Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ortalama kart düzenlenip elinize gecme süresi nedir?
  • Bkm %33 indirimin linki var mı?
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    sinemia ödeme ekranında bkm seçeceksin otomatik %33 indirimli fiyatını gösteriyor lınke gerek yok
  • 1 aylık üyeliğim, 4 Ocak ta başlamıştı, 1 gün sonra kullanmaya başlayın dendiğinden, 5 ocakta da kullanmaya başlamıştım.

Bugün mail geldi üyeliğiniz sonlanmıştır diye, bana göre 1-2 gün erken sonlandırmışlar ve Sinemia uygulaması açılmıyor doğal olarak.

Baktım ininal hesapta para var, hemen online bilet aldım

Son hakkımızı kullanmamız için bu meblayı bilinçli mi bırakıyorlar anlamadım ama böyle bir durum vuku buldu.

Kısmetse üyeliğimi yenileyeceğim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

1 aylık üyeliğim, 4 Ocak ta başlamıştı, 1 gün sonra kullanmaya başlayın dendiğinden, 5 ocakta da kullanmaya başlamıştım.

Bugün mail geldi üyeliğiniz sonlanmıştır diye, bana göre 1-2 gün erken sonlandırmışlar ve Sinemia uygulaması açılmıyor doğal olarak.

Baktım ininal hesapta para var, hemen online bilet aldım

Son hakkımızı kullanmamız için bu meblayı bilinçli mi bırakıyorlar anlamadım ama böyle bir durum vuku buldu.

Kısmetse üyeliğimi yenileyeceğim zaten

Sen uygulamadan ileri tarihli bilet girişi yapmadan aldığın için, yöntem yanlış, bu yüzden üyeliğini yenilemekte sıkıntı çıkarabilirler, yada yenileyince o ücreti senden tahsil ederler diye düşünüyorum. Çünkü online ileri tarihlilerde checkin yapmazsan bilet ücretini sizden tahsil ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01-KinG

Ortalama kart düzenlenip elinize gecme süresi nedir?
    quote:

Orijinalden alinti: 01-KinG

Ortalama kart düzenlenip elinize gecme süresi nedir?

2 gün
  • yüzde 33 indirim geldim bkm ye sektör koduna gore hangi kart kamoanyasi ile kombo olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bana göndermiyorlar davetiye o kadar kampanyada kaçıyor haliyle.

• Vizyonda İzlemediğim film kalmadı yemin ediyorum 😂😂😂 mars club kartta 8 puan birikti bir biletle oradan geldi ama bakiyem 48 lira oldu bakalım ne zaman yükleyecekler

• Vizyonda İzlemediğim film kalmadı yemin ediyorum 😂😂😂 mars club kartta 8 puan birikti bir biletle oradan geldi ama bakiyem 48 lira oldu bakalım ne zaman yükleyecekler

• Arkadaşlar diyelim ki 3 aylık üye olduk enpara ile enparada para yoksa nasıl çekecek iptal mi olur yoksa para yükleyince paket otomatik yenilenir mi

• Arkadaşlar email değiştirilebiliyor mu bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hediye üyelikte indirim oluyor mu? Eğer oluyorsa bir adet 6 aylık alabilirim.
  • oeem O kullanıcısına yanıt
    3 aylığın ücretini tek seferde çekiyor.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Olur hocam fark etmez. İndirimler birlesmez ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

Olur hocam fark etmez. İndirimler birlesmez ama.

Eğer öyleyse 39 liradan bkm express kampanyalı hediye alabilirim forum ahalisine duyurulur. Davetiye gönderecekleri yok bunların.
  • forumda bile 4dx bileti satışı yokken sinemia nın önce davranıp sisteme eklemesi gerçekten farkını gösterdi ve iyi oldu artık şimdi tam oldu en azından şuna giremiyorum diyecek bişey kalmadı bütün salonlar dahil izleyin tek sorun vip salonlar hala dahil değil onlarda gelirse güzel olur
  • Bende dun 6 aylik bir paket aldim.

Ayligi 40 liraya geliyor. Bence gayet iyi

• Salı günü alan var mı ? Benim hala gönderilmedi kart.

Kartınız hazırlanıyor.
    Kargo bilgilerinizi bu alandan takip edebilirsiniz.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesoku -- 4 Şubat 2016; 8:54:12 >
  • Sürekli referans talep ve dağıtımı yüzünden konu geçici olarak kitlenmiştir.

Güncel konu:https://forum.donanimhaber.com/m_114226012/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.