Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carpediemgzr

Blu life one m ile bazı özellikler farklılık gösteriyor diğer sorum chipsetleri aynı mı ? Mediatek MT6589T

Desteğe mesaj attım SoC surumu T mi değil mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap gelince bilgilendirseniz seviniriz telefonu ilk alcaklardan birisiniz heralde
  • quote:

Cevap gelince bilgilendirseniz seviniriz telefonu ilk alcaklardan birisiniz heralde

Hepsi burada haricine de çıksın %99 alacağım

• Piranhaya çağrı....

Öncelikle ürüni donanım haber teknoseyir başta olmak üzere teknoloji severlerin takip ettiği sitelere mutlaka örnek gönderin....

Ürünü raflarda inceleyebilmemiz çoğumuzun kafasındaki soru işaretlerini giderecektir. Taksit sınırlandırması gelmeden bunu yapın...

Led bildirim ışığı var mı hiç bir yerde göremedik. Gm de çok fazla talep var mutlaka olsun diye bu olmadan bende asla almayacağım zira 2000 mahlık pil koymuşsunuz bir bildirim var mı diye koca ekranı tamamen açmak zaten az olan pili dayanılmaz hale getirecektir...

En önemlisi insanlar güncellleme bekliyor bunu vereceğinizi açıklayın forumlarda herkes bunu önemli bir artı olarak görür. Pazarlama stratejisinde uzmanlarınız bilirler böyle şeyler önemlidir... Ben işletme mezunu falan değilim ama bunu anlamak için oraları bitirmeye gerek bile yok bunu farkedin yeter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Piranhaya çağrı....

Öncelikle ürüni donanım haber teknoseyir başta olmak üzere teknoloji severlerin takip ettiği sitelere mutlaka örnek gönderin....

Ürünü raflarda inceleyebilmemiz çoğumuzun kafasındaki soru işaretlerini giderecektir. Taksit sınırlandırması gelmeden bunu yapın...

Led bildirim ışığı var mı hiç bir yerde göremedik. Gm de çok fazla talep var mutlaka olsun diye bu olmadan bende asla almayacağım zira 2000 mahlık pil koymuşsunuz bir bildirim var mı diye koca ekranı tamamen açmak zaten az olan pili dayanılmaz hale getirecektir...

En önemlisi insanlar güncellleme bekliyor bunu vereceğinizi açıklayın forumlarda herkes bunu önemli bir artı olarak görür. Pazarlama stratejisinde uzmanlarınız bilirler böyle şeyler önemlidir... Ben işletme mezunu falan değilim ama bunu anlamak için oraları bitirmeye gerek bile yok bunu farkedin yeter...

hukuksevere çağrı...

Ben prinha ali. Eyvallah hacı tavsiyen için

• 700 TL mi ofiyata biraz beklenip discovery 2 alinir. 6589 islemcili telefon artık alınmaz 700tl te şuan gereken bu fiyata en uygun tel 6582 Ii telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bunda kullanılan lens nexus 5 te kullanılanla aynımı? Hepsiburadada baktım koşulsuz iade var. Alıp kendim inceleyip beğenmezsem gönderesim var üründeki özellikler pil haricinde ilgimi çekiyor...
  • quote:

Piranhaya çağrı....

Ekstradan sd karta uygulama atılabilmeside önemli zira bu halk bu olayı discoveryde tattı. Herkes memnun root etmeye gerek yok daha nolsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Blu life one m ile bazı özellikler farklılık gösteriyor diğer sorum chipsetleri aynı mı ? Mediatek MT6589T

Hocam öyle olması ne anlama geliyor?
  • quote:

quote:

quote:

mtk 6589t islemci gm discoceryde kullanilan mtk 6589 den daha yeni ve daha hizli bir islemci....gpular ayni fakat mtk 6589t de frekansi yuksek....mtk 6589 a gore %30-%40 daha iyi deniyor....ha aradaki farka degermi dersen bi mtk 6592 li islemci olsa daha iyi olurdu kanaatindeyim....en azindan gpu farki var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 19 Ocak 2014; 10:53:47 >
  • hukuksever kullanıcısına yanıt
    Sd karta atma olayı android 4.2 de kendiliğinden var bu olay gmdye ait bişey değil bu telefondada sd karta taşınır bildiğim kadarıyla böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti0891

quote:

quote:

quote:

mtk 6589t islemci gm discoceryde kullanilan mtk 6589 islemcisinden daha yeni ve daha hizli bir islemci....ha aradaki farka degermi dersen bi mtk 6592 li islemci olsa daha iyi olurdu kanaatindeyim....en azindan gpu farki var

Anladım hocam sanırım t dir zira bu tel sanki gmd1 ile 2 arasında gibi geldi. Ama cezbeden husular var birde kuşku var şimdi bu telin kamerasındaki sensöre baktım nexus 5 tekiyle aynı çıktı ben mi yanlış yorumluyorum? Birde arka taraf alüminyum gmd1 de ki kağıt kapak hiç hoşuma gitmemişti bunların incelikte yerinde birde arka taraf alüminyum olması hoşuma gitti.

