Şimdi Ara

359. dönem (mayıs 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.743
Cevap
29
Favori
116.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebookta bir grupta yazilmis. Yukariyi okursan bir arkadas paylaşmıştı.. Bende merak ediyorum uzatilip uzatilmadigini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Pasamm uzatsalar ne olur ki. subatta basvurmayan marttami basvurucak

• merhaba arkadaşlar... bende mayıs 2015 yedek subay adayıyım... birşey sormak istiyorum... edevletten yedek subay sevk öncesi hazırlık linkine tıkladığımda bu celp dönemi sevke tabi değilsiniz diyor... ama ben iki gün önce gidip sevk öncesi hazırlık işlemlerimi yaptırdım mayıs için... ben edevletten yanlış yere mi bakıyorum yoksa bilgiler daha güncellenmemiş midir ?
  • Burdur'a düşerseniz geç teslim olun. Sabahtan teslim olmayın. Ben erken teslim oldum, 4.bölük, 1. takıma düştüm. Takım komutanı çok sıkıntıydı. Diğer takımların komutanları şeker gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kental

quote:

Orijinalden alıntı: makiferol

AÖF'ye yedek subaylık imkansıza yakın. Yani buna kızıyor AÖF'li kardeşlerimiz ama hevesiniz kursağınızda kalmasın.

Zaten bunu biliyordum. Ancak içimdeki acıcık umududa yıktın.

geçen yıl aöf mezunu olan bir yakınımız şubat celbinde yedek subay olarak askere gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Burdur'a düşerseniz geç teslim olun. Sabahtan teslim olmayın. Ben erken teslim oldum, 4.bölük, 1. takıma düştüm. Takım komutanı çok sıkıntıydı. Diğer takımların komutanları şeker gibiydi.

sıkıntı derken ?
  • https://www.facebook.com/groups/424700297698952/

Grubumuza herkes davetlidir arkadaşlar her konuda soru sorabilir yorum yapabilirsiniz ..

Askerde acemi/usta birliğinde beraber olabilme umudu oldukça fazla bence çünkü en kötü 1-2 kişi ile gruptan aynı yere düşme durumunuz yüksek olabilir ..
  • Açıköğretim mezunu olup subay olan örnekler fazlasıyla var bu işler şans işi arkadaşlar
  • 17 şubatta başvurdum herkese hayırlı teskereler :)))
  • Mayıs celb dönemi bittimi devam ediyormu şimdi?

• Ona göre agustos için başvuru yapıcam:)

• Ben de bugün KD için sevk öncesi hazırlık işlemlerini bitirdim. Yalnız 10 Mayıs ta sınava girmek istiyorum mümkün müdür? Şube hiçbir bilgi vermiyor ne zaman sevk alırım vs hakkında. Bilenler cevaplarsa çok hora geçer. Herkese şimdiden hayırlı teskereler.

• quote:

Ne sınavı, üniversite mi ?

Sevk öncesi hazırlık işlemlerini şube yapıyor kendisi, sizin tekrar şubeye gitmenize gerek yoktu aslında.

Zaten transkript eksikti notumu 0 girmişlerdi onu düzeltmeye gitmem gerekiyordu. Gireceğim sınav Ales, yalnız başvuruları Nisan 1 e kadar. Yani sınıflandırmanın 1 ay öncesi. Yaşadığım şehirde sınava girmek istiyorum desem de 10 Mayıs da teslim olmuş olsam sıkıntı gakiba
    Acemilik döneminde izin vermezler diyorlar kışladan çıkmama.

• İşlem süresi dolmadımı devammı mayos celbine basvurular

• quote:

Kardeşim ALES 2 dönemde bir oluyor, askerden gelince girsene niye uğraşıyorsun ?

Ben burslar ve cari alımlar için uğraşıyorum zaten YL öğrencisiyim. Zaten kasımdan beri çalışıyorum :) Neyse sorumun cevabını asaldan aldım galiba. 2.5 aylık temel eğitime tabi olan astek de olsam, KD de olsam en erken sınavdan sonra oluyormuş sevkim. Zaten 2 gün de yol var. Sıkıntı olmaz sanırım.
  • Bycavuş B kullanıcısına yanıt
    Ben şubedeyken memurlardan biri Mayıs kapandı demişti. Bugün şubedeydim.
  • Mayıs dönemi kapandı arkadaşlar .. şuandan itibaren başvuranlar ağustosa kaldılar ..
  • Arkadaşlar ben transkriptsiz gittiğim için diploma notunu 0 girdiler 1/31 Mart tarihleri arası düzeltme yatptıra bilirsiniz yazıyor verdikleri kağıtta düzeltme yaptırtmasam sizce sıkıntıya düşermiyim ?
  • 29 ocak tarihinde kısa dönem için başvurumu yaptım hadi hayırlısı herkese
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.