Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem pes hem de fifa her sene oyunlarinda köklü bir degisiklik olacağını söylüyor. Ancak bizim oynayipta hatalarını defalarca buraya yazmamiza ragmen bu yazilar onların kulaklarına gitmiyor mu ya da kendileri fark etmiyorlar mi ? Çünkü bu tarz hatalar 2 oyun ust uste olunca insanlarin verdigi paralara yazik oluyor. Ondan sonda en cok satan spor oyunu olduk diye ovunuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Eylüle kadar bekleyeceğiz artık.
    KOnami jest yapıp Ağustosda çıkarsa şu oyunu

• konami gitsin önce lisans alsın da sonradan oyun yapsın
    öyle london fc lerle falan olmaz bu işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

konami gitsin önce lisans alsın da sonradan oyun yapsın

+1905

• ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Ignite EA Sports' un oyun motoru hocam. Pes 15, hali hazırda Pes 14 için kullanılan Fox Engine ile geliştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

konami gitsin önce lisans alsın da sonradan oyun yapsın

herşey lisans almakla bitmiyor ps4de fifa 14 gördük herşey tamam ama oynayış olarak çok kötü birde uzatma gösteriyor 5dk uzatmanın kaçıncı dksındayız onu göstermiyor birde ps4 ps3 olsa birşey demiyecem oynayış olarakda çok hatalı şeyler oluyor anlatırdım ama uzun sürecek fifa nasıl şampiyonlar liginin lisansını alamıyorsa pesde ingiltere liginin lisansını alamıyacak en fazla 2 takımı alır pes
  • Pes6 dan 13e kadar pes oynadım. Herkesin 13ü sevmesine ragmen onuda zoraki oynadım köklü değişiklikler şart. Oynanışı yapsalar bile oyuncu güçleri de çok kötüydü 10'dan beri düzeltilmeli.

• 14 ten iyi olacağı kesin fakat yinede daha iyisi lazım fifa ile rekabete girebilmesi için
  • fifayla kapışması zor ama adamlar şunu bizim lugata sokmuşlar helal olsun http://tureng.com/search/play%20playstation
  • Öncellikle Pes 2015, fox engine ile geliştirildiğine göre oynanış dinamikleri, fizikler, ve her şeyden önce pesin herhangi bir oyununa benzemeyen ve yeni bir futbol oyunu olduğu izlenimini veren oynanış yapısıyla, Pesi ,playstation 1 den beri oynayan oyunculara yine keyif vermeyecektir..Fox motoru, oyuna gerçekçi hareketler yönünden çok şey kattı..Pesin yıllardır eleştirilen bir yönü olan, oyuncuların tuhaf koşması, ani dönüşleri, gerçek dışı hareketleri, bu yeni motorla tarihe karıştı..Bununla birlikte, Pes 14, oynanış yönüyle daha önceki kaliteli Pes yapımlarına ( Pes 3-5-6 vs) hiç benzemiyordu..Bu yüzden Pes 2014, sadece yeni yetme playstation cafe oyuncuları tarafından değil; Pesi 15 yıldır oynayan, oyuncular tarafından da yadırgandı..Pes 2015, oynanış olarak daha önceki kaliteli Pes yapımlarından en az birine benzemeli..Oyundaki, futbolcuya adeta zoom yapan online kamera açısı değiştirilmeli..Paintte yapılmış gibi duran, çimlerin belli olmadığı, tuhaf ,mat ,soluk renkteki saha görünümü değiştirilmeli..Online olarak ise bir gelişim bekleyemeyeceğim çünkü online futbol oyunlarını oynayan, ve oyun oynamaktan çok, oyundaki hatalarla rakibin sinirini bozmaya çalışan (Pes 13 te önde olmasına rağmen 50. dakikadan itibaren, topu geriye atıp orada top dolaştıran, pes 14'te ofsayttaki adama sürekli gol attırmaya çalışan) mertlikten, harbi oyunculuktan uzak, kaypak tipler var ki, bu nedenlerden dolayı online maçlarda her sene aynı yakınmalar, hatalara dayanan goller olacaktır..Ps2 döneminde aynı konsol üzerinde, hileden, kaypaklıktan, adilikten uzak bir şekilde dostlarla yaptığımız maçları hepimiz özlüyoruz.. Son olarak Konami yapımcıları biraz geçmişlerine baksınlar, bu oyunu örnek alsınlar..O dönemdeki basit, sade, akıcı, hileye meydan bırakmayan oyun yapısını aynen yeni oyuna aktarsınlar..
    http://www.merlininkazani.com/Winning_Eleven_7_International-inceleme-1027p1.html
     PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 14 Mayıs 2014; 11:42:12 >

• Pes 6 dan sonra bozuldu zaten
  • Nesil geliştikçe pes de bozuldu anlam verilmesi güç bir durum.
  • Her sene aynı açıklama yapılıyor. Aynı tas aynı terane. Ben pes 06 dan sonraki peslerden zevk alamadım ve fifaya geçtim. Şu kadarını söyleyeyim fifada 10 tane maç oynasanız daha dönüp pesin suratına bakmazsınız. Zaten UEFA lisansını Konami ye satmamış, EA ile görüşüyolarmış. Yakında ispanya liginde bile real madridle atletico madridi '' madrid white madrid red'' şeklinde görürseniz şaşırmayın zaten.