Acaba diyorum işlemcisi gmd1 in daha yenisi ise bu durumda bu ürünün daha az enerji harcaması demek olmaz mı? O zamanda 2000 mahlık pil yetebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musti0891

quote:

quote:

quote:

mtk 6589t islemci gm discoceryde kullanilan mtk 6589 islemcisinden daha yeni ve daha hizli bir islemci....ha aradaki farka degermi dersen bi mtk 6592 li islemci olsa daha iyi olurdu kanaatindeyim....en azindan gpu farki var

Anladım hocam sanırım t dir zira bu tel sanki gmd1 ile 2 arasında gibi geldi. Ama cezbeden husular var birde kuşku var şimdi bu telin kamerasındaki sensöre baktım nexus 5 tekiyle aynı çıktı ben mi yanlış yorumluyorum? Birde arka taraf alüminyum gmd1 de ki kağıt kapak hiç hoşuma gitmemişti bunların incelikte yerinde birde arka taraf alüminyum olması hoşuma gitti.

Acaba diyorum işlemcisi gmd1 in daha yenisi ise bu durumda bu ürünün daha az enerji harcaması demek olmaz mı? O zamanda 2000 mahlık pil yetebilir.

pil tuketiminin mtk 6589 dan daha iyi oldugunu dusunmuyorum cunku mtk 6589t (t:turbo) -mtk6589 un modifiye yapilmis hali...dolayisiyla pil tuketimi en iyi sartlarda eski islemci kadar olacaktir bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 19 Ocak 2014; 11:32:22 >
  • bende katılıyorum tableti çok iyi hiç bi sorun yok 200 liradan beklentiniz ne varsa karşılıyacak ki bu telefonda öyle çyle s4 gibi bişey beklemio insanlar sadece güzel kullanışlı bir telefon ve plus hizmeti gayet iyi navigasyon hakkında bi fikrim yok ama tabletim gayet iyi ve memnunum hatta bazı markalı tabletlerden bile daha hzılı diyebilirim
  • Telefon özellikleri bakımdan harika bir telefon olacağını belli ediyor. 1600-1800 tl ye satan markaların cihazlarından bir farkı yok. Artık satışa başlansa da alıp test etsek markalara sırf ismi var diye para vermekten bıktım. Şimdi bir kaç arkadaş homurdanıyor dur yok bilmem hangi marka kaliteymiş de markaymış.

Arkadaşlar akıllı telefonu neden alırız;

1. Mail kullanırız,
    2. İnternette dolaşırız,
    3. Oyun oynarız,
    3. GPS özelliğini kullanırız,
    4. Konuşuruz,
    5. Mesajlaşırız,
    6. Geliştiriciyseniz üzerinde testler yaparsınız,
    7. Resim yada video çekeriz,
    8. Film izleriz,
    9. Bazı kişiler bu özelliklerden sadece ikisini kullanır konuşma ve mesaj ama hava olsun diye en pahalısından alır :)))) Ama çöpe atacak param yokki benim :))

Daha sayılacak çok şey var aslında ama demek istediğim şu fiyatı uygun olursa bu telefonun 600-700 gibi üç katı fiyatına satılan telefonlarla aynı hatta çift simli oluşuyla fazla özelliğe sahip bir cihaz olacak. Satışa sunulduğunda dediğim fiyataysa kesin alacağım iyi yada kötü yönlerini bu sayfadan paylaşacağım.
  • apollu A kullanıcısına yanıt
    700 tl satış fiyatı 24 ocak tarihinde bende çok araştırıyorum markadan cekincem var alınca sizden incelemeleri bekleriz artık :)
  • bu ne yaman çelişki turbo her seferinde yerden yere vurduğun android için konu açıyorsun hayırdır ms maaşımı kesti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 19 Ocak 2014; 16:13:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

bu ne yaman çelişki turbo her seferinde yerden yere vurduğun android için konu açıyorsun hayırdır ms maaşımı kesti

Konuyu saptırmayın l¨¹tfen.
  • quote:

700 tl satış fiyatı 24 ocak tarihinde bende çok araştırıyorum markadan cekincem var alınca sizden incelemeleri bekleriz artık :)

Bildirim için çok sağol desteğe mail attım satışı varmı yksa 24 demi ona görehttp://store.piranha.com.tr/Zen_1006.html adresinden satın alma işlemine geçecem.
  • Telefonun kasa ve donanımı kaliteye benziyor. 700 lira çok değil..
    Fotoğraf kalitesi de iyi ise çok satar..
    Sadece batarya 2000 mah ve 5 inch ekranla işlemcıyi bir gün idare edebilir mi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.