Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: onurmsimsek

arkadaşlar bence olmayın kesinlkikle sistem kârlı çıkıyor :) ben denedim adamlar ön limit tanımlı kredi kartı yolluyoar ve siz her ne kadar "Ulan ben kesin bunun parasını çıkarırım" desenizde çıkaramıyorsunuz 1 gün gitseniz 2. gün işiniz olur illaki. Bu kart ancak ve ancak cinemaximum çalışanlarının işine yarar. Oda şöyle olur hergün 1 sinema bileti ödemesini kart ile yapar, herhangi bilet alan biri nakit verdiğinde ödemeyi kredi kartı ile geçer. Eğer dikkatli müşteriye denk gelirse bunda da mesleğinden olur ama ortalama bi 16/18 bilet parası olduğunu düşünürsek ayda 30x16=480 tl ek kazanç etmiş olur ;)

onu da burada yazın da, üç beş kuruş kazanan garibanın ekmeğine de taş koyun

:D valla sanmıyorum sinemia batsın. Çoğu adam sinemaya gitmedikleri için paranın gözüne vuruyorlar zaten :) 24 saat sınırından iyi tepki aldılar. Asıl o zaman vurgunu yapacaklardı köftehorlar.

@player2974

Ben açıklarını denemek için bir sürü yöntem denediğim için hesabımı kapattılar dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakmaradyolog -- 6 Kasım 2015; 20:30:12 >

• Uzun süreli üyeliklerde o süreç sonunda kar durumuna bakıyorlar. Eğer belirli bir limitin üstündeyseniz üyeliniz size haber verilmeden sonlandırılıyor. Limit altındaysanız kullanmaya devam ediyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furi

Uzun süreli üyeliklerde o süreç sonunda kar durumuna bakıyorlar. Eğer belirli bir limitin üstündeyseniz üyeliniz size haber verilmeden sonlandırılıyor. Limit altındaysanız kullanmaya devam ediyorsunuz

Belli bir limitin üstü ve belli bir limitin altı derken ?

Yani, bana tanınan hakkı sonuna kadar kurallar çerçevesinde kullansam bile üyeliğimiz bize haber verilmeden tek taraflı fesih mi ediliyor ?
    Ve bunu yaparken herhangi bir açıklama veya izah olmadan, öyle mi ?

Sözleşme aşamasına gelemediğim için nedir ne değildir okuyamadım açıkçası.

Sözleşmenin tam metni mevcut mu herhangi birimizde ?

Saygılarımla...
  • Bu ne ya sinemia bence kart vereceğine ayağa kelepçe taksın nereye gidiyoruz takip etsin.
    davetiye gelirse kullanmamayı düşünebilirm

• arkadaşlar selam

benim sinemia innal kartım geldi. fakat programa giremiyorum. nasıl aktif ettiniz kartı ?
  • Haftada bir kez sinemaya giden için gereksiz. Fakat haftada 2 ve daha fazla kez sinemaya giden için tek kelimeyle: Nimet

8 TL forumda Cinemaximum kodlar.

8x8 = 64

Sinemia nın aylık 59 TL ye gelen fırsatıyla üye olan biri, ayda 8 kez sinemaya giderse kar eder

Ha şu da var, gişe fiyatına göre düşünen arkadaşlar, offf beee 3 filmdee bedavaya getiriyorum, missss falan, onları konu dışında tutuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheGuardian kullanıcısına yanıt
    aylık 39 tl den üye olan biri için, haftada bir kez gitse parasını çıkarır. ayrıca kodlar sağlam mı değil mi stresini yaşamaz.
  • Size özel teklifler nedir peki

Sinemia programında mısır vs resimleri de var

Nedir onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 8 Kasım 2015; 14:05:50 >
  • Dün kara bela ya gittim

Şuan da spectre ye gidiyorum bileti aldım

İstinye park bilet 30 tl

• Üye olamıyorum, ki saçma sistem

• Arkadaş daveti ile üye olma devam ediyormu hala %15 indirim veriyordu bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

aylık 39 tl den üye olan biri için, haftada bir kez gitse parasını çıkarır. ayrıca kodlar sağlam mı değil mi stresini yaşamaz.

Aylik 39 TL uyelik alarak uye olan kac kisi vardir acaba? Ayrica hadi 6 ay uye oldu diyelim, diger 6 ay?

