Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delpieroalk

AMC 6X06 bölümü için yanlışlıkla bir trailer yayınladı önceden ve o trailer'da efsane bir spoiler verdiler spoiler ile ilgili bir fotoğraf ekliyorum isteyen açsın baksın

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1379526/353d9d96-0d3e-44c2-8969-3b45463820e7.png

j

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tanıyamadın mı ?
  • Ben 3.sezondan birden 5 atlayip; 3bölum izleyip, 6.sezonda 6da6gidiyom cikaramadim hanim ablayi!!???¿¿

• Diziyi merak edilecek sekilde birakiyorlar ancak oynadigi zamanda hicbir swy olmadigini goruyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Ben 3.sezondan birden 5 atlayip; 3bölum izleyip, 6.sezonda 6da6gidiyom cikaramadim hanim ablayi!!???¿¿

Deanna Monroe hani ASZnin lideri

• quote:

quote:

Ben 3.sezondan birden 5 atlayip; 3bölum izleyip, 6.sezonda 6da6gidiyom cikaramadim hanim ablayi!!???¿¿

Deanna Monroe hani ASZnin lideri

Kacinci sezon sef bölum? Izliyim bi ara bos vaktimizde.

• diziyi izlediğine emin misin hocam , 6. sezonun tamamında var bu kadın. Şu son yerleştikleri mekan varya oranın yöneticisi işte.
  • quote:

O nasıl dizi izleme arkadaş

• Son bölümlerle ilgili olarak yine bir çizgi roman dizi farklılığı yaşıyoruz

Doktor kız Denise çizgi romanda Heath'in manitaydı, burada lezbiyen çıktı ve Tara'nın manita oldu diyebiliriz, sonuç olarak Heath'in başına gelenler Tara'nın başına gelebilir ama söylemeyeyim :D not: Çizgi romanda Heath hala yaşıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maroon On

quote:

O nasıl dizi izleme arkadaş

Napim ya. Iki uc bölum izleyop aksiyondan sonra cirkin ve guzel moduna baglayinca bende slkllip birakiyorum. Arada forum bakinca yeni sezon filan tekrar basliyorum. Bende anlamadim.

• Dizi çok ağır iniş çıkışlar içinde bu sezon. Tam toparlayacak derken dibe batıyor. 2 bölüm iyi 2 bölüm kötü. Bu ne ya...
  • 6x5

Karakter gelişimi dediğimiz olayı diyalog ağırlıklı ilerliyişi seven bir insan olarak ben bile yeter artık dedim bu bölümde yani bana ne abi çoçuğun aşağıya inmemesinden annesine trip atmasından Doktor kadın ın Tarra yı dudaktan öpmesi falan Carl ın olduğu sahneler Rick in kızı götürmesi sonunda çok boş be ayrıca Carol yok Michone yok Morgan 3 saniye var sonra yok ne bu abi

6x6

Nispeten daha çok sevdim ama diziye o yeni adamı ı sokmak için Darly in bu kadar zorlama bi şekilde tuzağa düşmesi Sasha ve Abraham ın boş sahneleri baydı beni.Allah'tan Darly nasıl olduysa hadi yedik artık ormanın içine kamyonu buldu da Sasha ve Abraham ile Alexendria ya geliyor ama o motorsikleti çalan sıkıntı yaratacak gibi ayrıca Wolweslar da var onlar da gine baskın yapar kesin bakalım nereye bağlayacaklar meraklar içerisinde bekliyoruz

• quote:

AMC 6X06 bölümü için yanlışlıkla bir trailer yayınladı önceden ve o trailer'da efsane bir spoiler verdiler spoiler ile ilgili bir fotoğraf ekliyorum isteyen açsın baksın

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1379526/353d9d96-0d3e-44c2-8969-3b45463820e7.png

6. bölümü geçen hafta izledik ya. o sahne final sahnesine ait.
  • İlk defa bu kadar ara verdim diziye son 3 bölümü izlemedim henüz duyduğuma göre pek birşey kaybetmemişim çevremdekilere göre
  • quote:

bu kim hacı ya

• Altyazı bekleyen tim

• Deanna monroe

• quote:

puahaha :)
    zaten beklediğim bir olaydı hiç şaşırmadım görünce güldüm hatta.

• Gleen'i öldürmediler.Kabak gibi zombilerin gözünün önünde bağıra bağıra konteynırın altına girdi.İnsanların heyecanlanması için yapılan birşeyi ben gülerek izledim

• glenn reis kurtuldu bu sefer alexandria sıkıntıya girdi duvar çöküyor malesef
  • 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.