Şimdi Ara

Time: Steve Jobs tüm zamanların en etkileyici 20 Amerikan'ından biri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

dahiler kuşağı 3 :

meydanı boş buldular, at at nereye kadar

----------------------------------------------------------------

yalanlarla dolu bir firmanın yalan dolan iddiaları hakkında gerçekleri yazan yazıya cevap yazamayıp da "meydanı boş buldu atıyor" diye çamur atmaktan iyidir!

al sana koskocaman alıntı, almışsın eline kepçeyi karıştırıp karıştırıp duruyorsun forumu. sen birinin yaptığı yorumu sahiplenip başkasına onun çamur attığını söylüyorsan evet o söz sana zimmetlenir. senin gibi daldan dala atlayan, daha 5dk önceki iddiaları asılsız çıkmasına rağmen dikine gitmeye devam edenler oldukça alışmaya başlasan iyi olur bu alay etmelere
  • arkadaşlar bu visiotech.gen.tr nickli üyeyi forumda nasıl şikayet edebilirim? arkadaşın hata yaptı varsayarak uyardım hala aynı acayip davranışı yapmakta ısrar ediyor

donanımhaber forum da başkaları hakkında asılsız iddialarda bulunmak iftira etmek yasak değil mi?

hayır modelatör arkadaşa hiç karışmıyorda arkadaşda bundan güç almış olacak ben sana o lafı zimmetlerim gibi enteresan yazılar yazıyor

başka forumda olsa bu arkadaş 10 kere cezayı yemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: kadotato

Wozniakın emeğini tabi ki göz ardı edemeyiz fakat bence jobs olmasa wozniak hiç bir ilerleme kaydedemezdi

Aferim genç satın almayı ve okumayı biliyorsun

• Allah rahmet eylesin demek ne kadar doğru bilemicem ama iyi uyumasını diliyorum..
    bu haber steve jobs un acımasız bir kapitalist olmasını değiştirmez..
    kör ölür badem gözlü olur.

• Tum basarılarını ve kıtabını okuyun derım bu adamın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.