Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. sezon 9. bölüme geldim. Bu kadar hızlı izlediğim bir dizi olmamışdı. İzlediğim dizilerin en iyisi diyeceğim bitirdiğimde.
  • Son bölüm gerçekten çok iyiydi.Bu çılgın İrlandalı kardeşlerden darly diziyi bir tık ileriye taşıyor adam harbiden iyi oyuncu her diziye lazım mesala sons of anarcyh ye cuk otururdu.Neyse izleyin☺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler en sonra imdat diyen glenn mi yoksa rick mi ?

Ve anlamadığım bir şey var , ormana adamlar arabayla geldiler , neden arabayı bırakıp gittiler Çok karmaşık gereksiz uzatılmış bir bölümdü .
  • yYeniçerii kullanıcısına yanıt
    Glenn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölmezse cidden çok saçma olur . Tamam diğer eleman üstüne düştü ama glenn in üzerinde aylak kanı yok ki ? Aylakların onu da halletmesi lazım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yYeniçerii

Beyler en sonra imdat diyen glenn mi yoksa rick mi ?

Ve anlamadığım bir şey var , ormana adamlar arabayla geldiler , neden arabayı bırakıp gittiler Çok karmaşık gereksiz uzatılmış bir bölümdü .

O araba başka araba galiba

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Ama o arabayla oraya geldiler diye hatırlıyorum ben

Bu bölüm cidden çok saçmaydı , kimse bir şey anlayamamış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yYeniçerii

Ama o arabayla oraya geldiler diye hatırlıyorum ben

Bu bölüm cidden çok saçmaydı , kimse bir şey anlayamamış .

Geldiler sonra döndüler. Arabayı ağaçların arasından çıkardı zaten gizlenmiş. Dizide saçma şeyler çok. Özellikle şu kaldığı yerden devam etmemesi çok gıcık etmeye başladı. Önceden böyle hatalar yoktu çekimleri de özensiz gibi. Kız kitaba vuruyor gittiği yerle alakası yok mesela :)

• mtyg kullanıcısına yanıt

Ya onu bende farkettim .Orada kitabı 45 derece başka yöne attı , ama kızın eline gitti . İzleyiciye saygısızlık resmen ya .

• Şu telsizden gelen sese Rick'in sesi diyenler bu kanıya nereden vardılar anlamış değilim.

• Son bölüm biraz kuru gibiydi. Özellikle o genç kızın ölümünü bir türlü anlamadım. Neden öyle triplere girdiler falan. Ama birkaç bölüm sonra inanılmaz şeyler olacağı kesin.
  • Biraz bekletip 2 bölüm izledim bu gün

dizi bu sezon adam akıllı ilerliyor ama darly bildigin mal oldu motoru kapatırdı falan + o ses rick gibi geldi bana

• 5 bolum izledigim en rezil en kötü bölümdü

• Bomba gibi başladı son 2 bölümle dip yaptı dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Ulan zombie kıyametinin üstünden yıl geçmiş artık, azımsanamayacak derecede zaman geçmiş. Şehrin anayolunda sırtında RPG olan bir askerin asılı olduğu yere kimse mi gitmemiş ? Amma da saçmalamışlar yani..

kardeş 6 yıl geçsede bütün zombilerin hepsi 6 yıl öncemi dönüştü, yakın zamanda o köprüden geçen canlı adamın başına bişi gelmiştir dönüşmüştür

• quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Bomba gibi başladı son 2 bölümle dip yaptı dizi.

Genellikle böyle oluyor ilk iki bölüm baya iyi sekizinci bölüm çok daha iyi ve sezon finalini iyi yapıyorlar ara bölümler aşırı sıkıyor. Buda bu diziye özgü birşey sanırım
  • Bu arada son bölümlerde kayıp olan 2 karakter var
    Glenn zombilerden ölü taklidiyle kurtulmayı dener ve zombiler uzaklaşır, Enid de Glenn'i görür ve gelip ona yardım eder su falan verir sonra da ASZ'ye giderler tam herkes buluşur zombiler mekan basar
  • AMC 6X06 bölümü için yanlışlıkla bir trailer yayınladı önceden ve o trailer'da efsane bir spoiler verdiler spoiler ile ilgili bir fotoğraf ekliyorum isteyen açsın baksın

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1379526/353d9d96-0d3e-44c2-8969-3b45463820e7.png
  • Herkes son bölümden dolayı diziyi yeri dibine sokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

AMC 6X06 bölümü için yanlışlıkla bir trailer yayınladı önceden ve o trailer'da efsane bir spoiler verdiler spoiler ile ilgili bir fotoğraf ekliyorum isteyen açsın baksın

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1379526/353d9d96-0d3e-44c2-8969-3b45463820e7.png

ohh olsun :))
  • 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.