Şimdi Ara

titus the fox(yardım edin lütfen)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aranızda titus the fox oyununu oynayan var mı? Ben 5. bölümden 6. bölüme geçmiyorum bir türlü, netten kodlarını aradım ama yanlış kodlar verilmiş bir türlü bulamadım. Bazı sitelerde oyun başlarken TITF COD yaz diyor ama nereye yazıcam bilemiyorum. Titus the fox oyunun şifrelerini varsa söylesin lütfen (2. bölümün kodu:1F86 eğer bu kod sizde varsa demekki doğru kodlar mevcutmuş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziplik -- 16 Mayıs 2006; 23:20:23 >

• Dostum iki sitede birden baktım level kodları alttaki gibi.Ama kodların nasıl girildiğini bilmiyorum.

titus the fox(yardım edin lütfen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 16 Mayıs 2006; 23:29:19 >
  • yazdım bu kodları ama kabul etmiyor. oyun başlarken TITF COD yazılınca bütün kodlar çıkıyormuş ama ben nereye yazacğımı bilemiyorum bununla ilgili bilgin varmı?
  • Bende baktım.Aynı senin dediğin gibi oyunu açın ve alttaki kodları girin ve Enter a basın diyor.Başka bir bilgi yok.Zaten iki tane kod var.

TITF TRN - Ölümsüzlük

TITF COD - Kod Listesi

• lütfen yardım edin yaa 1 aydır oynuyorum ama geçemiyorum bir türlü eskidende oynuyordum taa90 lı yıllarda o zaman hard disk diye bir şey yoktu disketi takar oynardık şimdi bulunca bitireyim dedim ama deliriyorum eli baltalı adamı bir türlü geçemiyorum
  • TITF TRN - Ölümsüzlük

TITF COD - Kod Listesi

bunları nereye yazıcam onu bilmiyorum bari onu söyleyin
  • Sanırım kodları oyunun ana menüsünde dururken yazıcan.Yani kod girmek için bir yer yok.Ama tam emin değilim.Oyunun ana ekranında dururken bu kodu yaz ve Enter a bas.Belki olur.

• aranızda bu oyunu oynayan hiç yokmu yada duyan biri lütfen biri bu oyunu bitirmeme yardımcı olsun uykusuz geçiyor her günüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.