Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Piranha'dan uzak durun dandik ötesi bir firmadır.Paranızı çöpe atmış olursunuz.

Göreceğiz bu lafları

Ne oldu Windows Phone fanıydın şimdide Androidçi mi oldun ?

Hayır. Piranha - AMD - Microsoft - Nokia severim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün başka bi markaya ait olduğunu düşünüyordum ki sanırım haklıymışım, gsmarena'da ararken buldum.
    Pirahna ZEN aslında sanırım "Blue life one M", üretim 2014 görünüyor. Her iki telefonunda fotoğrafları birbirine çok benziyor ve özellikler çok yakın görünüyor.
    http://www.gsmarena.com/blu_life_one_m-5954.php
     ‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖  ‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 17 Ocak 2014; 3:17:38 >
  • tamam da ilk sayfada zaten blu m olduğunu başka bir arkadaş belirtmiş linkiyle beraber
  • Piranhadan cop olsa almam. Musteri hizmetleri ve servis sifir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piranha navigasyonum vardı. yazılım hatasından servise gönderdim. 3 ay haber çıkmadı. servisi ne telefonlara cevap veriyor ne postaya. tüketici hakem heyetinden para iadesi kararı çıkarttım. piranha ne tüketici heyetine cevap verdi ne de bana. bende parayı satıcı vatan bilgisayardan istedim. vatan bilgisayara bile düzgün bir cevap vermedi piranha. sonunda paramı vatan bilgisayar verdi. ağustos 2013 de servise yazılım problemiyle gönderdiğim cihaza 2 hafta önce mail attılar. kullanıcı hatası 130 tl masraf var. banka hesabımıza para yatırın diye. piranha adını her duyduğumda sövüyorum artık. bedavaya verseler şu telefonu genede kullanmam.
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    İnşallah 4.4 kitkat olayı doğrudur hocam,facedeki discovery kullanıcıları grubunda burak göncü ye o akdar soru sordum fakat 4.4 kitkat sorularının hiç birine cevap vermedi,ayriyetten GMD 2 geldiğinde cyanegonmod yapıp kullanacağım dedi,bize ulaşırmı bilmiyorum ama ayrıca sonradan farkettim jelly bean görünümlü kit katmış :D mt6592 olduğunu söylüyor satıcı,2 gb ram varmış ne kadar doğru bilinmez fakat 1 hafta içinde video gelecek demiş
  • tutar
  • merhabalar herkesin tercihine saygım var sonuçta para kolay kazanılmıyor ve herkes binlerce liralık telefonları alamıyor ama şahsi fikrim telefon işi böyle piranha gibi firimaların işi değil zaten kendileride üretmiyorlar çindeki fason üreticilerin telefonlarına marka basıp satıyorlar piranha ile daha önce tecrübem oldu ve aldığıma çok pişman oldum beş para etmez rezil bir servisi var sonunda dayanamadım aldığım ürünü denize attim bence sizde uzak durun ucuza güzel telefon mal edicem diye paranızdan da olmayın geçmisde gm de kullandın gm dstl1 kullanmıştım ve ondada çok kötü bir servis hizmeti ile karşılaşmış sonunda tüketici hakem heyetine giderek paramı almıştım bende eskiden az parayla donanımı iyi ürünler alma peşindeydim ama fark ettimki aldığım ürünler hep bozlup elimde kalıyor harcadığım para kaliteli ürünlerin parasını aşıyordu size tavsiyem böyle ürünlerden uzak durn bugün nexus 4 kullanıyorum lg marka lg de bile büyük sıkıntılar yaşadım lg gibi adı sanı duyulmuş daha büyük bir markada sorunlar yaşıyorsam böyle ufak firimalara hiç yanaşmam bence isim yapmış büyük firimaları tercih edin inanın herşey ürün değildir ürünü aldıktan sonraki hizmettir.
  • 700 bankasya ile 625 e geliyor.gpu tek 544 ise cok yeterli degil.chipset 6589 un modifiye yemis versiyonu mtk6589t saniyorum karsilastirma yaptiginiz zaman discoverynin gpsundan yuzde 50 hizli gpu ama adreno 305de bundan yuzde 50 hizli.yani gmd2 nin gpusu daha iyi,islemci tarafındada gmd2 daha iyi olacaktir. yalniz kamera sensoru nexus 5 tekiyle aynı(belki gmd2ninde aynı olur).onun kadar yazilim destegi olmadigindan o kadar cekmez ama baya iyidir bu fiyatli telefon icin.gmdden iyi bir donanımı var gibi gozukuyor onun yerine tercih edilebilir.ama gmd2 ile arasında yeterli fiyat farki olmazsa tercih edilmez bana gore.
  • BU FİRMADAN BİŞEY ALINMAZ ARKADAŞ Tabletim vardı 1GÜNDE BOZULDU 2 AY SERVİSTEN GELMEDİ
  • Gmd alacakken şu taksit olayı bitmeden bu telefon cıktı iyimi ama markadan korkum var servis ve güncelleme olayı gerçi Mesut Çevik'in dediği gibi telefonum stabil ise niye yükseltiyim ki güncelleme pek önemli değilde servis işi bozuyor
  • GMD'nin servisi TELPA hakkında da olumsuz çok yorum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktask1997

