Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Hem pes hem de fifa her sene oyunlarinda köklü bir degisiklik olacağını söylüyor. Ancak bizim oynayipta hatalarını defalarca buraya yazmamiza ragmen bu yazilar onların kulaklarına gitmiyor mu ya da kendileri fark etmiyorlar mi ? Çünkü bu tarz hatalar 2 oyun ust uste olunca insanlarin verdigi paralara yazik oluyor. Ondan sonda en cok satan spor oyunu olduk diye ovunuyorlar

Sonuçta satış politikası bu. Neden kusursuz oyun yapsınlar ki. Örneğin fifa 15 i kusursuz yaptılar diyelim fifa 16 yı kim alacak...

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

fifanin aptalca hatalari yuzunden onlineda gereksiz mağlubiyetler alıyorum

o saçmalıklara ben de katılıyorum fakat adamlar bilerek kusursuz oyun yapmazlar. Sürekli mehter marşı gibi 2 ileri 1 geri hareket edip satıyorlar oyunları

• FIFA'nın 1080p de görüntü kalitesi cok cok iyi fakat oynanıs olarak yapamıyorum. fifa oynayamıyorum. PES'ten düzgün bir oyun bekliyoruz
  • Biz hala pes 2011 oynuyoruz. Yeni nesile yakışan bir pes bekliyoruz artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES online sorunlara ve hilecilere çözüm bulamazsa yine bir anlamı olmayacak.
  • Pes 13 de dahil olmak uzere Pes serisini deli gibi oynadim. Hatte eve fifayı sokmadım desem yeridir. Ancak o PS4 ve Fifa 14 u aldım iş bitti. Cunku Pes 14 un yaptığı hata ile yeni konsola gecme vaktinin geldigini dusundum. Sonuc evet Fenerbahce olmadığından sıkılıyorum lakin oynadımmı da acayip sarıyor. Onumuzdek yıl ne olacak Fenerbahce Fifa da olacak. Aynı zamanda Sampiyonlar ligi ve UEFA kupası da dahil olmak uzere Copa Bilmemneyinde Fifa ya eklenmesi PES için kotu oldu. Cunku Pes 13 de kariyer yaparken takımla sampiyonlar ligine katılmak ve intro goruntu artı muzikleri beni cezbediyordu. Ancak Pes de hepsi bitiyor. Fifa cooookkk one gecti. Kac senedir london Fc lerle takıldık 4. liga kadar olan bir Fifa ne diyim. Ama PES 13 bak hala kapısırım o ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Pes 13 de dahil olmak uzere Pes serisini deli gibi oynadim. Hatte eve fifayı sokmadım desem yeridir. Ancak o PS4 ve Fifa 14 u aldım iş bitti. Cunku Pes 14 un yaptığı hata ile yeni konsola gecme vaktinin geldigini dusundum. Sonuc evet Fenerbahce olmadığından sıkılıyorum lakin oynadımmı da acayip sarıyor. Onumuzdek yıl ne olacak Fenerbahce Fifa da olacak. Aynı zamanda Sampiyonlar ligi ve UEFA kupası da dahil olmak uzere Copa Bilmemneyinde Fifa ya eklenmesi PES için kotu oldu. Cunku Pes 13 de kariyer yaparken takımla sampiyonlar ligine katılmak ve intro goruntu artı muzikleri beni cezbediyordu. Ancak Pes de hepsi bitiyor. Fifa cooookkk one gecti. Kac senedir london Fc lerle takıldık 4. liga kadar olan bir Fifa ne diyim. Ama PES 13 bak hala kapısırım o ayrı.

