Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://fullteknikdeste...-3-yada-6-gb-yapma.html

burada anlatılıyor ben burda anlatılanla yaptım burdakı sp falştool çalışmamıstı başka bir versyonunu indirmiştım o zaman

tabi bu işler risklı
    bende ilk kez denedim ve sorunsuz yaptı
  • Arkadaşlar geçen telefonun ekranı ni degistirdim.değiştirirken power tuşu düştü bulamadım.acaba telefonu kırılan yaptirmayacak olan varsa bu tuşu bana yollayabilir mi.veya power tuşu için fikri olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses probleminden ikinci kez garantye gönderdim

beklyoruz bakalım

elleri biraz daha çabuk olsa daha güzel olurdu
  • servise gönderdim erkendende hallettiler ama kargoya verirken dogru adres yazmadılar 8 de verilin tel bugun 14 beklıyoruz bugun belki gelir

tabı bunda mng kargonun payıda yatsınamaz

sorun mng kaynaklıymiş pirana fişinde adres dogrudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyznyz -- 14 Şubat 2017; 20:7:44 >
  • nerdesiniz gençlik
  • 3. kez ses pöbleminden gönderdim bu sorun sadece bendemi acaba birde kulandıgımda yok sayılır muzık dinlemem 100 dakka bile konuşmam

yapısal problemmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyznyz -- 1 Mayıs 2017; 19:57:26 >
  • ,,,,,,,,,,,, ibig kob nofelet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyy@h -- 25 Mayıs 2017; 21:35:56 >
  • Bu kısıma kadar geldim burda takıldı. Var mı çözümünü bilen :(

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖

• telefon için çok uğratım onlarca rom denedim swap alanı oluşturdum grafik motoru yükledim ama nafile, yabancı forumlarda dolaşırken yeni rom keşfettim onu yükledim kasma problemi bir yana telefon iyi bir çin malı gibi formalyınca 1 , 2 gün iyi sonra daha beter oluyor. general mobile, piranha arttı iphone dan iyi telefon çıkara bile yaklaşmam
  • Bir zamanlar ne ugraşırdım vay be :)
  • kullanan kalmadı heralde
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hala

Hatta miui 9 portladım geçen hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi md1 -- 12 Şubat 2018; 11:4:38 >
  • Bende hala kullanıyorum. Birçok işimi görüyor. Telefondan oyun oynayan birisi değilim. İnternet + Müzik bazen pdf falan. Tek sıkıntı batarya. Şarjım yarım gün yetiyor. Batarya nın kapasitesi yarınında altına düşmüş. 4.2.1 orijinal romu kullanıyorum. Miui 9 da kasma var mı?

• crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    orjinal batarya sitesnde satılıyordu yanlış hatırlamıyrsam
  • crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    Miui 9 rom olarak kasma yok ama google uygulamalarının her gelen güncellemesi ile açılışlarında kasmalar artıyor. Örneğin miui romun kendi takvimi var 1.5 saniyede açılıyor, google takvim ise 3 saniyede.
  • Vay be 4 yıl önce kullanmıştım. Hala kullanan var demek. İlk zamanlarında bile hafıza dolma, kasma problemi vardı. Şimdi nasıldır hiç düşünemiyorum bile. Hala duvara çarpmadıysanız iyi sabır varmış sizde :)
  • HellShot kullanıcısına yanıt
    aynen :) rom profesörü olmuştuk
  • Baş belası bir telefondu. O zamanlarda nasıl kullanırmışız şimdi hayret ediyorum. Bu tür telefonların 1 yılda pert olacağı belli çünkü buna göre üretiliyorlar bence.
  • .

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.