Not: Fifa son 3 senede 8 milyonun üzerinde satarken pes 2 milyonu zor yakalamıştır. Avrupa ve Amerikada pesin adı duyulmamıştır bile.
  • PES 2013 çok iyidir.

nedense dışarıda sosyal ortamlarda herkes PES oynarken, foruma baktığımda çoğu kişi FIFA diyor. sebebi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlawyer

Her sene aynı açıklama yapılıyor. Aynı tas aynı terane. Ben pes 06 dan sonraki peslerden zevk alamadım ve fifaya geçtim. Şu kadarını söyleyeyim fifada 10 tane maç oynasanız daha dönüp pesin suratına bakmazsınız. Zaten UEFA lisansını Konami ye satmamış, EA ile görüşüyolarmış. Yakında ispanya liginde bile real madridle atletico madridi '' madrid white madrid red'' şeklinde görürseniz şaşırmayın zaten.

Not: Fifa son 3 senede 8 milyonun üzerinde satarken pes 2 milyonu zor yakalamıştır. Avrupa ve Amerikada pesin adı duyulmamıştır bile.

fifa çok satmış diyorsunda Türkiyede en çok fifamı almışlar o önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

PES 2013 çok iyidir.

nedense dışarıda sosyal ortamlarda herkes PES oynarken, foruma baktığımda çoğu kişi FIFA diyor. sebebi nedir acaba?

evet herkes öyle diyordu fifa söyle güzel böyle güzel diye övüyorlardı ps4de fifa 14 var futbol olarak bende aldım mecburen herkes fifa güzel diyordu gerçektende güzeldir dedim uzun süre oynayınca fifanın oynayış olarak çok hatalı yanlarını gördüm rakip geldi karşıma sağ kanattan topu sürüyor sol kanata uzun pas atıyor sol kanattan topu sürüyor sağ kanata uzun top ve pasların hepsi oyuncunun ayağına geliyor sürekli pesde uzun topları hiç sevmezdim belki bunda yoktur dedim bunda daha beter çıktı sürekli uzun top yolluyorlar birde en son fifa 2000 uzun süre oynamıştım onda orta kafa gol oluyordu 14 sene geçmiş oyunda orta kafa gol devam ediyor rakip 3 orta açıyorsa 1 gol oluyor ben zorla gol atıyorum ara pasıyla filan rakip 1 orta açıyor gol heralde oyunu sevmeleri bu basitlikten seviyorlar uzatma veriyor 4 dk veriyor ama süre ilerlemiyor uzatmanın kaçıncı dksındayız belli değil birde ps4 yapmışlar maçın ne zaman biteceği belli değil birde oyuncular durduğu yerde yere düşüyor oyuncunun yanında kimse yok belki oyuncu düşürmüştür diyecem ama yanında kimse yoktu hava güneşli oyuncu yorgunda değil oynayış olarak bakmıyorlar oyuna heralde tamam lisanları stadyumları takımların çok olması animasyonların çok olması herşey iyi ama oynayış çok kötü önemli olan oynayış

• GameStop PES 2015'i 26 Eylül Tarihi ile Listeledi

• İtalyan bir parekandeci firmanın iddiasına göre PES serisinin yeni oyunu Xbox 360 içinde kısa bir süre içerisinde gelecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Hem pes hem de fifa her sene oyunlarinda köklü bir degisiklik olacağını söylüyor. Ancak bizim oynayipta hatalarını defalarca buraya yazmamiza ragmen bu yazilar onların kulaklarına gitmiyor mu ya da kendileri fark etmiyorlar mi ? Çünkü bu tarz hatalar 2 oyun ust uste olunca insanlarin verdigi paralara yazik oluyor. Ondan sonda en cok satan spor oyunu olduk diye ovunuyorlar

Sonuçta satış politikası bu. Neden kusursuz oyun yapsınlar ki. Örneğin fifa 15 i kusursuz yaptılar diyelim fifa 16 yı kim alacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Hem pes hem de fifa her sene oyunlarinda köklü bir degisiklik olacağını söylüyor. Ancak bizim oynayipta hatalarını defalarca buraya yazmamiza ragmen bu yazilar onların kulaklarına gitmiyor mu ya da kendileri fark etmiyorlar mi ? Çünkü bu tarz hatalar 2 oyun ust uste olunca insanlarin verdigi paralara yazik oluyor. Ondan sonda en cok satan spor oyunu olduk diye ovunuyorlar

Sonuçta satış politikası bu. Neden kusursuz oyun yapsınlar ki. Örneğin fifa 15 i kusursuz yaptılar diyelim fifa 16 yı kim alacak...

fifanin aptalca hatalari yuzunden onlineda gereksiz mağlubiyetler alıyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.