Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zorluk seviyesini düşür, sondaki dövüşten bahsetmiyor musun? Ben onu 2 dk da bitirmiştim hatta çok kolay gelmişti. Silahımı geliştirmedin acaba çok? Sadece ana görevde ilerlediysen belki ondan olabilir zor gelmesi,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Zorluk seviyesini düşür, sondaki dövüşten bahsetmiyor musun? Ben onu 2 dk da bitirmiştim hatta çok kolay gelmişti. Silahımı geliştirmedin acaba çok? Sadece ana görevde ilerlediysen belki ondan olabilir zor gelmesi,

yok ya ilk karşılaşmamız. hani aşıklar heykeli var...

aynen dediğin gibi hiç geliştirmedim karakter eşyalarını. ihtiyaç duymadım. bu bölüme kadar çok rahat geldim. bu yüzden, sonra geliştiririz acelesi yok mantığıyla ilerledim.
    ya bide savaş esnasında neden iksir içemiyoruz çok saçma olmuş o iş. sadece meditasyon menüsündeyken içebiliyoruz iksiri. olm ne farkı var lan, ha yere oturup içmişsin ha ayakta ne fark ediyor? hem witcher 1 de ayakta içebiliyordun, ne oldu da şimdi içemiyorsun diye sormazlar mı adama? nedir bu haller, tavırlar? artisliğimiz kime bizim?

en azından bi kırlangıç içeydim iyidi dövüşten önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

yok ya ilk karşılaşmamız. hani aşıklar heykeli var...

aynen dediğin gibi hiç geliştirmedim karakter eşyalarını. ihtiyaç duymadım. bu bölüme kadar çok rahat geldim. bu yüzden, sonra geliştiririz acelesi yok mantığıyla ilerledim.
    ya bide savaş esnasında neden iksir içemiyoruz çok saçma olmuş o iş. sadece meditasyon menüsündeyken içebiliyoruz iksiri. olm ne farkı var lan, ha yere oturup içmişsin ha ayakta ne fark ediyor? hem witcher 1 de ayakta içebiliyordun, ne oldu da şimdi içemiyorsun diye sormazlar mı adama? nedir bu haller, tavırlar? artisliğimiz kime bizim?

en azından bi kırlangıç içeydim iyidi dövüşten önce.

Hangi zorluk seviyesinde oynuyorsun oyunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal
  • quote:

normal

Quen kullan. Sana bir defa vurdugunda acik veriyor zaten o esnada saldir ama bir iki tane vurduktan sonra geri cekil Mana doldur. Sonra tekrar Quen bas ve bu donguye devam et. Letho ile ilk karsilasmada onu yenmek acaip zor ben de zorlanmistim
  • oyunu almayı düşünüyorum ama çok erotik sahne varmış sahneleri geçebiliyor muyuz yoksa dead space 3 teki gibi izlemek zorundamıyız oynayan arkadaşların cevabını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uz-nn

oyunu almayı düşünüyorum ama çok erotik sahne varmış sahneleri geçebiliyor muyuz yoksa dead space 3 teki gibi izlemek zorundamıyız oynayan arkadaşların cevabını bekliyorum.

Oyunda erotizm tamamen oyuncuya bağlı. İster geçer ister izlersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TxsMelih kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam indirim bitmeden hemen alayım o zaman :))
  • merak ettiğim bi olay var.
    oyunun arena ve eğitim bölümündeki grafik ve kaplamalar çok çok daha iyi gözüküyor. ama normal oyunda o kadar da etkileyici değil. arada baya fark var. sizinde dikkatinizi çekti mi?
  • quote:

merak ettiğim bi olay var.
    oyunun arena ve eğitim bölümündeki grafik ve kaplamalar çok çok daha iyi gözüküyor. ama normal oyunda o kadar da etkileyici değil. arada baya fark var. sizinde dikkatinizi çekti mi?

Benden önce bitiremezsin :)

Gtx 560'a oyun full ayarlarda açılmıyor bile ya. Eve çok dikkat çekici bu oyun için ekran kartı upgrade bile düşündüm.

Bu arada yarım kalmıştı oyun, ne zaman devam ederim biliyorum Baldur's Gate çok sardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 5 Aralık 2013; 17:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

merak ettiğim bi olay var.

