Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES'in tek artısı çeşitli türk takımlarıydı artık onlarda yok.
    Hikaye anlatıyorlar bence, bu saatten sonra benim gibi pes'ten fifa'ya geçenler zor geri döner.
  • Pes oynardım küçüklüğümden beri. Hayrandım oyunlarına. Fakat 2013'den sonra afalladı ve geri dönüşü olmayacak. Fifa'da öne geçtik diye sevinmesin belki farklı oyun yapımcıları daha düzgün oyun yapar bizde rahat rahat oynarız. Şu an Fifa oynamaya mecbur hissediyorum kendimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes14 de devamli online ayarlarla oynamalari deneme tahtasi yapmlari bence pes15 le ilgili

• PES 2014 offline olarak Fifadan daha iyi.
    Online olarak ise tam tersi (her hafta yeni bir oyun çıkıyor)
    Umarım PES 2015 ve PS4 ile eski günlerine döner.
    PES 2015 de Türkiye Süper lig olursa tadından yenmez.

• Yeni nesilde de adam gibi online altyapıyla gelemezlerse "finish him" deriz.
  • Arkadaşlar asıl sorun bu futbol vb oyunların HERSENE çıkması.
    Oyun geliştiriciler için bir yıl çok kısa bir süre.İnanın , issden beri çok severek oynadığım
    serinin heryıl değişen oynanabirlilik yapısından sıkıldım artık.
    Demem o ki artık bu futbol oyunları her sene çıkarılmamalı, bu modadan artık vazgeçilmeli.
    Örnek veriyorum bi pes6 çıktığında piyasada 3 sene kalmalıydı, yamalar, transfer güncellemeleri ve sunucular üzerinde yapılan iyileştirilmeler ile oyun geliştirilmeliydi..
    Daha sonra aynı şekil pes 2009 un çıkması, ardına pes 2012nin çıkması gibi devam edilmeliydi.
  • valla ben kendilerine cok tesekkur ediyorum.ps4 oyun cilarmadiklari icin bunun sayesinde fifa nin nasil bir oyun oldugunu anladim. o kadar fifacinin kalbini kirdim ona yanarim

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim2399

valla ben kendilerine cok tesekkur ediyorum.ps4 oyun cilarmadiklari icin bunun sayesinde fifa nin nasil bir oyun oldugunu anladim. o kadar fifacinin kalbini kirdim ona yanarim

Yapma dostum ya fifa script dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim2399

valla ben kendilerine cok tesekkur ediyorum.ps4 oyun cilarmadiklari icin bunun sayesinde fifa nin nasil bir oyun oldugunu anladim. o kadar fifacinin kalbini kirdim ona yanarim

Yapma dostum ya fifa script dolu

cidden hocam adamlar yapmis. bende her gece pes oynar sabahlardim. fifa cidden adamlar yapmis :)

• Grafik olarak cok iyi olacağına dair bir şüphem yok. Fakat oynanista ciddi şüphelerim var.

• kendileri ortaya attiklari iddaalarla beklentiyi arttiriyorlar fena cuvallayacaklar
  • Fox Engine ile cikan PES 2014 PS3 icin biraz agir kacti anlasilan ama PC'de oldukca iyi sonuc verdi. PS4 icin oldukca verimli olacaktir bu yeni oyun motoru. PES 2015 yeni nesilde iyi is cikaracaktir diye dusunuyorum.

• Heriki oyunda iyi olmalı tekbir oyuna endeksli kalmamamız çok önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah e3 te görürüz oyunu
  • Şu futbol oyunları niye her sene çıkar ki. Transferleri güncelleme ile verebilirler. En az 2 senede 1 çıksa daha iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "PES 2015'in tamamen farklı bir oyun olacağını belirtiyor."

Buradan sonrasını okumadım neredeyse 4-5 yıldır sürekli aynı şeyleri söylüyorlar ama oyun sürekli kötüleşiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Özellikle PES 2014 ile büyük bir hayal kırıklığı yaratan Konami, PES 2015'in tamamen farklı bir oyun olacağını belirtiyor.

Konami geçtiğimiz sene PES serisinde köklü değişikliklere gideceklerini açıklamış ve PES 2014'e Kojima'nın yeni nesil konsollar için geliştireceği oyunlarda kullanmak üzere hazırladığı Fox Engine'den yararlanmıştı.

Haliyle kısıtlı bir zamanda oyun motorunu PES 2014'e tam olarak senkronize edemeyen Konami ekibi, PES fanlarını da büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu hayal kırıklığının farkında olan Konami Avrupa Başkanı Shinji Hiran PES 2015 hakkında iddialı söylemlerde bulundu.

PES 2014'ün bir geçiş oyunu olduğuna dikkat çeken Hiran, serinin yeni oyununda Avrupalı geliştiricilerden de yardım alacaklarını ve ortaya hatalardan arındırılmış bir yapım çıkaracaklarını belirtti.

PES 2014'te yaptıkları hataların farkında olduklarını belirten Konami yetkilisi PES 2015'in tamamen farklı bir oyun olacağını belirtti. Hiran, serinin yeni oyunu için, PES fanlarının beklentilerini yüksek tutması taraftarı olduklarını söyledi. Bakalım PES 2015, beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Igınıte motoruyla yapılacak kesinlikle pes 15 ıgınıte bildiğiniz gibi fifa 14 ps4 ve. Xbox ONE da harikalar yaratan bir motoru iginite motoru pes 15 de geliştirilerek yapılırsa eğer tahtından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: onea54

"PES 2015'in tamamen farklı bir oyun olacağını belirtiyor."

Buradan sonrasını okumadım neredeyse 4-5 yıldır sürekli aynı şeyleri söylüyorlar ama oyun sürekli kötüleşiyor

Dikkatini çekerim arada PS4 ve Xbox. ONE. Var o yüzden grafik motoru değişecektir.

• pes06 üzerine tanımam bana göre grafikler iyileştikçe oyundan alınan zevk azaldı.eskiden daha bir güzeldi bu oyunlar.yinede 2015 ten umutluyum,sonucta yeni bir konsola göre yapılıyor bu oyun.ayrıca onlarda başarısızlığın farkındadır.yaptılar yaptılar yapamadılar cok geride kalırlar
  • Ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi de verselermiş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.