Süreklilik esastır bence. 8 TL'den bilet alabiliyorum, 39 TL 'den daha ucuza haftada 1 kez zaten sinemaya gidebiliyorum, hem de her zaman kod bulabiliyorum. Bana 39 TL bile pahali geliyor bu yuzden. Fakat dedigim gibi, ayda 5 ve uzeri sinemaya gidenler icin, kesinlikle nimet..
  • TheGuardian kullanıcısına yanıt
    39 a üye oldum

Dün ve bugun gittim

8 tl ye imax yada 3d her sinema olmuyor

Bana yakın sinema İstinye park
    8 tl ye istediğim filme gidemem 007 Spectre 28.50 tl , kampanya sitesinde birkaç kez aldım onlarda premium Sinemalar hariçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 8 Kasım 2015; 23:43:47 >
  • Ben şanslı olanlardanim sanırım... davetiye başvurumun 3 gün sonrasında geldi. Ve ben sehirdisinda oldugum ve cok yogun oldugum icin uye olmadim. Tam 4 gun bekledim uye olmak icin ve 4 gunun sonunda hicbir sikinti cikmadan uye olabildim... simdi kartimi bekliyorum...

• Aylık 39 TL olan paket bana denk gelmiyor. Denk gelse hemen alırdım. 59 TL olan paket denk geliyor.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Hocam ğyeliğinizi bana verir misiniz ? 1 aydır bekliyorum gelmedi 59a üye olacağım. Benimki onaylanırsa bende size veririm. Biliyosunuz o indirimler çzel günlere oluyo oda yılbsşına kadar olamz kssin

• dün de son cadı avcısına gittim.

sorun yok güzel oluyor tv de internette film izlemeyi hiç sevmem iyi oldu
  • sonunda benimde üyeliğim aktif oldu. kısaca kuralları belirten mail geldi. merak edenler için aşağıda paylaşıyorum. kartı kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

Kartınızın elinize ulaşmasıyla beraber, Sinemia'ya tekrar hoşgeldiniz demek isteriz.

Kartınız bugün itibariyle kullanıma açılmıştır. Sinemia kartınızı Sinemia mobil uygulaması ile birlikte kullanarak avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sinemia kullanımınızla ilgili bir kaç önemli hatırlatma yapmak isteriz.

1. Sinemaya gittiğinizde size özel mobil uygulamanızdan bulunduğunuz sinema salonunu seçerek, biletinizi gişeden size gönderdiğimiz Sinemia üyeliğinize özel MasterCard ile alabilirsiniz.
    2. Bazı anlaşmalı sinema salonlarında, Sinemia mobil uygulamasında sinema salonunda checkin yaptığınızda mobil uygulamayı gişe görevlisine göstermeniz yeterlidir. Kartınızı ayrıca kullanmanıza gerek yoktur.
    3. Checkin yaptığınızda Sinemia mobil uygulamanız sizi yönlendirecektir, mobil uygulamadaki ifadeye göre biletinizi kartla veya sadece mobil uygulamayı gişe görevlisine göstererek kolayca alabilirsiniz.
    4. Sinemia mobil uygulamasında kartınızın kullanılmasının belirtmediği durumlarda kartınızın kullanılması halinde üyelik iptali söz konusudur.
    5. Sinemia sadece belli sinema salonları ile anlaşma yaptığı için kartınızı her zaman yanınızda taşımanızı öneririz.
    6. Kartın üzerinde yazan son 4 hane Sinemia Kartınızın şifresini oluşturmaktadır.
    7. Sinemia kartınız ile sadece kendi üyeliğiniz kapsamında kendi sinema biletinizi alabilirsiniz.
    8. Gün sınırı olmadan hergün 1 sinema bileti alabilir ve hergün sinemaya gidebilirsiniz.
    9. Sinemia üyeliğinizi 2D, 3D ve IMAX seanslarında kullanabilirsiniz, VIP seanslar dahil değildir. VIP seans kullanımlarında üyelik iptali sözkonusudur.
    10. Sinemia üyeliğinize özel gönderdiğimiz MasterCard'ı kullanmadan önce sinemia mobil uygulamasından sinema salonunu aktif edilmediği veya kartınızın sinema bileti dışında kullanımı durumunda sözleşmelerimiz gereği üyelik iptali gerçekleşir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 10 Kasım 2015; 11:23:15 >
  • Aylık 39 TL ye kampanyamı var dı arkadaslar .
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.