Benden önce bitiremezsin :)

Gtx 560'a oyun full ayarlarda açılmıyor bile ya. Eve çok dikkat çekici bu oyun için ekran kartı upgrade bile düşündüm.

Bu arada yarım kalmıştı oyun, ne zaman devam ederim biliyorum Baldur's Gate çok sardı.

çok ilginçtir bende orta ayarda kasıyor. ama önerilen ayarda otomatik "yüksek ayarı" seçiyor ve yağ gibi akıyor oyun. AA 4x ve bütün yumuşatmalar açık. kart hd5850

senden önce bitiririm. çünkü 2 gün öncesine kadar deli gibi oynuyordum. bir dahaki oturuşta bitiririm şimdiden 29 saati devirmişim. ama şerefsiz letho çok zamanımı aldı. easy ye alıp geçmeseydim hala o bölümdeydim.

baldurs gate nasıl oyun?
  • Tek kelime muhteşem ötesi;
    baldur's gate enhanced edition

• quote:

Tek kelime muhteşem ötesi;

steam sayfasından baktımda hiç bişey anlamadım. diablo, torchlight gibi bir oyun mu?
  • quote:

Zaten oyun muhteşem olduğu için "Enchanced edition" çıkarttılar.
  • quote:

quote:

steam sayfasından baktımda hiç bişey anlamadım. diablo, torchlight gibi bir oyun mu?

Dünyanın en geniş İngilizce bilgisine ve kelime dağarcığına ihtiyacımız olduğu güzel bir rpg-frp oyunu.Birçok oyun otoritesi tarafından gelmiş geçmiş en iyi rpg olarak gösterilen oyun.
    Ayrıca artık Türkçe zaten aldıktan sonra gerisini sen kendin yorumlarsın herşeyden var oyunda. Sayfasından yorumlara videolara bakabilirsin.

Oyunda yönettiğiniz karakter Büyücü Gorionun gözetiminde Imoen isimli arkadaşı ile büyümüştür. Öksüz bu iki genç, Candlekeep isimli çok eski kaleden bozma kütüphanede büyümüştür. Kütüphane Baldur's Gate şehrinin güneyinde ki Kılıç Kıyısı bölgesinde bulunmaktadır. Kılıç Kıyısı bölgesinde birçok gariplik yaşanmaktadır. Demir üretimi neredeyse durmuştur, üretilen metaller çok çabuk bir şekilde çürümektedir ve eşkiyalar bölgede geriye kalan bütün demirleri toplama çalmaya çalışmaktadır....

Devamını sen doldur işte...

yılların eskitemediği oyunmuş, bunu tekrar anladım. yeni eklenen karakterler ve onların questleri gayet iyi. yapay zeka ile ilgili gelişmelerde olmuş gerilemelerde olmuş. yeni çizimler, interface felan çok güzel.İyiki yenisini çıkartmışlar.
  • Abi oyun bitsin istemiyorum yok böyle bir şey yaptığım seçimlerin tam tersinde ne olacak diye merak ediyorum nasıl bi ikilem anlamadım.. bir şeyi merak ediyorum oyunda new game+ var mı? yoksa tekrar baştan mı başlıyor.
  • arkadaşlar ben bu oyunu oynamaya karar verdim. 1. oyunu oynamayı düşünmüyorum direk 2. den başlayacağım fakat kafamı kurcalayan bir sorun var.
    bu oyunun 2 seçeneği var. 1 tanesi normal 'the witcher 2', diğer seçenek 'the witcher 2 enhanced edition'.
    ben bu enhanced editionu anlayamadım yama gibi bir olay mı yani?
    normal 'the witcher 2'nin tüm özellikleri var mı bu enhanced versiyonunda. öyleyse direk enhanced ile başlamak istiyorum çünkü.

özet olarak ben enhanced olan versiyonuyla normal olanın arasındaki farkı soruyorum.
  • JaSoN_ kullanıcısına yanıt
    Direkt enhanced ile başla hocam, yeni görevler ve daha iyi optimizasyon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Direkt enhanced ile başla hocam, yeni görevler ve daha iyi optimizasyon var.

teşekkürler. normal oyun aynı zaten, üstüne bir de yeni questler filan var yani. direk enhanced o zaman.
  • Oyunu alınca zaten enhanced edition'a otomatik update yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.