Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi sinemalarda geçerli acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç arkadaşım başvurdu çıkmadı aylardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tum sinemalarda gecerli her gun gidebilirsiniz cok guzel uygulama bayram kampanyasinda 35 tlye almistim aylik.

• quote:

Orijinalden alıntı: zalkan

quote:

Orijinalden alıntı: please44

6 aylığı kaptım sinema bana çok yakın aynı filme 2 defa gidebiliyormuyuz bu arada

Evet gidebiliyorsunuz biz ayni filme farkli gunlerde 3 kisi gittik. Telefonu alan sinemaya gidiyor ailede. Izmirde bir sinemanin 19 tl oldugu dusunulunce oldukca karli

1 gun oncesinden ertesi gune bilet alabiliyor musunuz. Ertesi gun gidip 1 bilet daha alip 2 kisilik bilet almak gibi bir imkan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

quote:

6 aylığı kaptım sinema bana çok yakın aynı filme 2 defa gidebiliyormuyuz bu arada

Evet gidebiliyorsunuz biz ayni filme farkli gunlerde 3 kisi gittik. Telefonu alan sinemaya gidiyor ailede. Izmirde bir sinemanin 19 tl oldugu dusunulunce oldukca karli

1 gun oncesinden ertesi gune bilet alabiliyor musunuz. Ertesi gun gidip 1 bilet daha alip 2 kisilik bilet almak gibi bir imkan var mi

Sinema satiyorsa alabilirsiniz bence hic denemedim

• Bana aylık 79, 3 aylık 69, 6 aylık 59 lira teklif geldi,teklif standartları yokmu, 39 lira olaydı 6 aylık alacaktim, bu şekilde cazip degil

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Biz genelde 4 arkadaş gidiyoruz sinemaya, 3'ünde Turkcell olduğu için 38 TL'ye 4 bilet alıp hafta içi seansında IMAX salona gidiyoruz. İki kişi bundan alsak, 59*2=118 TL, eğer kampanyalar geçerliyse ayda 2 kere IMAX'e gitsek 76 TL, üstüne 2 hafta da normal filme gitsek 20 TL eder 96 TL ve sistem gene pahalıya geldi, 4 kişi ayda 4 film izlemesine rağmen üstelik. Kısacası ben bir avantaj göremedim. Evsizler için güzel bir fırsat olabilir ancak.

Ekleme: Acaba GPS modüllü bir tablete yüklesek uygulamayı ne olur? Bu durumda tableti ödünç vererek tek kişi engeli aşılmış olur.

Hergün bir bilet hakkın var 4 kisilik 4 kez gider 2 kisi 24 gun daha var gidecek onuda hesaba katabilirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    Her gün sinemaya gidecek kadar film var mı piyasada? Varsa söyleyin, hemen bugün başvurayım, kafede oturmaktan daha maliyetsiz olur bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Bana aylık 79, 3 aylık 69, 6 aylık 59 lira teklif geldi,teklif standartları yokmu, 39 lira olaydı 6 aylık alacaktim, bu şekilde cazip degil

bende 28 ekimde pahalı fiyattan aldım . 29 ekimde güzel indirim olmuş.
    kart elime geçmeden kazık yemiş oldum.

yanlış bi sistem.

bide 1 günde farklı filmlere gidemiyorsunuz. saçma
    haftasonları müsaitim evden çıkınca birden çok film gitmek isterim. neden gidemiyorsunuz anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

quote:

vardı benim zamanımda.
    Cinemaximumlarda perşembe günü program belli olur. Program belli olduktan sonra her gün giderek 1'er bilet alına biliniyordu.
    6-7 kişi aynı seansa girebilmeniz mümkündü. Şimdi durum nedir bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Neymiş başkasına bilet alamıyormuşsun, tespit ediyormuş yerini...

Giderim gişenin önüne, ordan birine alırım 3/4 fiyatına satarım. AVM'ye her gidişte bir bilet satsam parası çıkar zaten. Arada ben de izlerim... Böyle düşününce güzel fırsat aslında.

Avm'de çalışıyor olsanız sinema bileti şov yaparsınız :)
  • 1 hafta sonra oynayacak filme hergün bir bilet alınıp 5-6 kişi gidilebiliniyormu ?

Gençturkcell kampanyası ve Mars kart kampanyası ile kombo yapma imkanı varmı

• quote:

1 hafta sonra oynayacak filme hergün bir bilet alınıp 5-6 kişi gidilebiliniyormu ?

Gençturkcell kampanyası ve Mars kart kampanyası ile kombo yapma imkanı varmı

aynı filme bilet almak yasak. ben aldım diyen arkadaşlar olmuş ancak tespit edilmesi mümkün mü bilemiyorum. diğer sorunuza gelince tüm bilet kampanyaları ile kombo mümkün. siz bileti sinemianın gönderdiği kartla normal bir şekilde ödeme yaparak alıyorsunuz sinemanın sinemia üyesi olduğunuzdan haberi bile olmuyor.
  • Davetiye nasil alinyor ?
    Kapi duvarlar cvp veren dahi yok ?
    Her yerden yazdim ama nafileee.

• truckerdriver kullanıcısına yanıt
    3 aydır bekliyorum yok
  • dayıoğluna davetiye gelmiş

ben kullanabilirmiyim ödeme yapsam
  • arkadaş öyle de böyle de....
    kafanız niye üç kağıtçılığa çalışıyor? niye milletin hakkına girmeye çalışıyorsunuz
    bir hizmet verilmiş şartları belli. zorlamanın manası nedir?
  • referans olarak adımı yazabilirsiniz. muhsin güllü
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Kim

• cinemax bizi çok rahat kesiyor hergün 7 tl 9 gün sinemaya gitmeyeceğime göre ki o kadar film yok izlenecek. Bence pek gerekli değil.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.