BU FİRMADAN BİŞEY ALINMAZ ARKADAŞ Tabletim vardı 1GÜNDE BOZULDU 2 AY SERVİSTEN GELMEDİ

piranha'nın garantisi oldukça iyi. Online destekte de servis de bana çok yardımcı oldu

http://imgur.com/bKoSCDB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Piranha'nın desteği bana oldukça yardımcı oldu niçin böyle diyorsunuz daha ne yapsın adamlar?

• telefon çıksada kasa kalitesi,ses kalitesi kamera kalitesi ,antutu skor vs bir inceleme yapılsa.
    Kağıt üzerinde bakıldığında gmd1<p. zen <gmd2 gibi duruyor.
  • Telefonun çıkış tarihi ne zaman çıksada alan ilk kullanıcı yorumlarına bakarak alsak abi nasıl bir firmaysa telefonla ilgili hiç video bulunmaz mı ?
  • Telefonlar zaten birbirinin aynısı , Piranha Zen görür görmez hemen araştırmaya başladım
    acaba hangi Çin cihazın benzeri diye bi baktım DH Forum ifşa team bulmuş hemen
    Cihazlar birbirinin aynı donanım olarak benzer...burada önemli olan temiz kullanmak
    cidden buna dikkat ederseniz ve cihazın fabrikasyon bir problemi yoksa sıkıntı yaşamazsınız.

Servis en son aklıma geliyor benim , servislik bir durum olduğunda bana göre sorunsuz servis sayısı
    çok az malesef çok çok büüyük uluslararası firmaların servislerinde bile sıkıntı yaşanıyor..
    HP servisle neler yaşadığımı ben bilirim..ama bu o markanın kötü olduğu anlamına gelmez
    servisi iyileştirmeleri gerekiyor demek...

Bu arada cihaz fena görünmüyor fakat 2000 mAh batarya yeterli olur mu bilemiyorum

http://piranha.com.tr/product.php?product_id=535#.UtsOxxBahdg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 19 Ocak 2014; 1:33:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemgzr

Telefonun çıkış tarihi ne zaman çıksada alan ilk kullanıcı yorumlarına bakarak alsak abi nasıl bir firmaysa telefonla ilgili hiç video bulunmaz mı ?

24 Ocak'ta D-Market Elektronik Hizmetler'de (hepsiburada.com) 700TL fiyatından aynı gün kargoyla satın alınabiliyor.

GMD yeni çıkarken de insanlar şüpheliydi, bu cihazda da aynı yorumları görmek normal.

Ayrıca kağıt üzerindeki verilere bakarsak GMD2 ile rekabet edebilecek bir telefon. Gmd2nin fiyatı da önemli

• Technological T kullanıcısına yanıt
    http://m.gsmarena.com/blu_life_one_m-5954.php

Cihaz BLU üretimi olsa da özelleştirilmiş bir versiyon %90, çünkü 5MP on kamera ve 13MP Sony üretimi sensor, 8GB ROM'la geliyor. Bu özellikler One M'de yok

• Blu life one m ile bazı özellikler farklılık gösteriyor diğer sorum chipsetleri aynı mı ? Mediatek MT6589T
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.