Sampiyonlar ligi ve UEFA kupası da dahil olmak uzere Copa Bilmemneyinde Fifa ya eklenmesi PES için kotu oldu demişsin öyle birşey yok yanlış biliyorsun fifa almadı onu pesin sözleşmesi devam ediyor fifanın alması imkansız nasıl pes ingiltere ve almanya liginin lisanslarını alamıyor en fazla 2 veya 3 takımın lisansını alır fifa 14 ps4 oynamışsın ama pesi ps4 oynamadık pes 2014 çok kötü doğru

• Fifa Şampiyonlar Ligi avrupa ligi falan onların lisansini zor alır. London fc diyenler onları 1 ay içinde zaten zaten hallediyolar ama fifaya hicbisekilde s.ligi falan eklenemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana göre ya eski oyunlarına benzetirler pes 2012 gibi yada 2014 ten daha beter olur

• Pes 15 sadece Fifa 15e değil , dünyada milyon oyuncusu olan Ultimate Team ile nasıl başa çıkacağını merak ediyorum.

Kafamda bir çok soru var yeni nesildeki çıkacak futbol oyunlarıyla ilgili..

Fifa'nın durumu ortada (UT için konuşuyorum) oyundaki buglar,saçmalayan çarpışma motoru,legendry defance,MOMENTUM(!!!).. Bir çok oyuncuyu illallah ettirdi. EAin özellikle bu sene oyunla değilde UTde açılan paket ve oyunculara kakaladığı pointslerle ilgilendiği bir gerçek.. Adamlar bol sıfırlı dolarları topladı. (MOTM,TOTY,TOTS ile)

Pes 15i büyük bir umutla bekliyorum açıkçası.. E3tede en azından bir tanıtım bir video beklentim var.

Ea futbol oyunundan çok senaristliğe soyunmuş 14te. Kendi ne yazarsa bize onu oynatıyor..

Artık öyle bir hale geldimki 15 adıyla çıkacak futbol oyununda grafik atmosfer oyuncuların gerçeklerine benzemesi fizik motoru ve lisanslarla değil tamamen oynayışa döndüm. Hangisi bana scripti daha az hissettirecek?hangisinde dakika 35 2 - 0 öndeyken dakika 45 ve 90da takımımın saçmalaması üzerine gollerin gelmesi , hava toplarından (korner ve ortalar) gelen kafa gollerinden bezdirmeyecek diye bakar oldum.

Konami umarım ümit ederimki bu sefer kaliteli bir oyun çıkartır. Denize düşen yılana sarılır misali oldu.

Aslında 2k futbol oyunu çıkartsa tadınmaz yenmez ama adamlar "futbol bizim branşımız dışında" şeklinde açıklama yaptıydı maalesef..

• Tamamen farklı yazısından sonrasını okumadım.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pes in şampiyonlar ligi ve Avrupa ligini alamamasının ornegi işte sitehttp://www.multiplayer.com.tr/haber/fifa-15ten-haberler-var/

• Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Sende oku bakalımhttp://www.multiplayer.com.tr/haber/fifa-15ten-haberler-var/

• Ps3 e cikicak mi pes 15 ?

• Kuvvetle muhtemel çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Pes 15 sadece Fifa 15e değil , dünyada milyon oyuncusu olan Ultimate Team ile nasıl başa çıkacağını merak ediyorum.

Fifa'nın durumu ortada (UT için konuşuyorum) oyundaki buglar,saçmalayan çarpışma motoru,legendry defance,MOMENTUM(!!!).. Bir çok oyuncuyu illallah ettirdi. EAin özellikle bu sene oyunla değilde UTde açılan paket ve oyunculara kakaladığı pointslerle ilgilendiği bir gerçek.. Adamlar bol sıfırlı dolarları topladı. (MOTM,TOTY,TOTS ile)

Pes 15i büyük bir umutla bekliyorum açıkçası.. E3tede en azından bir tanıtım bir video beklentim var.

Ea futbol oyunundan çok senaristliğe soyunmuş 14te. Kendi ne yazarsa bize onu oynatıyor..

Artık öyle bir hale geldimki 15 adıyla çıkacak futbol oyununda grafik atmosfer oyuncuların gerçeklerine benzemesi fizik motoru ve lisanslarla değil tamamen oynayışa döndüm. Hangisi bana scripti daha az hissettirecek?hangisinde dakika 35 2 - 0 öndeyken dakika 45 ve 90da takımımın saçmalaması üzerine gollerin gelmesi , hava toplarından (korner ve ortalar) gelen kafa gollerinden bezdirmeyecek diye bakar oldum.

