 Temmuz 2014; 23:39:23 >
  • Bu arada %100 burs alan varsa, eğitim + yurt dahil fakat yemek dahil değil sanırım bilginiz var mı?
  • terkenden T kullanıcısına yanıt
    Ben gittim bu sene Tobb a, kız yurdunun altında yemekhanesi var bitane paralı sanırım orası birde büyük binanın içinde var yemek tabldot veren bi yer orasıda ücretliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: terkenden

Bu arada %100 burs alan varsa, eğitim + yurt dahil fakat yemek dahil değil sanırım bilginiz var mı?

Yemek dahil değil, fiyatıda 7-8 tl gibi bir şey. Tam burslu mu kazandın ?
  • Evet, birazcık da burs alıyorum
  • Ayse :) ic mimarlik ve cevre tasarimi

• 61ayse kullanıcısına yanıt
    hoşgeldin ayşe hayılı olsun
  • Tesekkur ederimm:))

• Bilgisayar bölümünde okuyacak olan arkadaşlara bos bir zamanımda rehber hazirlayacagim bölüme hazırlık anlamında ydb de bos bos zaman gecirmemek isteyenlere yönelik.Su anda otobusteyim ö.m donemiyorum bos bir zamanımda döneceğim. İyi geceler herkese.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.