Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar oyunu steam üzerinden aldım ama Türkçe dil seçeneği yok. Ne yapmam gerekiyor?

Çözdüm arkadaşlar.
  • Şu oyunun fiyatı düşük ve dili Türkçe diye aldım ancak indirdiğimden beri 1 kere açtım ve kapattım. Sonra elimi bile sürmedim.
  • Ben de bugün Steamgifts'den The Witcher 2: AoK kazanmışım .
    Neyse bir ara bakar oynarım herhalde.
  • Witcher 1'i oynadım beğendim, büyük bir zevkle Witcher 2 başladım ama dövüş sistemi bu kadar zor olan başka bir oyun oynamadım daha :D Normalde bile ara ara sıkıntılar yaşıyorum.
  • Arkadaşlar oyunu steam üzerinden oynuyorum. Sensitivity en düşük seviyde olmasına rağmen hala çok fazla. Bu sorunu sizde yaşadınız mı ve çözümü nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardRose

Witcher 1'i oynadım beğendim, büyük bir zevkle Witcher 2 başladım ama dövüş sistemi bu kadar zor olan başka bir oyun oynamadım daha :D Normalde bile ara ara sıkıntılar yaşıyorum.

Hocam sen başka oyun oynamadın o zaman bu na zor diyorsan.

TW 2 iyi oynadığım en iyi oyunlardan.

Böyle oyunlar her zaman var olmalı :)
  • Beyler oyunu 2 defa bitirdim,ilkinde Roche'ye yardım edip Hanselt'i kral yapıyordum,Kralkatili'ni öldürüyordum.Diğerinde Iorveth'e yardım edip Hanselt'i öldürüyor,Kralkatili'ni serbest bırakıyordum.Başka son yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLiqht

Beyler oyunu 2 defa bitirdim,ilkinde Roche'ye yardım edip Hanselt'i kral yapıyordum,Kralkatili'ni öldürüyordum.Diğerinde Iorveth'e yardım edip Hanselt'i öldürüyor,Kralkatili'ni serbest bırakıyordum.Başka son yok değil mi?

Toplamda 2 büyük son var. Ben 6-7 farklı sonla karşılaştım tabi bunlar büyük son değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TxsMelih

quote:

Beyler oyunu 2 defa bitirdim,ilkinde Roche'ye yardım edip Hanselt'i kral yapıyordum,Kralkatili'ni öldürüyordum.Diğerinde Iorveth'e yardım edip Hanselt'i öldürüyor,Kralkatili'ni serbest bırakıyordum.Başka son yok değil mi?

Toplamda 2 büyük son var. Ben 6-7 farklı sonla karşılaştım tabi bunlar büyük son değil.

Yazabilir misin küçük sonları?Bir de bunun gibi başka önerebileceğin oyun var mı?Gerçi hiç bir oyun W2 kadar etkileyemedi beni.Ne Skyrim,ne Fallout serisi ne Game Of Thrones RPG ne de Dragon Age Origins.
  • quote:

quote:

quote:

Yazabilir misin küçük sonları?Bir de bunun gibi başka önerebileceğin oyun var mı?Gerçi hiç bir oyun W2 kadar etkileyemedi beni.Ne Skyrim,ne Fallout serisi ne Game Of Thrones RPG ne de Dragon Age Origins.

Birazdan pm atarım hocam, spoiler vermeyelim burdan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Birazdan pm atarım hocam, spoiler vermeyelim burdan.

Tamamdır,bekliyorum.
  • oyunu bitirdim şimdi seçimleri değiştirip yapmadığım questleri yaparak devam ediyorum. birşey sormak istiyorum bu succubusla ilgili questte takıldım. ele'yas ı suçlamak için Iorveth'in yanına gittim bana kanıt getir diyor. Succubus'un yanına gittim ele'yas hala yaşıyor diyor. konusmaya devam edince de succubus'u öldürmek zorunda kalıyoruz. ele'yas ı suçlamak için ne yapmak gerekiyor. kanıtları nasıl bulabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jq-real

oyunu bitirdim şimdi seçimleri değiştirip yapmadığım questleri yaparak devam ediyorum. birşey sormak istiyorum bu succubusla ilgili questte takıldım. ele'yas ı suçlamak için Iorveth'in yanına gittim bana kanıt getir diyor. Succubus'un yanına gittim ele'yas hala yaşıyor diyor. konusmaya devam edince de succubus'u öldürmek zorunda kalıyoruz. ele'yas ı suçlamak için ne yapmak gerekiyor. kanıtları nasıl bulabiliriz.

Şehrin dış tarafında simya bileşeni satan bir kadın var. (Adı Felica Corliydi galiba). O kadından gerekli malzemeleri al. Cüce katakomplarındaki cesedin kolundaki bıçağı çıkar Iorveth'e götür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TxsMelih kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkür ederim. flotsam'dan kurtardığım elfi diyorsun sanırım ( karşılığı çok güzel ödemişti :) ) ..
    @TxsMelih cesetleri incelerken bir parça vardı. malzeme olmadan çıkaramam diyordu.
  • dünden beri deli gibi oynuyorum. hikaye, kurgu, grafikler, atmosfer her şey tek kelime ile mükemmel. ağzım açık oynuyorum oyunu, böyle bişey görmedim ben.
    dövüş sistemi 1. oyunda daha güzel ve kapsamlıydı ama. bu oyunda pek hoşuma gitmedi. paldır küldür dalıyorsun direk.

• deneme 7865 çamyarması letho hala geçilemedi...

olm kafayı yicem adam tek atıyor bana ya. en fazla %50 indirebildim canını o da 1 kere oldu. delirmek üzereyim
    yaklaşık 4 saattir bunla uğraşıyom lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 23 Kasım 2013; 4:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

deneme 7865 çamyarması letho hala geçilemedi...

olm kafayı yicem adam tek atıyor bana ya. en fazla %50 indirebildim canını o da 1 kere oldu. delirmek üzereyim

Aard işaretini kullan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

deneme 7865 çamyarması letho hala geçilemedi...

Aard işaretini kullan.

abartısız 4.5/5 saattir bu bölümü oynuyorum. pc yi parçalamama az kaldı. olm ben süper meat boy bitirmiş adamım yapılır mı ulan bu bana?
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    Dikkatli dövüşmen lazım hocam onunla, kalkan yapınca etrafına bıçak fırlatarak etkisiz hale getir, tuzak ve bomba varsa kullanmaktan çekinme. Bir-iki defa vurup geri çekil fazla durma etrafında ve sakın sana arkadan vurmasına izin verme. Vurabilyorsan sen arkadan vurmaya çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Dikkatli dövüşmen lazım hocam onunla, kalkan yapınca etrafına bıçak fırlatarak etkisiz hale getir, tuzak ve bomba varsa kullanmaktan çekinme. Bir-iki defa vurup geri çekil fazla durma etrafında ve sakın sana arkadan vurmasına izin verme. Vurabilyorsan sen arkadan vurmaya çalış.

dediğin şeyleri 500 kere hatta daha fazla yapmışımdır. denemediğim hiç bişey kalmadı. bi tek bıçak fırlatma olayını yapmadım çünkü yanımda bıçak yok.
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.