Konami umarım ümit ederimki bu sefer kaliteli bir oyun çıkartır. Denize düşen yılana sarılır misali oldu.

Aslında 2k futbol oyunu çıkartsa tadınmaz yenmez ama adamlar "futbol bizim branşımız dışında" şeklinde açıklama yaptıydı maalesef..

Fifadaki buglardan, script gollerden, momentiumdan,L1 Üçgen gollerinden, kafa gollerini sürekli yemekten memnun o kadar kişi var ki, merak etme Fifa 15'te bunların daha fazlası olur..Adam, diyor oyun süper, ben oynuyorum sorun yok...Demek ki emekle oynadığı ve hakkıyla galip geleceği bir maçta, senaryo gereği saçmalıklar olmasından ve bu yüzden yenik duruma düşmekten, zevk duyan, keyif alan ve sayıları oldukça fazla olan bir oyuncu kitlesi var..Pes 2014 , online olarak adam olmaz diye bir cümledir almış başını gidiyor..1.13 güncellemesinden sonra hakkımla defans ve hücum yaparak, scriptten uzak, emekle paslaşarak, oyun kurararak maçlarımı kazanıyorum..Ne ,online rakipler bana L1 üçgen golü atabiliyor ,ne ben onlara atabiliyorum..Sanırım 1.13 güncellemesiyle ofsayt golü hatası da giderilmiş çünkü pek rastlamadım..Pes 2015 te online oynanış bundan kat kat iyi olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 19 Mayıs 2014; 10:52:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Pes 15 sadece Fifa 15e değil , dünyada milyon oyuncusu olan Ultimate Team ile nasıl başa çıkacağını merak ediyorum.

Fifadaki buglardan, script gollerden, momentiumdan,L1 Üçgen gollerinden, kafa gollerini sürekli yemekten memnun o kadar kişi var ki, merak etme Fifa 15'te bunların daha fazlası olur..Adam, diyor oyun süper, ben oynuyorum sorun yok...Demek ki emekle oynadığı ve hakkıyla galip geleceği bir maçta, senaryo gereği saçmalıklar olmasından ve bu yüzden yenik duruma düşmekten, zevk duyan, keyif alan ve sayıları oldukça fazla olan bir oyuncu kitlesi var..Pes 2014 , online olarak adam olmaz diye bir cümledir almış başını gidiyor..1.13 güncellemesinden sonra hakkımla defans ve hücum yaparak, scriptten uzak, emekle paslaşarak, oyun kurararak maçlarımı kazanıyorum..Ne ,online rakipler bana L1 üçgen golü atabiliyor ,ne ben onlara atabiliyorum..Sanırım 1.13 güncellemesiyle ofsayt golü hatası da giderilmiş çünkü pek rastlamadım..Pes 2015 te online oynanış bundan kat kat iyi olacaktır..

Sonunda aynı sıkıntıdan muzdarip,aynı fikri paylaşan bir arkadaş geldi.. Saol hocam desteklediğin için..

15te pas yapıp takımca ileri yüklenebildiğim,kanatlardan etkili ortalar ile kaleciyi yokladığım (bakın gol attığım demiyorum) , ceza sahasına yakın her brezilyalıyla değil, uzaktan şut çekebilen oyuncularla kaleye şut çektiğim,saçma çarpışma motoruyla faul yapmadığım halde kart göremediğim ve en önemlisi de UT illeti olmadan bir futbol oyunu istiyorum.

E3te PESi görmek,eylüldede demosunu oynamak için sabırsızlanıyorum.

• Kesin şimdi bunlar çıkıp önceki hataları yapmayız der

• pes 6'tan beri söylemlerde bir değişiklik yok.
  • Vallaha eskiden olsa PES i savunurdum. Yıllarca iyiyi sunarsın fakat 1 hata ile hersey biter. PES hatayı en onemli donemde yaptı. Yazık oldu artık FİFA derim baskada bisey demem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

konami gitsin önce lisans alsın da sonradan oyun yapsın
    öyle london fc lerle falan olmaz bu işler

stad yapsın birde oyuna 10 tane stad koymakla olmuyor bu işler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.