Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca 4.4 kitkat verileceğini hiç sanmıyorum,MTK kodları vermiyor kimseye,GMD içinde 4.4 kitkat çıkacak diyolar fakat pek sanmıyorum,MTK dan kodları alamadıktan sonra bu telefonda 4.2.2 de kalacaktır,ha dersenizki sanki çokmu kötü olur diye olmaz,şuan piyasada hala 2.3.6 ile çalışan cihazlar var,ama kanımca bu cihaza 4.4 kitkat gelmez.
  • Ahmtcnars A kullanıcısına yanıt
    Driver yazarlar, problem değil

o zaman Huwaei'nin de almaması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huaweide alamadı,alamazda,MTK lı telefonlar hangi sürüm ile çıktılarsa o sürümde kalırlar,güncelleme vb. verilemez MTK dan kodları alınmadıktan sonra, ki şuana kadar MTK hiç bir firmaya bu kodları vermedi,vereceğinide sanmıyorum.
  • GMD'nin izinden son hız Güzel telefon
  • Bi allahın kulu da mt6592 getirsin artık.Geçen senenin işlemcisi ile yeni telefon çıkarıyorlar hala.
  • az önce maillerimde görd¨¹m hafif bi heyecan uyandırdı bende biraz araştırınca

şöyle bir bilgi var http://www.androidbenchmark.net/phone.php?phone=Piranha+ZEN bench skoru s3 e göre yinede iyi denilebilir tabi fiyatı nedir as olan bu.
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Bomba geliyor

Fiyatı umarım bu konuyu dikkate alıp 620tl üstüne çekmezler

• Gmd'den sonra firmalar ayaklandı Türk kullancılarını anladılar
  • moto g de ve gm d2 kullanılan ıslemcı bundakı mtk 6589 dan daha ıyı ve pıl performansı daha yuksek ...
    moto g nın nexus 4 karsılastırmlarına bı bakın nerdeyse fark yok ..nıye bu tel ve dıyer cın modellerınde cogunda 2000 lık pıller var anlamıyorum..
    rem konusuna hıc gırmıcem ...fıyat olarakta 750 ye kadar alınır oda su plus garantı kosulları ıcın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryzboy43

moto g de ve gm d2 kullanılan ıslemcı bundakı mtk 6589 dan daha ıyı ve pıl performansı daha yuksek ...
    moto g nın nexus 4 karsılastırmlarına bı bakın nerdeyse fark yok ..nıye bu tel ve dıyer cın modellerınde cogunda 2000 lık pıller var anlamıyorum..
    rem konusuna hıc gırmıcem ...fıyat olarakta 750 ye kadar alınır oda su plus garantı kosulları ıcın ...

Kamera? Fiyat farkı? Kullanılan kasa?

• Konu güncellendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: cryzboy43

moto g de ve gm d2 kullanılan ıslemcı bundakı mtk 6589 dan daha ıyı ve pıl performansı daha yuksek ...

Kamera? Fiyat farkı? Kullanılan kasa?

sorularınız ne hakında tam anlamadım bıraz daha acacarmısınız..
  • 6592 işlemci olsa harika olurdu, 20 ocağı bekliyelim bakalım...
  • 700 tl den çıktı ama kötü zamanda çıktı, şubattan sonra taksit imkanı yok
  • Alan birisi varsa kamera video bide pil performansını yaZarsa sevinirim.

• alan kullanan yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

alan kullanan yokmu

20 ocaktan itibaren satışa çıkıyor

• yavaş yavaş gmd kıyaslamaları başlar artık
  • Discovery'den her türlü iyi bir telefon. 1 GB ram olması düşündürücü. En azından 1.5 gb ram olmalıydı. Kamera ve kasa kalitesi iyi gibi. Çıkınca alacak arkadaşlar detaylı incelemeler yayınlarlar o zaman net birşey söyleyebiliriz. Şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.