Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu bölümde olaylarda bi akışkanlık gördük. bu şekilde gitse kimse bi şey demez. dolu bi bölüm oldu, saçma sapan geçen bölümlere nazaran.

pisi pisine öldüler beth ve dawn. bi bethe ulaşmak için yarı sezon harcamaları kötü oldu tabi.
    ilk defa bi dram hissi yaşattı.
    meggie kızcağız üzüldü bayaa.
    teselliyi yanlış kollarda arıyor ama

bitişte önümüzdeki yarı sezon trailerında
    bi zombi kol ısırmıya çalışıyodu, rick miydi o
    ? öyleyse çizgi romanda dendiği gibi rickin
    tek kol kesilebilir
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEUS__ -- 1 Aralık 2014; 13:52:02 >

• Duygusal ve üzücü de olsa güzel bir yarı sezon finali oldu. Beth'in ölmesine çok üzüldüm çok yazık oldu. Bütün sezon Glenn ile bademcik ameliyatı yapmaktan Beth aklına dahi gelmedi Maggie'nin son sahnede sağlam oynamış orası ayrı ama cidden üzücüydü. Morgan yine her zamanki gibi 1 sahne görünüp 2-3 sezon ortalıkta olmuyor umarım öyle olmaz ve Rick ile yolları kesişir dizi toparladı bu bölümle birlikte.. Daryl Dawn'ı vurunca içimin yağları eridi.
  • ZEUS__ kullanıcısına yanıt
    s5 e8

evet o kol Rick'e aitti yukarıda arkadaş Daryl'in kolu falan kesilecek dedi :D

• Beth karakterini derinleştirip, hakkın rahmetine kavuşturdular. Geçmişi olan bir karakterdi, üzüldüm ben öldüğüne Sanırım bundan sonra Woodbury tarzı bir arayış içerisine girecekler. Sayı olarak fazlalar, yapmaları gereken de bu bence. Bir de o Michonne'un arkasında bebek varken yaptığı aksiyonlar neydi lan öyle ? Yapmayın lütfen, olmuyor böyle.

Aşağıdaki Spoiler çizgi romandan okuyup okumamak size kalmış.

Bildiğiniz gibi çizgi romanda Rick'in sağ kolu kesiliyor, tam olarak bilmiyorum ancak Governor kolu kesen karakter. Dizide ise bu olay gerçekleşmedi, yeni bölüm fragmanında ise şöyle bir sahne var:

Umarım böyle zombi ısırığından kolunu kaybetmez, bence bu olayı gelecek olan kötü karaktere yaptıracaklar.

• Her sezon arasında bu greene ailesinden birisi ölüyor bethin ölümüne üzüldüm ya ama bekliyordum bu arada o dawn nasıl öldürdü onu kazayla mı patladı? arkadan birisi vurdu sandım ilk başta
  • çok iyiydi ya sonu
  • resmen şimdi dağılabilirsiniz dedi dizi
  • ve morgan bulur

rick grimes yazılı haritayı buldu iyi oldu ama delirmiş gibi
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt

son 3 dkda morgan vardı abrahamın rick e verdiği haritayı buldu işte rick grimes yazıyorya gördü suratı değişti bitti işte
  • hiç beklemediğim bir şekilde sezon arası verdiler , hatta malum sahneyi görünce durdurup izlemiyorum daha moduna girdim

grubun şu anda hiçbir amacı kalmadı kurtarılacak kimse yok , hasta kimse yok , kafayı yemiş kimse yok belgi maggie ama o da atlatacak.Washington da yalan oldu .Dizi senaryosu mal gibi kaldı öyle.
  • Allah kahretsin çok kötü oldum ya. O kadar kişi ayrıldı diziden en çok koyan bu oldu. Hiç beklemediğim anda geldi derinden bi hass... çektim.
    Herkes çok seviyordu heralde facebook sayfası yıkılıyor.

O kadar not almıştım bölümle ilgili yazamıycam hiçbirini.

R.I.P. Beth.
  • Ulan arkadaştan Spoiler yedim ya heyecanlı heyecanlı izlicektim ne güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 tane iğrenç bölüm sonrası gene göz boyamalık bir bölüm gelmiş.

• Rick ve Daryl reyizi öyle göründe bende çok kötü oldum bende...Neyse harika bir finaldi şimdilik bence gayet güzel ilerliyor dizi

• Pasif karakterlerden biri gitmiş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

6 tane iğrenç bölüm sonrası gene göz boyamalık bir bölüm gelmiş.

İzleme birader o zaman TWD bu sezon çok iyi zaten adı üstünde Drama dizisi daha ne bekliyorsun ?
  • Knisath kullanıcısına yanıt

belki şimdi her şey başlıyordur :) Yeni tipler gelebilir Yeni olaylar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

6 tane iğrenç bölüm sonrası gene göz boyamalık bir bölüm gelmiş.

İzleme birader o zaman TWD bu sezon çok iyi zaten adı üstünde Drama dizisi daha ne bekliyorsun ?

Tamam sen dedin diye dizi bırakıyorum.

Hey Allahım ya bi de bu tipler türedi şu forumda.

Sanane arkadaşım, fikrimi belirtemez miyim? Senden destur mu alıcam buraya bir şey yazmadan önce. İzlemeymiş. Ben olanı söylüyorum. Drama dizisiymiş. Drama falan görsek hadi neyse diyecez o da yok. Karakterlerin boş boş birbirine bakmasını dramadan sayıyorsanız siz dizi film nedir bilmiyorsunuz demektir boşa izleyip zamanınızı harcamayın.

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    çoluk çocuğu dikkate almaya gerek yok :)
  • Kesinlikle.
  • 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.